Ahojte mamicky, pozerala som na nieco aj na googli,ale idem sa opytat aj vas. Chceli by sme zobrat deti (skor dospelakov vsak dcera ma 18 a chalani o chvilu 16) na nejaky pekny den do Rakuska. Den plny zazitkov,zabavy. Viem o Familyparku ,ale mozno vy budete poznat aj nieco ine,kde sa takyto velkaci zabavia,uziju si den.
Ďakujem
Ako že ja milujem technické múzeum vo Viedni...je úplne topka 😂 ale to som ja aj moje deti by to zraku av tejto horúčave je asi dobre niekam zaliest ...ale určite to nie je pre každého.
@oskvarka muzea ,hrady,zahrady,to je pre mna ako stvorene,ale moje deti.... tie najradsej zabavu,nejake atrakcie,nieco z coho budu mat zazitok
Ja odporúčam energylandiu v Poľsku, tam sa určite zabavia
Family park je malý
Ja odporúčam energylandiu v Poľsku, tam sa určite zabavia
Family park je malý
@glorikarebeka ta ma uz dlhsie laka
@glorikarebeka ta ma uz dlhsie laka
@abbey1 preco?
Moje deti ho milujú,najstarsia ma 17, 5.
Ale úprimne,z tychto moznosti by moje deti najviac potesil vylet do dajakého mesta, otvorený účet v Parndorfe alebo kdesi pri vode.
Ak sa chystáte v takýchto horúčavách do Family,to si fakt rozmyslite.
@misenka3
Vo family parku je toho málo pre väčších a co chcú adrenalín. My sme tam chodili radi a pravidelne, ale uz ho poznáme a aj vsetky druhy atrakcií.
V Prater vo Viedni su hlavne atrakcie "na grcanie " a nedoplatis sa. Ale prejsť, popozerať to šialenstvo, 2-3 vyskúšať by ich možno bavilo.
Ak chcete celý den action, tak treba ist do veľkého zábavného parku a tie su ďaleko- gardaland v taliansku, energylandia v Poľsku, Europapark v Nemecku, Disneyland v Paríži, portaventura v španielsku...
Ale súhlasím, technické múzeum vo Viedni je super, aj zie extra shows a prehliadky/ workshopy
Ja milujem thorpe park v londyne ale to je daleko...
@misenka3 fakt topka
@glorikarebeka vies mi povedat ako je to cenovo, vsak pozerala som a ze dvojdnove a trojdnove. To sa neda aj len na jeden den? Alebo nejake rodinne vstupne?
Familypark je super ale pri takýchto väčších deťoch je Energylandia top, určite si užijú. Neviem, či sa dá stihnúť za jeden deň, je tam toho dosť a teraz bude možno aj viac ľudí. My sme všetko za deň nestihli.
@glorikarebeka vies mi povedat ako je to cenovo, vsak pozerala som a ze dvojdnove a trojdnove. To sa neda aj len na jeden den? Alebo nejake rodinne vstupne?
@misenka3
Pozri poriadne, je aj listok na 1 den, 230 zlotych.
@glorikarebeka ta ma uz dlhsie laka
@misenka3 dcera bola v Energylandii a velmi sa im pacilo.
ja som svojich teens brala do Legoland Billund Dánsko. priame spojenie vieden billund. z letiska priamo bus 7 min vystupis pred legolandom.
listky Legoland nas vysli 120 eur den(vsetky tri osoby spolu).
je to zabavny park, vacsina je pre starsich, kolotoce, drahy.....
hned vedla mas vodny park Lalandia, najväčší v Dansku
ja som svojich teens brala do Legoland Billund Dánsko. priame spojenie vieden billund. z letiska priamo bus 7 min vystupis pred legolandom.
listky Legoland nas vysli 120 eur den(vsetky tri osoby spolu).
je to zabavny park, vacsina je pre starsich, kolotoce, drahy.....
hned vedla mas vodny park Lalandia, najväčší v Dansku
@lucik194 to znie vyborne. Dakujem za tip
Ako že ja milujem technické múzeum vo Viedni...je úplne topka 😂 ale to som ja aj moje deti by to zraku av tejto horúčave je asi dobre niekam zaliest ...ale určite to nie je pre každého.