nie. ale v zásobe ich mám zopár stoviek 🙂
každý rok na Vianoce aj Veľkú noc si hovorím že začnem ale nejak som ešte nezačala stále... :(
Veru nie :(
áno 🙂
áno 🙂
ja posielam a veru aj sa veľmi poteším keď si v schránke nájdem klasickú pohľadnicu...vážim si to že si niekto nájde čas,kúpi pohľadnicu, známku, sadne si za stôl napíše pozdrav, ide pohľadnicu poslať...v dnešnej dobe veľmi vzácne
ano 🙂 na Vianoce a Velku noc... a co dostanem, to si pekne odkladam do krabicky ako spomienku 🙂 pre mna to ma vacsiu hodnotu ako "moderne pohladnice" cez telefon alebo mail 🙂
Ano pravidelne odkedy sa nam narodila dcerka.posielame stale ked su neake sviatky vlastborucne vyrobene, ajvteraz na velku noc sme robili. Posielame aj do ceska, velkej britanie...... Je to krasne a kazdy sa velmi tesi, vacsinou ich pisielame rodine a na mena deti nech sa tesia ze maju postu. Teraz sme robili kuriatka. Vsetko bolo pomalovane ;)
veru, aj mňa práve potešila 🙂 ĎAKUJEEEEEEEEEEEM @marionkaaa

Aaaaano 🙂
áno posielam a dnes mi prišla z vých. Slovenska 🙂
Zbytočne vyhodene peniaze...😃
Vianoce a Velka noc ano najma znamym do UK -su to starsi ludia takze su na klasiku...a medzi surodencami a kamaratmi si tiez posleme -vyrobime so zoe a vtipny a zaroven pekny text dodava tato ;)
Ja ano,podla mna to ma svoje caro a mna velmi potesi aj ked si ja najdem v schranke 🙂
Áno, posielame 🙂
Veru občas áno ☺
Posielam, ale väčšinou len na Vianoce 🎄 😀
Už nie
Ano posielam a hlavne do zahraničia a mne chodia tiež.
Nie
ano...osobne...fotky maleho z atelieru najblizsim🙂
Dakujem za 💙
Ďakujem za názory 🙂Ja už tiež veru viac nie ako áno... Zredukovala som to výlučne na pohľadnice pred Vianocami... a aj tie som asi naposledy poslala v roku 2014 😀 akosi nestiham... ale tiež ma to veľmi poteší, keď nejakú dostanem 🙂 a tiež mám na ňu krabičku 😀
@marionkaaa to ja teba mám chuť vybozkávať! ty si neskutočná! ĎAKUJEM!!!! potešilo nesmierne 🙂

jej ďakujeeeeeeeeeeeem

Nie vyrábam si vlastné
Ano ;)
ano 🙂
My posielame, ale uz len asi 6 - rodina a velmi blizke kamaratky. Na Vianoce vyrabame, na Velku noc ci pri narodeni dietata kupujem. A na narodeniny kamaratkam kupujem a malym kamosom mojej dcerky kreslime.
S detickami vyrabame pohladnice a posleme. Na Vianoce je ich viac, su to take male darceky znamym a vzdialenejsej rodine, s ktorymi sa neobdaruvame a niekedy aj nevidime. Na Velku noc posielame len rodine, opat povyrabane. A najnovsie deti radi maluju, uz pri tvorbe maju jasno v tom, pre koho je obrazok urceny, takze potom vlozime do obalky a posleme 🙂 a je fakt, ze pohladnic dostavame podstatne menej ako poposielame, ale o to su nam vzacnejsie 🙂
jasné... je to milé, "osobnejšie" ako sms 🙂
Áno 👍🙆
Ano
👍
ďakujem za srdiečka 🙂
@lilivka aj ja ďakujem za srdiečka 💙
ano posielame kazdy rok. mne sa smsky nepacia,su take neosobne.
Posielam ale tento rok som sa neskoro zobudila a mali posledné dve 😂 tak aspoň babkam, ostatným osobne 😉




Ano