Moja mama robi s ryzou a vari tiez v omacke, ale takto to nevyzera tiez zle.;) mnam
Perfektné ako vždy 🙂 Ja robím viac verzií, naša malá ich miluje 🙂 Krásny recept, čo si dal ako prílohu?
ja dávam do rajčinovej omáčky (aj polievky) škoricu- mňamky. U nás sa mäsové guľky vždy varili, no odkedy som naďabila na recept s pečenými, inak ich ani nerobím, sú vynikajúce 😉
@taniellita aj ja ich robím s ryžou, ale toto tiež vyskušam🙂 gulky v paradajkovej omáčke milujem, su u mna top hned po bryndzových haluškách😀
@zt nič extra- spravíš mäsové guľky - buĎ s ryžou, alebo origoš fašírkové- a miesto varenia v omáčke, ich naukladáš na plech a upečieš. (pozor, tie ryžové môžu byť potom až moc chrumkavé- také "vylomzub" ) a do omáčky ich dáš až na tanieri. prajem dobrú chuť a vďaka tebe, už zajtra viem, čo variť 🙂









ja tiez robievam - mam overeny recept od nigelly 😀 tiez davam ovsene vlocky do maska a tiez parmezan - akurat ich neopekam priamo davam do omacky, varim 20 minut a su famozne 🙂