Baby to je všade takto mŕtvo v januári?
Myslím obchody a tak...pracujem v jednej predajni, no ako toto som ešte fakt nezažila.
Jasne ze hej aj vo februar bude
Aj u nasjetak 😟
@stastna17 ale december ste sa nezastavili, čo 🙂
@merculicek kde pracujes?
Skapal pes
@dennissa16 december bol šialený veru 🙂
@manamani1 v obchode s obuvou
@merculicek a vobec nic?
@manamani1 ja som robila v detskom textile a januar a február to bolo na prášky celý deň nikoho nikde 😂
@manamani1 akoze nie vobec ale odosthorsie ako pominuli roky ☹️
Zato my postari mame toho dost teraz,kazdy zababuseny doma naobjednavaju si cez eshop 😅😅😅
@stastna17 môj muž robí v nemeckú a stále vozia ale on vozí potraviny chladničku takže toto ide vždy ☺️
Ja som robila pred materskou 13rokov v obchode a vzdy to tak je. November december sialenstvo ludia sa idu pozabijat potom hned po vianociach kym neminu posledny cent co dostali napr na vianoce a potom hlucho. Zacnu zas marec april ked uz budu zas nakupovat na dovolenky atd
@ariannazara ano aj kolegyne vozia ale ja mam inych klientov ktorí su prave zamerani na stavebny material na stavby.. to je teraz mrtve.
@stastna17 ale to už sa tiež podľa mňa rozbehne. Zachviľu len zíde sneh a ľudia kopu základy 😂
@ariannazara bodaj by si mala pravdu 🙏
@mima1 presne takto je 😊
u nas sa stava furt 😱 aj minulu zimu a aj tuto tolko domov tu vyrastlo ze nechapem
Poď robiť k nam do "zimneho" obchodu... lyže, bezky nove aj bazarove... po vianociach ešte väčší masaker ako pred nimi 😊 aj ked teraz ako skončili prazdniny tak aspoň doobeda je celkom kľud ☺
ja v karosárni a v lakovni , kedže " super" vodiči sú na cestách celoročne , nemávame v práci hluché obdobie
@totatimeka a po zime? 😀
Mne sa nezda,v piatok sa v nakupnom centre nedalo zaparovat.
@manamani1 zatiaľ som tam len od oktobra, ale cez leto je tam vraj pohodička... predávajú aj letné veci - oblecenie, bicykle, kolobezky, futbalove veci, ale tu každý ten obchod pozna hlavne kvoli lyžiarskym veciam a tento rok idu na dračku bezky 😏 už sa teším ked bude trocha voľnejšie 😊
V darčekovej predajni. Ani nohy.
My mame podnik v Ba a katastrofa. Taketo trzby este neboli 😁🤦🏻♀️
Uz nech je leto a terasa
U nas tiez nic.uz som vylestila vsetky regale:D
V Ba v Avione sa teraz po sviatkoch ani neda zaparkovat! Tolko ludi v obchodoch podla mna nebolo ani pred Vianocami! Vsetci sa blaznia za vypredajmi - a pomaha tomu aj pocasie, tu stale prsi, tak ludia travia cas v obchodnych centrach.
@manamani1 a v akom obchode pracuješ? ľudia podľa mňa prachy aj majú, teraz sú napríklad vyrovnávky daní, 14 platy atd, ale nie je čas, ľudia sú v práci a deti v škole, plus ešte toto počasie a stav ciest a chodníkov-ľudom sa nechce po takom jazdiť a chodiť ak nemusia
@marsmykkok Vinotéka
@tosomja presne po Vianociach je o ničom potom veľká noc trochu v lete zas lebo každý na dovolenke a potom pred školským rokom sa to trochu rozbehne a zas útlm a tak dookola 😂
ja v doprave, zdochol pes :/