Áno
Je to radosť. 😀 ♥
Stále,ked je moznost.I obed.
Prečo nie?
Ano, stale . Ked nemozu moji chalani alebo kamosky, idem v pohode sama alebo so psikom 😇
Já často a aj mi to vyhovuje,nehovorím že nechodím aj s kamarátkou ale rada idem aj sama
nemám s tým najmenší problém 🙂
Chodím aj plávať aj do sauny a ten čas si vychutnávam
Ano... okolo siedmej kazdu sobotu rano... velke latte, kolac a hodina uplneho pokoja v kaviarni... potom idem na nakup potravin a obieham stavebniny a podobne somariny cele doobedie 😅
nemam s tym najmensi problem ♥ kedysi trochu mozno, ale uz mi je fakt jedno, kto si co mysli 😀
Možno raz som bola
Sem tam ano 🙂
já ano - miluju pozorovat lidi, jen tak sedět a koukat kolem sebe - co se nosí, co lidé řeší, jak projevují různé emoce atd. Je to pro mě relax, na který ale nemám při dětech moc čas :D jsem stále v jednom kole. Ale když už se mi to podaří (nejčastěji v NC, když si něco nakupují a já na ně čekám), je to balzám na duši, pro mě.
Nie
ano chodim
proste len tak , vyberiem si terasu kde su kvety a da sa pozerat na stromy a len tak vegetim
to isté obed kludne idem aj sama , a prečo nie
Veľmi zriedka. Ja by som aj šla, ale....potom si uvedomím, že doma mám kávovar a svoje obľúbené ovsené mlieko...v práci tiež...a v oboch mám možnosť si aj raz denne v kľude sadnúť k tej káve. Tak si vravím, načo zbytočne míňať na to, na čo nemusím. 🙂
Veľmi zriedka. Ja by som aj šla, ale....potom si uvedomím, že doma mám kávovar a svoje obľúbené ovsené mlieko...v práci tiež...a v oboch mám možnosť si aj raz denne v kľude sadnúť k tej káve. Tak si vravím, načo zbytočne míňať na to, na čo nemusím. 🙂
@vespertine Na jednej strane mas pravdu, na druhej ide aj o ten pocit, ze niekto mi tu kavu urobi, obsluzi ma, ja v pokoji vypijem, upracu to po mne.
Ano, chodim aj sama na kavu. Milujem to. Cim som starsia, tym viac si chcem uzivat aspon taketo male radosti. A kedze mam este male deti, tak byt obsluzena niekym inym, vypit v tichu (= bez vreskotu a poziadaviek deti) teplu kavu je pre mna male nebo.
Nie, keďže bývam na dedine. Tu jedine tak na zmrzlinu alebo na alkohol do krčmy 😂
@vespertine Na jednej strane mas pravdu, na druhej ide aj o ten pocit, ze niekto mi tu kavu urobi, obsluzi ma, ja v pokoji vypijem, upracu to po mne.
@nekonecna_katastrofa Tak ono z toho kavovaru to nie je taka robota 😀 stlacim gombik a salku si dam do umyvacky v pohode. Aby som sa vyzivala v tom, ze to niekto polozi na stol...to zas nie. Ale verim, ze ked ma clovek iny zivot v roznych smeroch, tak to dokaze aj inak ocenit. Len podla mna prave tie zeny, ktorym by som taku kavu osamote naozaj dopriala, lebo ju potrebuju...tak tie na nu zial urcite nepojdu.
Ja to milujem! Ja mám doma kávovar, mám dokonca vlastnú kaviaren, ale aj tak idem niekam sama na kávu, len tak pozorovať svet okolo a užívať si samotu. Najradšej chodím do kaviarne po dlhej prechádzke so psom- ideme tam relaxovať.
Veľmi zriedka. Ja by som aj šla, ale....potom si uvedomím, že doma mám kávovar a svoje obľúbené ovsené mlieko...v práci tiež...a v oboch mám možnosť si aj raz denne v kľude sadnúť k tej káve. Tak si vravím, načo zbytočne míňať na to, na čo nemusím. 🙂
@vespertine ja najradšej míňam peniaze za veci,ktore nepotrebujem a urobia mi radost.V podstate toto ma drží pri zmysloch😁
Ano a casto... Je to taky rychly relax
Donedavna mi to prislo take cudne...potom som zmizla sama na vikend, sama obed,sama vecera,sama kava...az tak dobre😍.. nikoho som nepoznala,nik sa nechcel rozpravat😍..potrebovala som to ako sol...urcite si to zopakujem.
Áno, úplne bez problémov.
Už som dávno nebola, len tak sama 😁
Veľmi zriedka. Ja by som aj šla, ale....potom si uvedomím, že doma mám kávovar a svoje obľúbené ovsené mlieko...v práci tiež...a v oboch mám možnosť si aj raz denne v kľude sadnúť k tej káve. Tak si vravím, načo zbytočne míňať na to, na čo nemusím. 🙂
@vespertine presne tak. Nepotrebujem zbytočne kupovať predražené veci. Idem možno raz ročne a aj to je veľa

Ja áno