Ahojte, prvykrat mame susicku 🫣. Vytiahnem odtial pradlo a mne akosi vobec nevoni. Citala som tu vase rady a vraj avivaz nedavat ak ide pradlo do susicky, skusala som s avivazou aj bez a to iste. Nesmrdi, ale proste nevonia nejako.
Normálne používam avivaz do prania gulicky lenor momentálne Ariel a vonia nie len prádlo po vybratí alw cely dom keď suši ešte sa mi nestalo ze mi prádlo nevonalo
Ja dávam také tie vonné papieriky do sušičky, v dm to kupujem
Ja nedávam žiadne avivaze a normálne to vonia.Zas je otázne ako si tu "vôňu " predstavuješ, lebo niekto si vyleje aj pol flase na seba aby "vonal" To sa idem zadusit z 5 m
Tie papieriky z dm o ničom, najlepšie vonali z lidla tie do sušičky, ale dlhšie už som nevidela. Používam aviváž aj lejceky zatiaľ všetko funguje aj práčka aj sušička, prádlo vonia...
Áno nevoní. Dám si voňavku a hotovo. Aspoň sa toe vône nebijú.
Pradlo voniat nemusi predsa, dalsiu chemiu na sebe nechces. Dospelaci aj tak pouzivaju parfemy, aspon sa to spolu nebije
Radsej pouzit dobry parfem, ci vonavku, ako byt chodiaca avivaz 🙂 ale je pravda, ze po vysuseni v susicke sa avivazova vona takmer uplne strati.
Záleží, akú aviváž dáte? Napr Ornel, modrý Lenor, biele Cocolino vonia aj po sušičke. Niektoré aviváže sú strašne slabé a po sušičke už vôňa nieje
@monika_63 ak chces vyslovene vonu po susicke, tak skus toto: https://www.mojadm.sk/denkmit-osviezovac-bieliz...
Moze sa pouzit priamo do susicky na handricku, prevonia spolahlivo..
Ja pouzivam Winni's parfem do susicky. Dava sa na handricku a pekne vonia pradlo. Davam to ale cca 30 minut pred koncom, nie od zaciatku cyklu. Mala som vajicka s tycinkami, vyhodene peniaze, ziadna vona.
klasicku avivaz susicka vytiahne, ja davam oleje do prania a tie vonaju aj ked vytiahnem zo susicky. Akurat Vam kazdy povie, ze si znicite pracku aj susicku 🙈 ale mne proste pradlo musi vonat 😁