ľudia trapas storočia: V lete začínam stimulovať na ivf a aby som na kontrolu nemusela ist do Brna, tak si na Slovensku zháňam gynekológa, ktorý by ma na 7-8 den pozrel. ( žijem vo Svajci a 7-8 den mi vychádza ked budeme na Slovensku, tak aby sme sa nemuseli 2 dni po príjazde domov zas trepať ďaleko). Tak som si cez uja Google našla ambulanciu a hneď som tam aj zavolala. Zdvihol mi to jeden pán, pekne som sa predstavila, povedala som mu, ze začínam v lete stimulovať na ivf a chcela by som sa opýtať či by ma teda mohol na ten 7-8 den pozrieť. Za cely čas nepovedal ani slovo, až ked som svoj monológ ukončila, tak mi povedal, ze tu su hasiči 😀 😝, ale ze chlapci by sa radi pozreli 🙂
Tak ak ste niektorá z BB a budete tuto historku počuť, tak je o mne 😎😎😎😎
😀 😀
Uuuf 😀 😀 aj mna si riaaadne pobavila 😀
som si skoro cvrkla 😀
😀 😀 😀 som sa splakala od smiechu 🙂
😂😂😂😂😂😂
Úúúúúžasný omyl 😀 Jeden z kategórie: "Nevykecáš" 😀 😀 😀
umrela sooooom 😀 😀 A inak... kde v brne? v heliose? bo ten je aj v mt, myslim, ze by sa to dalo vybavit, aby ta tu pozreli 😉
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 riťka moja .. to sa ti podarilo 😀 😀 😀 😀
@danielacool nemáš šancu 😀
@luciana896 ideme do Brna
tak toto je bomba 😀 😀 sa smejem 😀 #navrh
Cosiiii 😁😁 haha moja zlata
ajaaaj no nieeeeeeeee😀 hehe inak oni su hrozne zlati🙂 dcerka mala neskutocne bolesti zuba a kedze mi znama povedala ked sme boli na odchode na poho ktora je zubna najblizsie 35km tak ze zavolame najskôr ci ozaj aby sme sa neprehnali lebo vraj robia len do 12 tej mi sme sli o 4 tej poobede mm sikovny sak zavolaj 150 sak ti daju info ja mudra hlava vytocim a zdvihol mily pan hovorim mu 5 minut ako a co je dcerke ze bolesti ma a tak ze ci mi vedia poskytnut info o to ci nas vezmu a tak a ten tiez pani zlata rad by som vam pomohol ale tu hasici no niee vravim muzovi ja volam hasicooom konec vybuchy smiechu vsade😀 tak sme sa pobavili a volali radcsej na 112
ale enhal ma vyrozpravat🙂
😀 😀 😀 tak to sa ti teda podarilo 😉 dúfam., že máš srdce na mieste že si sa pekne vykecala 😀 😀 😀
ako krasne si niekomu sprijemnila nasledujucich par dni :D :D to bude historka storocia u nich urcite :D
😀 😀 😀 hasici by sa zrejme potesili..
Supeeeer 🙂 aj my žijeme vo Švajčiarsku,kantónov Luzern vy?
@veronicenkaaaa my sme v Aargau, teda susedky 🙂
@milaciky svet je malý 🙂)
Smejem saa 🙂
Tak toto je super 😉 ja pracujem u hasičov a poviem ti, že si viem živo predstaviť čo po tvojom telefonáte nasledovalo 😀 nejaký čas to bude hit 😀 aspoň si im sprijemnila deň😀
🙂 dakujem hned mam krajsi tento den 🙂
ja som z BB... neskutočne si ma pobavila ... a sused bývajúci podo mnou je hasičom, bývame blízko pri Jesenskom vŕšku, kde sídli hasičský zbor 😀... odpadnem 😀
😀 zlatá
smiech na plnééé ustaaaa :D :D :D odpadnem !
Sedim u doktora a ked som si to čítala musela som sa smiat ludia len pozerali ci sedim u spravneho odborníka
Moj manzel je tiez hasic a mozem ta uistit,ze nie si jedina..oni tam tych zazitkov maju kooooopec vselijakych vtipnych 😀
Vybuchla som 😀
Sedim
Jaaaaj to je dobreee,hihiiiii
Stale lepsie ako v sluzbe v noci o 2.00 zavolat na potologiu ze si prosis prevoz mrtveho. A na druhej strane linky sa ozve ze: Pani milerad by som pomohol, ale nezmesti sa mi do osobneho auta 😀 stalo sato kolegyni 😊
ale ako sa potešili ty "HASICI" 🙂
tíííí / do kelu / tak som sa smiala že som dala chybu 🙂
you made my day 😀 😀 😀 alebo už noc 😀 😀 😀
Smejem saaaa 😄 Ja som z BB a mam kamosa hasica. Opytam sa 😄😄😄
Zlatkoooo strasne sa smejeeem 😀