icon

Ženy pomoooooooc ( k narodeninám ).... A, B, alebo C ?

1
1
1
avatar

C ;)

8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar

za mna 3 🙂

8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar

A 🙂

8. jún 2016
avatar

áčko zvladneš aj sama

8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar

za mna A

8. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@linalinabizu toto presne aj mňa napadlo.... len na druhej strane, na to nemám čas :-/

8. jún 2016
avatar

mam skusenosti s formou "A", ale vo vacsom...ovocie bolo super,skladali sme sa viac osob po cca 10 eur...oplatilo sa.

8. jún 2016
avatar

C 🙂

8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar
lilivka
autor

Ďakujem za komentáre... aspoň ste mi definitívne pomohli vylúčiť B-čko 😀

8. jún 2016
avatar

@lilivka A 👌🏼 mali sme a za mna top 😊👌🏼

8. jún 2016
avatar

@lilivka my sme robili v robote cez prestavku pre kolegynu :

8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@linalinabizu to s tou lagúnou je senzačný nápad 😀 ale nie fakt to nestihnem... som na to sama, + 3 rušičky k tomu a v sobotu večer sme na plese a v nedeľu o 12:00 už máme hostí... NEEXIST 😀 ale mám nápad aspoň pre niekoho iného na darček 😀 ps. dík za to video... dobre sa mi zdalo - napichujú to do kapusty? to by mi nenapadlo!!!

8. jún 2016
avatar

@lilivka hej je to kapusta, my sme mali polystyren po ruke...jednoducho nieco do coho zapichnes spilku a nevazi to tonu...nas vysla na 5 evri cca

8. jún 2016
avatar

@lilivka inak aj deti sa ti pri tom vedia vyhrat pri cokoladovani abo napichovani

8. jún 2016
avatar
lilivka
autor

ja len žasnem, čo niektorí ľudia dokážu ...

8. jún 2016
avatar
lilivka
autor
8. jún 2016
avatar
8. jún 2016
avatar

C 😊

8. jún 2016
avatar

za mna ako darcek je TOP Cecko 🙂 ale z hladiska prakticnosti, co najrychlejsie to vyzrat, tak Acko 🙂

9. jún 2016
avatar
9. jún 2016
avatar
9. jún 2016
avatar
9. jún 2016
avatar
lilivka
autor

😀 jupiiii, objednané... potom Vám ukážem výsledok dievčatá 😉 Ďakujem za spoluúčasť !!!

sticker
9. jún 2016
avatar

@lilivka prosim ta kde tu v okoli to robia? Dakujem 🙂 a ako sa pohybuje cena?

9. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@stanuska333 v snv az dvaja ( na moje prekvapenie) ale nadabila som aj na kohosi v Smokovci.... Pozriem a poslem ti link... Vyrezavany melon cca 20-30e

9. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@stanuska333 už som to nenašla... prepáč... pre SNV mám : https://www.facebook.com/luckyjuicesnv/ alebo https://www.facebook.com/fruitvegcarving/ 😉 ale keď si dáš do googlu carving fruit a požadované mesto, asi ti čosi vypľuje 😉

9. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@ali22, @moni244, @zuss1, @luckaar, @nika0707, @mystisch, @minulin, @zuzana909, @extra, @dotka04, @linalinabizu, @knajula, @oculik, @lilivka, @vargova010, @10zabka, @tianna, @edibedi, @pajka10, @angelika4, @lenkan21, @jarjanulka, @zuzin78, @grossmann, @aduska211, @stanuska333
Čaute žienky, tak Vám idem ukázať výsledok ... : https://www.modrykonik.sk/blogs/?h=carving_frui... 😀 🙂 Mám pocit, že sa tá pani s tým mohla ešte trošku pohrať... čakala som, že písmo bude také ako na tom obr tu hore, ale v konečnom dôsledku manžel mal veľkú radosť ... 🙂 takže neľutujem

14. jún 2016
avatar

@lilivka ale aj tak je to veľmi pekné a najmä text je dôležitý 😉

14. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@aduska211máš úplnú pravdu Adi, súhlasím 😉 ... a bola som rada, že to tu poblízku vôbec niekto robí 🙂

14. jún 2016
avatar

@lilivka aj tak dakujem pekne 🙂 kolko vysiel ten melonik?

14. jún 2016
avatar

@lilivka nadhera 🙂 ani som netusila, ze nieco take sa robi v SNV... mojho by to tiez potesilo, cisty melonovy maniak, aj ked zjest to by mi bolo asi luto 🙂

14. jún 2016
avatar
lilivka
autor

@stanuska333 ach si objednáš len vyrezávaný melón 20e... ale ja som chcela doň aj ovocie a vyrezávané jabĺčka v tvare ruží.... takže som jej dala 30.

14. jún 2016
avatar

@lilivka však to je nádherné 🙂

14. jún 2016