Aho, ano, len ja to poznam ako belgicke hranolky. Ty si zrhnul vsetky triky. 👍
A etse ked sa pouzije dobry olej a nie ta zmes kadecoho, co maju vo fastfoodoch, mnam!
lenze bez teplomera sa to neda asi ze?
Kde kupim taky teplomer? Mam jeden z orionu ale je na 2 veci..ja by som chcela taky ktory mozem mat ponoreny do masy..napr.pri vyrobe cukrikov...dakujem☺
@zuzkat1
Kup si v Ikea ten digitalny budik s teplomerom:
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2010...
Alebo na cukor je extra cukrasrky teplomer. Ale ten nema taku sondu, s tym sa horsie pracuje.
@zuzkat1 tip z Ikea je fajn, sondu môžeš mať zapichnutú v mäsa počas pečenia. Alebo skús Tescoma, napr. https://eshop.tescoma.sk/teplomer-digitalny-presto, ten však do rúry nesmie.
Netreba ani teplomer, stačí fritéza kde je v návode uvedené na akú teplotu je olej zohriaty - teda na ktorom stupni akú teplotu uvádzajú. Ja mám od Tefal Versalio a tam sa dá aj dusiť aj fritovať, takže v tak ej sa to dá na 2x urobiť.🙂
Ja by som si dala to mäso vedľa nich 😝
Mne by stacil len ten steak 😂😂😂😂 s horou zeleniny alebo pecenou cviklou


Aký má význam, že sa dajú odležať do studenej vody?