Na stretnuti veteranov...sme sa dali trosku aj my do retra😂 nie,nie moj muz nieje za bezdomovca..kožak patril jeho dedkovi ako aj staručka veteránka motorečka na ktorej prisiel...a v kočiku si lebedí nase bábätko😘😘 a veru kocik mal velky uspech...priznam sa lepsie péruje ako ten novy..takze hádajte ktory budem viac využivat😀😀
👍kočiarik
ten kočiar😍 chcem ho!
Aj ty si uzasna
😍😍👏👍
A kocik je odkial?
kocik kraasny .. aj u nas v Kosiciach si takto mamka vykracovala s tymto kocikom.. ale pri mojej vyske by som umrela na križe 🙂 pri nom
A mne sa zda,ze som vas veru videla v Bánovciach cca 2tyzdne dozadu.
Aaaj do kočíka som nakukla a babato veru krasne buvalo.
Boli ste top👏🏼👏🏼👌🏼
Ako originál 👍
V takomto ma mama vozila. 😢 Mám 66 rokov .☹
Aj moja sesternica takto jazdila na zjazdy veteranov,vseci mali dobove oblecenie aj ten kocik,jej muz este teraz poziciaval vetetan na nakrucanie Cetnickych humoresiek
Ste úžasne krásny 😍
Mamka sa v takom vozila 😍
My ho taký máme 😘 krásni ste
Je pekný ale ohýňať by som sa k nemu teda nechcela už viem prečo boli ženy v minulosti hrbate 🙂
úžasní ste 🙂 v takom sa vozila moja mamina, dodnes ho spomína, aj foto má 😉 nijaké ultra zabezpečovacie prvky, ale účel splnil 😀
@adelka992 no neviem či boli hrbati...Skôr su teraz.....
volakedy boli ženy nízke a never tomu že z kocikovania by boli hrbate, aj ked viem ze si to napisala len tak zo žartu, urcite nemali cas zhrbatieť z kočíkovania..ked mali 10 detí nemali čas chodiť na poldňové prechadzky aby z nich zhrbateli 🙂, ked tak mensie deti tlacili surodencov po dvore kym mama varila a prala na všetkych celé dni....
@zkutnikova
@helka77 bože baby :D
Nádherný kociarik...
Jej súper 😍 aj tuším čo majú veterána pekáreň Turzovka mali taký kočík.
@adelka992 😂😁😁😇
ten kočík je brutálny!!!
Kočík je stoke? 😂
krásny ste 🙂
My sme taký kočiar mali pod schodami u starých rodičov (ešte keď som bola dieťa), bol po mojom ocinovi. Stará mama ho potom vyhodila, škoda. Ja si pamätám, že ako malá som sa s ním istú dobu hrávala 🙂
Fotky máte super ❤👍
Kraaasa 🙂 aj my mame doma na povale taky kocik, uz sa tesim az ho raz vytiahnem 🙂 🙂
@megyyyy ste krasni aj kociarik je nadherny👍Milujem retro a stare veci maju take caro nostalgie🤗



Vyzerate super 👍