icon

Uz je hotova,mozeme vyrazit🤦

avatar
14. sep 2022
avatar

Pekny make up, trosku jej v nom zanikaju oči😀

14. sep 2022
avatar

Zlata🙉💋

14. sep 2022
avatar

tak dala to na Jokera 😅

14. sep 2022
avatar
14. sep 2022
avatar

@denda007 ale veď tak sa to nosí, nie? Buď výrazné pery, alebo oči. Nie oboje. Či? 😁

14. sep 2022
avatar

Ten popis k tomu... 😂Deti opakujú po rodičoch,mala by si zmeniť make-up 😂 (prepáč 😅)

14. sep 2022
avatar

a inak mimochodom @autorka mas krasny nick, my sme dali dcerke meno Livia a tiez jej povieme livkaslivka 😘

14. sep 2022
avatar

Zlataaa 😂 toto som urobila ja ako asi 2r decko mamine, skoro skolabovala, lebo prvé jej napadlo, že je to krv 😀

15. sep 2022
avatar

maličký zlatušik aj mňa najprv nápadlo že má ustočka od krvi

sticker
15. sep 2022
avatar

Dobrý výber farby, má vkus 😅

15. sep 2022
avatar

@lucka2019 ja sa volám Livia a teda v detskom veku som neznášala keď mi hovorili Livkaslivka 😆 no a nedajbože keď mi povedali Silvia alebo Lýdia, to som bola dourážaná až na smrť 🤣
No a autorke možno vyrastá budúca vizažistka 😀 nikto učený z neba nespadol

15. sep 2022
avatar

😂😂😂

15. sep 2022
avatar

@lucka2019
@lunkaa
My sme zvazovali meno Livia a myslela som si, ze sa neda skomolit 🤣

15. sep 2022
avatar

@basska_b veruže sa dá a kedže vtedy boli dámske vložky Lýdie, nebolo horšej skomoleniny 😂

15. sep 2022
avatar

No perfektna je, mam teraz tazke zivotne obdobie, ale tato fotka ma fakt rozveselila, neda sa na Vasej malej nezasmiat. Pekný vecer.

15. sep 2022
avatar

Zlatunka

15. sep 2022
avatar

Vidím ze s mojou navštevujú rovnakú vizazistku- podobnú foto mame ale so špirálou na riasy 😀 😀

16. sep 2022
avatar

Za mesiac ideme na svadbu, prídem sa dat namaľovať 🤣🤣🤣🤣🤣
Zlatíčko, ja mam niečo podobné s krémom, celá tvar a ruky biele a 400ka nivea prázdna a mohla som prezliekat periny 🤣

16. sep 2022