až mi slzy vybehli, deti su tie najuprimnejsie a najcitlivejsie stvorenia...
Ach zlate baby 🙂
klobúčik dolu pred kočkami ,majú velké srdiečka

úžasne až mi slzy vyhrkli ....kiez by sme všetci boli niekedy ako deti ....
"Male" slecny s obrovskym srdieckom...mamina.moze byt hrda vychovala skvele dievcence
Mas byť na čo hrdá
Stale pocuvam ake je toto hrozna generacia deti ale toto je dokaz toho ze aj v dnesnej dobe existuju deticky s velkym SRDIECKOM.
užasné 🙂
Zlaticka!!!
neskutočné dievčatká...veľká poklona, nech si z nich všetci zoberú príklad...veľa zdravia prajeme...
čo dodať,všetko už dievcatá hore napísali,krásne dievčatá -krásny skutok a klobúk dolu majú môj obdiv, vzdali sa svojej koruny krásy aby pomohli a urobili radosť inému,môžu byť príkladom dospelákom,💕💕💕💕💕💕+💙💙💙💙💙💙
Aké sú podmienky na darovanie prosím? 🙂
Klobúk dole pred nimi a ich rodičmi, ktorí ich správnou výchovou viedli aj k takému krásnemu gestu 😊👍💇🔝
áááaćh ♥
👏🏻👏🏻👏🏻
Wauuuuu úžasne dievčatá 😍 A nádherne gesto ozaj 🔝😘
až mi zima po chrbte prebehla. pre super baby posielam

❤❤❤❤❤❤
@janulik2008 Min.40 cm dlhé vlasy. Nefarbene alebo farbene do svetlejsieho odtieňu 😊 viac nájdeš na našej stránke www.vystrihajsaslovensko.sk
Úžasné!
Su proste skvelé!!!
Také krásne vlasy....a tá v prostriedku ich mala najkrajšie.....☹
Nezabudla som na moje ,,parochňové" obdobie, dievčatá ma dojali, revem jak tur. 💙💙💙
klobuk dole... dievcata 🙂
👏u👍
Nadherne 😘


Uuuzasne baby👏👏👏👏👏👏👏👏😘😘😘