Ahojte dievčatá, viete poradiť nejakú penazenku najlepšie práva koza .Nie za 80e prosím. Mala som Desigual ale neprešlo 1,5 mesiaca a začala sa supat🥹🥹Páči sa mi Anneke ale neviem aká je kvalita .Preto hľadám asi pravú kozu....len takú kde je veľa priehradok.Dakujem
Ja mám Guidi z bagger, mám ju už 13 rokov a stále vyzerá celkom ok, aj keď už maličké chyby vidno. Červená lakovaná. S kopou priehradok, bola tak super že aj dve kamky si kúpili takú istú, jedna so vzorom a druha bez laku - ta sa osuchala skôr. Asi sa už nevyrába a mám stres, aku si miesto nej raz kúpim..
Lara bags
ja mam z polska za 25 a nestazujem sa, nic jej nie je zatial co ju mam vyse roka.
Za mna Anekke, makkucka, kvalitna, pekna, vela dizajnov a rozmerov na vyber
Rozhodne odporúčam Pierre Cardin
Ja kupujem len anekke ,už mám štvrtú a mením cca po 3-4 rokoch(ale to preto,že už chcem zmenu,nemusela by som meniť),sú výborné, kvalitné ,krásne. Jedna z nich ma sklamala lebo dosť sa ošuchali rohy ,až sa roztrapkali a olúpali,ale inak bola bez iných závad. Terajšiu mám cez dva roky a je v tip,top stave.
Ja mam lara bags a je po rokoch ako nova...
Ja mam pierre cardin asi 6-7r a je krasna stale


Ja mam z Deichmann, 5th avenue, akože nedávala som.jej dlhú životnosť, vždy sa mi každá ošúpala.. tuto mam 6ty rok, stále je ako nova, inu nemám len tu jednu .. a fakt je skvelá..