za mna 3 🙂
A 🙂
áčko zvladneš aj sama
za mna A
@linalinabizu toto presne aj mňa napadlo.... len na druhej strane, na to nemám čas :-/
mam skusenosti s formou "A", ale vo vacsom...ovocie bolo super,skladali sme sa viac osob po cca 10 eur...oplatilo sa.
C 🙂
@lilivka cosii to je raz dva aha: https://www.youtube.com/watch?v=AVKZzK_fu1M
Ďakujem za komentáre... aspoň ste mi definitívne pomohli vylúčiť B-čko 😀
@lilivka my sme robili v robote cez prestavku pre kolegynu :
@linalinabizu to s tou lagúnou je senzačný nápad 😀 ale nie fakt to nestihnem... som na to sama, + 3 rušičky k tomu a v sobotu večer sme na plese a v nedeľu o 12:00 už máme hostí... NEEXIST 😀 ale mám nápad aspoň pre niekoho iného na darček 😀 ps. dík za to video... dobre sa mi zdalo - napichujú to do kapusty? to by mi nenapadlo!!!
@lilivka hej je to kapusta, my sme mali polystyren po ruke...jednoducho nieco do coho zapichnes spilku a nevazi to tonu...nas vysla na 5 evri cca
@lilivka inak aj deti sa ti pri tom vedia vyhrat pri cokoladovani abo napichovani
ja len žasnem, čo niektorí ľudia dokážu ...
C 😊
za mna ako darcek je TOP Cecko 🙂 ale z hladiska prakticnosti, co najrychlejsie to vyzrat, tak Acko 🙂
😀 jupiiii, objednané... potom Vám ukážem výsledok dievčatá 😉 Ďakujem za spoluúčasť !!!

@lilivka prosim ta kde tu v okoli to robia? Dakujem 🙂 a ako sa pohybuje cena?
@stanuska333 v snv az dvaja ( na moje prekvapenie) ale nadabila som aj na kohosi v Smokovci.... Pozriem a poslem ti link... Vyrezavany melon cca 20-30e
@stanuska333 už som to nenašla... prepáč... pre SNV mám : https://www.facebook.com/luckyjuicesnv/ alebo https://www.facebook.com/fruitvegcarving/ 😉 ale keď si dáš do googlu carving fruit a požadované mesto, asi ti čosi vypľuje 😉
@ali22, @moni244, @zuss1, @luckaar, @nika0707, @mystisch, @minulin, @zuzana909, @extra, @dotka04, @linalinabizu, @knajula, @oculik, @lilivka, @vargova010, @10zabka, @tianna, @edibedi, @pajka10, @angelika4, @lenkan21, @jarjanulka, @zuzin78, @grossmann, @aduska211, @stanuska333
Čaute žienky, tak Vám idem ukázať výsledok ... : https://www.modrykonik.sk/blogs/?h=carving_frui... 😀 🙂 Mám pocit, že sa tá pani s tým mohla ešte trošku pohrať... čakala som, že písmo bude také ako na tom obr tu hore, ale v konečnom dôsledku manžel mal veľkú radosť ... 🙂 takže neľutujem
@aduska211máš úplnú pravdu Adi, súhlasím 😉 ... a bola som rada, že to tu poblízku vôbec niekto robí 🙂
@lilivka aj tak dakujem pekne 🙂 kolko vysiel ten melonik?
@lilivka nadhera 🙂 ani som netusila, ze nieco take sa robi v SNV... mojho by to tiez potesilo, cisty melonovy maniak, aj ked zjest to by mi bolo asi luto 🙂
@stanuska333 ach si objednáš len vyrezávaný melón 20e... ale ja som chcela doň aj ovocie a vyrezávané jabĺčka v tvare ruží.... takže som jej dala 30.






C ;)