🩸O kvapku lepšie Vianoce 🩸
Názov aktuálnej akcie, ktorá prebieha už od 10.11. na stránke Puella, ktorú organizujú v spolupráci s Nadáciou Kvapka Nádeje ❤️
Celý tento mesiac sa nesie v duchu pomáhania a tak bude téma na ďalší súťažny balík rovnaká❤️
Všetci vieme aká je pre nás dôležitá čistota prostredia, nehovoriac v časoch vírusov. Pre onkologických pacientov je to dôležité ešte omnoho viac.
O zvýhodnených setoch, som vám písala v posledných dňoch, no niektoré sety majú ešte hlbší význam. 🩺
Celý výťažok sumy ide na podporu detí s onkologickými a hematologickými ochoreniami.
Kúpou zvýhodnených setov s týmto označením (okrem toho, že týmto setom potešíte ako 🎁pod🎄) prispievate svojou ,,kvapkou,, na renováciu sterilných priestorov transplantačných jednotiek, kde deti trávia týždne po transplantácii kostnej drene.
Spolu s Puellou sme však pre Vás pripravili aj o takýto balíček súťaž.
Balíček obsahuje:
1x taška Puella M
1x 500 ml parfum na pranie Double Y
1x trojbalenie vonných kariet Queenka
🔎Aké sú podmienky?
📌Daj like na tento príspevok
📌A do komentára mi napíš, komu a prečo by si doprial o kvapku lepšie Vianoce..🎄 a ak máš už svoj krásny stromček, pokojne pripoj fotku, nech tu máme viac vianočnej nálady 🙂
🗓️Súťaž trvá od dnes stredy 10.12.2025 Do pondelku 15.12. 2025
Celé podmienky súťaže nájdete tu https://www.modrykonik.sk/ine/pravidla-sutazi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/
#sutaz
#puella
Dopriala by som to mojim deťom... Pre ne urobím čokoľvek a vždy... Su to moje kotvy, bez ktorých by som sa potopila na samé dno 🫶❤️
Svokre lebo miluje puellu
ja by som dopriala sebe, lebo celý rok idem na plné obrátky pre iných 🙃
Babke lebo sa stara o kazdeho
Mojej 77 rocnej babke❤️
Pre seba 🙂
Nasej babine a teda mojej svokre. O Puelle som sa dozvedela od nej. 😄 Dovtedy som to nepoznala. Zboznuje ju. A po prani prádlo u nich krasne rozvoniava po dome. 🌸🌺
Maminke, lebo mi neskutočne pomáha a veľmi ju ľúbim ❤️
Sestre
Svojej rodine
Maminke nech sa poteší
Celej mojej rodinke lebo ich lubim a su mi velkou oporou.
každej slobodnej mamičke s detičkami, za mňa sú to najväčšie bojovníčky
O kvapku lepšie Vianoce by som dopriala aj sebe, ale nie z materiálneho hľadiska, skôr z toho duchovného, viac pokoja, pohody, radosti a úspechov pre moju rodinu a pre všetkých chorých ľudí menej utrpenia a aby sa vyliečili.
Komu by som dopriala o kvapku lepšie Vianoce?
Určite mojej babke, ktorá každý rok myslí na všetkých ostatných a na seba zabúda. Je pre mňa najväčším vianočným zázrakom od malička nám vytvárala tú najkrajšiu atmosféru, aj keď to nemala jednoduché.
Preto by som jej tento rok chcela dopriať kúsok radosti navyše 🤍
Maminke za to ze mi pomoze vzdy, ked potrebujem
🍀🎄
Ja by som to dopriala tiež mojej maminke za to ako sa o nás celý život stará, dala by nám aj posledné. ❤️🎄💜🍀
Dopriala by som to mojím rodičom ❤️ som im vďačná za všetko čo pre mňa a moje deti robia.. Stále mi pomôžu v najťažších chvíľach. Majú veľké a dobrodružné srdiečka. Lásku ktorú nám dávajú je nekonečná. Ďakujem im A všetko a som vďačná že ich mám ❤️🙏
Mojmu manželovi a všetkým, ktorým tento rok viac zobral ako dal
Mojej mamičke ktora to nemala vôbec ľahké v živote.Ktora prežila svojho syna a napriek tej bolesti rozdávala lásku nám všetkým ❤️❤️☃️❄️
Svojmu mužovi by som dopriala o celé more kvapiek lepšie Vianoce, pretože ho ľúbim, a celému svetu viac Lásky ❤️🌲❤️
Je komu darovat a s laskou🎄❤️ v rodinke teraz zle obdobie, svokrovci chory, momentalne chripkujeme aj my, takze by som porozdelovala🎄❤️🍀
Sestre, lebo si to zaslúži ♥️🍀
Krajšie Vianoce by som priala všetkým osamelým ❄️🎄❤️
Detom a muzivi, vsetci traja su chori
Každému kto sa trápi......ale hlavne našej susedke, ktorá ostala s 3 deťmi sama po smrti manžela a obdivujem ju ako to zvláda....
Dopriala by som mojim rodičom, veľmi nám pomáhajú hlavne s deťmi cez prázdniny a teraz mi mamina aj vianočné koláče pečie
Vsetkym, ktorych nema kto alebo co na Vianoce potesit ⭐🙏
Svokrovcom ❤️🍀
Svokrovcom, keďže nám veľmi veľmi pomáhajú ❤️
O kvapku lepšie Vianoce by som dopriala svokre, ktorá sa vždy starala o všetkých okolo nás a teraz je odkázaná na starostlivosť druhych, s čím sa ťažko zmieruje...
Celej rodine
Ja by som podarovala svagrinke,za to ako zvladla a zvlada vychovu svojich troch dcer,kedze brat nas opustil uz pred 11 rokmi🫶,mam ju velmi rada😍
Este som zabudla dat stromcek
❄️ Ja by som priala lepšie Vianoce v prvom rade môjmu synovi a mojím rodičom.
🎄Potom ľuďom, ktorí Vianoce prežívajú v samote alebo v chorobe.
❤ Taktiež ľudom, ktorí stratili niekoho blízkeho, nemajú domov, alebo trávia sviatky ďaleko od rodiny.
Každému jednému z nás 🍀♥️🌲
Všetkým prajem o kvapku krajšie Vianoce ,každý si ich zaslúži prežiť s najbližšími a v zdraví 😇
dopriala by som mamine lebo ju lubim
Všetkým na svete
Všetci si zaslúžime o kvapku lepšie Vianoce, v poslednom období je na všetkých toho veľa vidím to na množstve ľudí, ako doslova melú z posledného...
Úplne že každému ❤️
Celej rodine, tento rok bol veľmi náročný čo sa vzťahov týka, verím že sviatky trochu všetko upokoja 🙏
Babke môjho partnera, po 58 rokoch strávi tieto Vianoce bez svojho manžela. Mali krásny a inšpiratívny vzťah, taký ten, pri ktorom bolo vidieť, že sa dokážu navzájom podpichnúť, zasmiať sa spolu, a pritom si jeden druhého úprimne vážiť.♥️
Set by som doprala mojej mamine. Sama má nádor na mozgu , veľmi často ju bolieva hlava , no prekvapivo puela nedráždi jej vnemy, a môže ju veselo používať. Takže preto by som ju venovala mojej mamine❤️❤️❤️
Mamke, ktora každého a vsetko s laskou prijíma ❤️
Stromček ešte nemáme, ale manžel my spravil vianočného sobíka. Prikladám foto.A dopriala by som Puellu mojej veľmi dobrej kamarátke, ktorá mi veľmi pomáha v práci a aj zo školou. Som jej nesmierne vďačná ♡ je to môj poklad
Mojej mamke ❤️ ktorá posledné mesiace strávila len v nemocniciach a bojovala o život
Dopriala by som mojej starkej❤️ lebo vzdy mysli na vsetkych okolo nej, no na seba mysli malinko🙏🏻❤️
Dopriala by som ho mojej krstnej mame, zostala sama v dome a vidím aká je smutná...
Set by som doprala mojej mamine. Sama má nádor na mozgu , veľmi často ju bolieva hlava , no prekvapivo puela nedráždi jej vnemy, a môže ju veselo používať. Takže preto by som ju venovala mojej mamine❤️❤️❤️
@linkapaulinka gratulujem ❤️verím, že výhra Vás a maminku poteší, čoskoro vám príde link ❤️
😍ďakujem krásne v mene maminy , viem že bude mať radosť❤️






mojej svokre by som dopriala, lebo pomáhala môjmu mužovi a synovi, keď som bola v nemocnici ❤️ a este jednej bratovej spolužiačke, ktorá sa stará o vnučku, na ktorú sa vykašlala jej dcéra.