icon

#otazka #o2_srdiecka Posielate ešte klasické pohľadnice?

avatar
23. mar 2016
avatar

nie. ale v zásobe ich mám zopár stoviek 🙂

23. mar 2016
avatar

každý rok na Vianoce aj Veľkú noc si hovorím že začnem ale nejak som ešte nezačala stále... :(

23. mar 2016
avatar

Veru nie :(

23. mar 2016
avatar

áno 🙂

23. mar 2016
avatar

áno 🙂

23. mar 2016
avatar

ja posielam a veru aj sa veľmi poteším keď si v schránke nájdem klasickú pohľadnicu...vážim si to že si niekto nájde čas,kúpi pohľadnicu, známku, sadne si za stôl napíše pozdrav, ide pohľadnicu poslať...v dnešnej dobe veľmi vzácne

23. mar 2016
avatar

ano 🙂 na Vianoce a Velku noc... a co dostanem, to si pekne odkladam do krabicky ako spomienku 🙂 pre mna to ma vacsiu hodnotu ako "moderne pohladnice" cez telefon alebo mail 🙂

23. mar 2016
avatar

Ano pravidelne odkedy sa nam narodila dcerka.posielame stale ked su neake sviatky vlastborucne vyrobene, ajvteraz na velku noc sme robili. Posielame aj do ceska, velkej britanie...... Je to krasne a kazdy sa velmi tesi, vacsinou ich pisielame rodine a na mena deti nech sa tesia ze maju postu. Teraz sme robili kuriatka. Vsetko bolo pomalovane ;)

23. mar 2016
avatar
lilivka
autor

veru, aj mňa práve potešila 🙂 ĎAKUJEEEEEEEEEEEM @marionkaaa

sticker
23. mar 2016
avatar

Aaaaano 🙂

23. mar 2016
avatar

áno posielam a dnes mi prišla z vých. Slovenska 🙂

23. mar 2016
avatar

Zbytočne vyhodene peniaze...😃

23. mar 2016
avatar
lilivka
autor

@ada90 WAU!!!!!

23. mar 2016
avatar

Vianoce a Velka noc ano najma znamym do UK -su to starsi ludia takze su na klasiku...a medzi surodencami a kamaratmi si tiez posleme -vyrobime so zoe a vtipny a zaroven pekny text dodava tato ;)

23. mar 2016
avatar

Ja ano,podla mna to ma svoje caro a mna velmi potesi aj ked si ja najdem v schranke 🙂

23. mar 2016
avatar

@lilivka ;) sme radi ze sa pohladnice pacia 🙂 snazime sa udrziavat kontakt niekedy aspon takto cez pohladnicu so vzdialenou rodinou 🙂

23. mar 2016
avatar

Áno, posielame 🙂

23. mar 2016
avatar

Veru občas áno ☺

23. mar 2016
avatar

Posielam, ale väčšinou len na Vianoce 🎄 😀

23. mar 2016
avatar
23. mar 2016
avatar

Ano posielam a hlavne do zahraničia a mne chodia tiež.

23. mar 2016
avatar
23. mar 2016
avatar

ano...osobne...fotky maleho z atelieru najblizsim🙂

23. mar 2016
avatar

Dakujem za 💙

23. mar 2016
avatar
23. mar 2016
avatar
lilivka
autor

Ďakujem za názory 🙂Ja už tiež veru viac nie ako áno... Zredukovala som to výlučne na pohľadnice pred Vianocami... a aj tie som asi naposledy poslala v roku 2014 😀 akosi nestiham... ale tiež ma to veľmi poteší, keď nejakú dostanem 🙂 a tiež mám na ňu krabičku 😀

23. mar 2016
avatar
lilivka
autor

@oksutam a keby si mohla poslať aj hlasovú pohľadnicu, napr. malý vinšuje babke... využila by si to? mám totiž jeden nápad, len ešte neviem, či prejde 😀 😀

23. mar 2016
avatar
lilivka
autor

@marionkaaa to ja teba mám chuť vybozkávať! ty si neskutočná! ĎAKUJEM!!!! potešilo nesmierne 🙂

23. mar 2016
avatar
lilivka
autor
sticker
23. mar 2016
avatar

jej ďakujeeeeeeeeeeeem

sticker
23. mar 2016
avatar

Nie vyrábam si vlastné

23. mar 2016
avatar

@lilivka Ďakujem za srdiečka 🙂 Potešili 🙂

23. mar 2016
avatar
23. mar 2016
avatar

@lilivka ďakujem pekne 😘

23. mar 2016
avatar

ano 🙂

23. mar 2016
avatar

My posielame, ale uz len asi 6 - rodina a velmi blizke kamaratky. Na Vianoce vyrabame, na Velku noc ci pri narodeni dietata kupujem. A na narodeniny kamaratkam kupujem a malym kamosom mojej dcerky kreslime.

23. mar 2016
avatar

S detickami vyrabame pohladnice a posleme. Na Vianoce je ich viac, su to take male darceky znamym a vzdialenejsej rodine, s ktorymi sa neobdaruvame a niekedy aj nevidime. Na Velku noc posielame len rodine, opat povyrabane. A najnovsie deti radi maluju, uz pri tvorbe maju jasno v tom, pre koho je obrazok urceny, takze potom vlozime do obalky a posleme 🙂 a je fakt, ze pohladnic dostavame podstatne menej ako poposielame, ale o to su nam vzacnejsie 🙂

23. mar 2016
avatar

jasné... je to milé, "osobnejšie" ako sms 🙂

23. mar 2016
avatar

@lilivka tak to vy bola supa🙂 zatial by to bolo sice iba bababababa ale babka by plakala i z toho 😁😁😁

23. mar 2016
avatar
23. mar 2016
avatar

Áno 👍🙆

23. mar 2016
avatar
23. mar 2016
avatar
lilivka
autor

👍

23. mar 2016
avatar

ďakujem za srdiečka 🙂

23. mar 2016
avatar
lilivka
autor

@10zabka kedykoľvek 😉 ja ďakujem

sticker
23. mar 2016
avatar

@lilivka aj ja ďakujem za srdiečka 💙

24. mar 2016
avatar

ano posielame kazdy rok. mne sa smsky nepacia,su take neosobne.

24. mar 2016
avatar

Posielam ale tento rok som sa neskoro zobudila a mali posledné dve 😂 tak aspoň babkam, ostatným osobne 😉

24. mar 2016