icon

Na stretnuti veteranov...sme sa dali trosku aj my do retra😂 nie,nie moj muz nieje za bezdomovca..kožak patril jeho dedkovi ako aj staručka veteránka motorečka na ktorej prisiel...a v kočiku si lebedí nase bábätko😘😘 a veru kocik mal velky uspech...priznam sa lepsie péruje ako ten novy..takze hádajte ktory budem viac využivat😀😀

avatar

Vyzerate super 👍

18. máj 2017
avatar

👍kočiarik

18. máj 2017
avatar

ten kočiar😍 chcem ho!

18. máj 2017
avatar
megyyyy
autor

@livinka18 je uuzastnyy a top stav...bude rodinnym dedictvom😍😍

18. máj 2017
avatar

Aj ty si uzasna

18. máj 2017
avatar

😍😍👏👍

18. máj 2017
avatar
megyyyy
autor

@helka77 dakujem ...zlataa si..😍 sukna po starkej dostala druhu šancu 😊

18. máj 2017
avatar

A kocik je odkial?

18. máj 2017
avatar
megyyyy
autor

@helka77 bol to darcek od krstneho...niekde v ceskom zamocku bol..vykšeftil ho 😂😂

18. máj 2017
avatar

kocik kraasny .. aj u nas v Kosiciach si takto mamka vykracovala s tymto kocikom.. ale pri mojej vyske by som umrela na križe 🙂 pri nom

18. máj 2017
avatar
megyyyy
autor

@mrskova ach ano..ja som tiez dost vysoka...takze ti verim..ako ziadna sranda...aj ohnut sa treba riadne ked sa ma bábo vybrat z neho...nase babicky v minulosti mali co robit..ale pre dietatko super..

18. máj 2017
avatar

A mne sa zda,ze som vas veru videla v Bánovciach cca 2tyzdne dozadu.
Aaaj do kočíka som nakukla a babato veru krasne buvalo.
Boli ste top👏🏼👏🏼👌🏼

18. máj 2017
avatar

Ako originál 👍

18. máj 2017
avatar

V takomto ma mama vozila. 😢 Mám 66 rokov .☹

18. máj 2017
avatar

Aj moja sesternica takto jazdila na zjazdy veteranov,vseci mali dobove oblecenie aj ten kocik,jej muz este teraz poziciaval vetetan na nakrucanie Cetnickych humoresiek

18. máj 2017
avatar

Ste úžasne krásny 😍

18. máj 2017
avatar

Mamka sa v takom vozila 😍

18. máj 2017
avatar

My ho taký máme 😘 krásni ste

18. máj 2017
avatar

Je pekný ale ohýňať by som sa k nemu teda nechcela už viem prečo boli ženy v minulosti hrbate 🙂

19. máj 2017
avatar

úžasní ste 🙂 v takom sa vozila moja mamina, dodnes ho spomína, aj foto má 😉 nijaké ultra zabezpečovacie prvky, ale účel splnil 😀

19. máj 2017
avatar

@adelka992 no neviem či boli hrbati...Skôr su teraz.....

19. máj 2017
avatar

volakedy boli ženy nízke a never tomu že z kocikovania by boli hrbate, aj ked viem ze si to napisala len tak zo žartu, urcite nemali cas zhrbatieť z kočíkovania..ked mali 10 detí nemali čas chodiť na poldňové prechadzky aby z nich zhrbateli 🙂, ked tak mensie deti tlacili surodencov po dvore kym mama varila a prala na všetkych celé dni....

19. máj 2017
avatar
19. máj 2017
avatar

Nádherný kociarik...

19. máj 2017
avatar

Jej súper 😍 aj tuším čo majú veterána pekáreň Turzovka mali taký kočík.

19. máj 2017
avatar

@adelka992 😂😁😁😇

20. máj 2017
avatar

ten kočík je brutálny!!!

28. jún 2017
avatar

Kočík je stoke? 😂

3. júl 2017
avatar
megyyyy
autor

@mici512 😂😂😂😂 jeho predchodca😉😉😉

3. júl 2017
avatar

krásny ste 🙂

4. júl 2017
avatar

My sme taký kočiar mali pod schodami u starých rodičov (ešte keď som bola dieťa), bol po mojom ocinovi. Stará mama ho potom vyhodila, škoda. Ja si pamätám, že ako malá som sa s ním istú dobu hrávala 🙂
Fotky máte super ❤👍

4. júl 2017
avatar

Kraaasa 🙂 aj my mame doma na povale taky kocik, uz sa tesim az ho raz vytiahnem 🙂 🙂

5. júl 2017
avatar

@megyyyy ste krasni aj kociarik je nadherny👍Milujem retro a stare veci maju take caro nostalgie🤗

13. aug 2017
avatar
17. aug 2017