icon

ľudia trapas storočia: V lete začínam stimulovať na ivf a aby som na kontrolu nemusela ist do Brna, tak si na Slovensku zháňam gynekológa, ktorý by ma na 7-8 den pozrel. ( žijem vo Svajci a 7-8 den mi vychádza ked budeme na Slovensku, tak aby sme sa nemuseli 2 dni po príjazde domov zas trepať ďaleko). Tak som si cez uja Google našla ambulanciu a hneď som tam aj zavolala. Zdvihol mi to jeden pán, pekne som sa predstavila, povedala som mu, ze začínam v lete stimulovať na ivf a chcela by som sa opýtať či by ma teda mohol na ten 7-8 den pozrieť. Za cely čas nepovedal ani slovo, až ked som svoj monológ ukončila, tak mi povedal, ze tu su hasiči 😀 😝, ale ze chlapci by sa radi pozreli 🙂
Tak ak ste niektorá z BB a budete tuto historku počuť, tak je o mne 😎😎😎😎

avatar

Zlatkoooo strasne sa smejeeem 😀

20. máj 2015
avatar

😀 😀

20. máj 2015
avatar

Uuuf 😀 😀 aj mna si riaaadne pobavila 😀

20. máj 2015
avatar

som si skoro cvrkla 😀

20. máj 2015
avatar

😀 😀 😀 som sa splakala od smiechu 🙂

20. máj 2015
avatar

😂😂😂😂😂😂

20. máj 2015
avatar

@anet25 podla mna aj oni este stále 😀
@amonet aj moja kamarátka 😀
@mg25 to asi všetci 😂

20. máj 2015
avatar

konecne som nasla to znamienko na navrh 🙂 #navrh

20. máj 2015
avatar
20. máj 2015
avatar

Úúúúúžasný omyl 😀 Jeden z kategórie: "Nevykecáš" 😀 😀 😀

20. máj 2015
avatar

umrela sooooom 😀 😀 A inak... kde v brne? v heliose? bo ten je aj v mt, myslim, ze by sa to dalo vybavit, aby ta tu pozreli 😉

20. máj 2015
avatar

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 riťka moja .. to sa ti podarilo 😀 😀 😀 😀

20. máj 2015
avatar

@danielacool nemáš šancu 😀

20. máj 2015
avatar

@luciana896 ideme do Brna

20. máj 2015
avatar

@ivca88 tak ked sa darí, tak sa darí 😀

20. máj 2015
avatar

tak toto je bomba 😀 😀 sa smejem 😀 #navrh

20. máj 2015
avatar

Cosiiii 😁😁 haha moja zlata

20. máj 2015
avatar

ajaaaj no nieeeeeeeee😀 hehe inak oni su hrozne zlati🙂 dcerka mala neskutocne bolesti zuba a kedze mi znama povedala ked sme boli na odchode na poho ktora je zubna najblizsie 35km tak ze zavolame najskôr ci ozaj aby sme sa neprehnali lebo vraj robia len do 12 tej mi sme sli o 4 tej poobede mm sikovny sak zavolaj 150 sak ti daju info ja mudra hlava vytocim a zdvihol mily pan hovorim mu 5 minut ako a co je dcerke ze bolesti ma a tak ze ci mi vedia poskytnut info o to ci nas vezmu a tak a ten tiez pani zlata rad by som vam pomohol ale tu hasici no niee vravim muzovi ja volam hasicooom konec vybuchy smiechu vsade😀 tak sme sa pobavili a volali radcsej na 112

20. máj 2015
avatar

ale enhal ma vyrozpravat🙂

20. máj 2015
avatar

😀 😀 😀 tak to sa ti teda podarilo 😉 dúfam., že máš srdce na mieste že si sa pekne vykecala 😀 😀 😀

20. máj 2015
avatar

ako krasne si niekomu sprijemnila nasledujucich par dni :D :D to bude historka storocia u nich urcite :D

20. máj 2015
avatar
20. máj 2015
avatar

😀 😀 😀 hasici by sa zrejme potesili..

20. máj 2015
avatar

@milaciky v MArtine je uzasny Dr. doc. Tomas, mne robil sono pred IVF, aby som nemusela ist do Brna🙂!
Inak supeer, ze hasiciii🙂, mozno si rozsiria specializaciu aj o gynekologia🙂

20. máj 2015
avatar

Supeeeer 🙂 aj my žijeme vo Švajčiarsku,kantónov Luzern vy?

20. máj 2015
avatar

@veronicenkaaaa my sme v Aargau, teda susedky 🙂

20. máj 2015
avatar

@milaciky svet je malý 🙂)

20. máj 2015
avatar

Smejem saa 🙂

20. máj 2015
avatar

😀

20. máj 2015
avatar

Tak toto je super 😉 ja pracujem u hasičov a poviem ti, že si viem živo predstaviť čo po tvojom telefonáte nasledovalo 😀 nejaký čas to bude hit 😀 aspoň si im sprijemnila deň😀

20. máj 2015
avatar

🙂 dakujem hned mam krajsi tento den 🙂

20. máj 2015
avatar

ja som z BB... neskutočne si ma pobavila ... a sused bývajúci podo mnou je hasičom, bývame blízko pri Jesenskom vŕšku, kde sídli hasičský zbor 😀... odpadnem 😀

20. máj 2015
avatar

😀 zlatá

21. máj 2015
avatar

smiech na plnééé ustaaaa :D :D :D odpadnem !

22. máj 2015
avatar

Sedim u doktora a ked som si to čítala musela som sa smiat ludia len pozerali ci sedim u spravneho odborníka

29. júl 2015
avatar

Moj manzel je tiez hasic a mozem ta uistit,ze nie si jedina..oni tam tych zazitkov maju kooooopec vselijakych vtipnych 😀

29. júl 2015
avatar

Vybuchla som 😀

16. sep 2015
avatar

@emuska27 aj ja,stastie ze sedi na wcku 😀

16. sep 2015
avatar
16. sep 2015
avatar

@milaciky apropo nepoznam chlapa, ktory by sa ti na to rad nepozrel 😀 hold chlapi su vsetci rovnaki 😀

17. sep 2015
avatar
17. sep 2015
avatar

Jaaaaj to je dobreee,hihiiiii

17. sep 2015
avatar

Stale lepsie ako v sluzbe v noci o 2.00 zavolat na potologiu ze si prosis prevoz mrtveho. A na druhej strane linky sa ozve ze: Pani milerad by som pomohol, ale nezmesti sa mi do osobneho auta 😀 stalo sato kolegyni 😊

18. sep 2015
avatar

@ebenka 😀

18. sep 2015
avatar

ale ako sa potešili ty "HASICI" 🙂

18. sep 2015
avatar

tíííí / do kelu / tak som sa smiala že som dala chybu 🙂

18. sep 2015
avatar

@bebitobi nevadí, urcite by sa potešili 🙂

18. sep 2015
avatar

you made my day 😀 😀 😀 alebo už noc 😀 😀 😀

21. sep 2015
avatar

Smejem saaaa 😄 Ja som z BB a mam kamosa hasica. Opytam sa 😄😄😄

9. okt 2015
avatar

@moonica potom daj vediet 😀

9. okt 2015