Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
nelinkabublinka
1. dec 2016
1207 

Advent plný prekvapení

Každý rok nám so sestrou priniesol Mikuláš adventný kalendár. Lacné čokoládky v plastových formičkách schované za papierovými okienkami. Viac palmového oleja, ako čokolády. Len sa to asi tak neriešilo 🙂 Ten mikulášsky deň som mala najradšej. Mohla som vykradnúť 6 okienok naraz, aby som dobehla zameškané. Dnes je prvý december a ak nechcete taktiež vykrádať 6 okienok naraz (premyslite si to, má to svoje čaro ;-P), tak je načase nakuknúť, čo sa skrýva za číslom 1.

Ak ešte žiaden kalendár nemáte, tu je pár inšpirácií. Šikovné mamičky z Modrého koníka sa s adventnými kalendárikmi popasovali takto 🙂

@topier Môj prvý adventný kalendár. Má síce mnoho chýb, nie je vôbec dokonalý, ale ja som naň hrdá. A musela som ho urobiť dvojmo, pre obe moje zlatíčka. Riadne som sa vytrápila, som tvorivý antitalent, ale háda sa aj snaha cení 😉

@mamina123 Kalendár pre Lukáška a Kristínku 🙂

Nápaditý kalendár mamičky @zarus z toaltených roliek.

Krásny kalendár od @elyce, ktorý vytvorili spolu s dcérkou 🙂

@jovanka81 Na každý deň malé prekvapenie.

@lulili10 Rolky naplnené zaujímavými drobnosťami alebo hrami.

@erikovamonika Ako ináč, pernikovy adventný kalendár. Pre môjho skvelého manžela, ktorý mi vytrvalo vyjeda zásoby napečených perníčkov a ja tak musím stále dopekať.

Dve prepracované, skvostné práce od @ajkagajka

@mirstan Aj tu sa budú kočeny tešiť z prekvapení 🙂

@baska360 Misia splnená, deťúrence budú mať radosť ...

@aylin689 Z tohto kalendárika sa bude tešiť Jessica 🙂       

Krásny advetný kalendárik pre drobcov vyrobila aj @maca1207

Krásny nápad maminky @tinka1003

@risolino Adventný kalendár pre našu malú opičku Paulínku.

@myshalka Môj prvý vlastnoručne vyrobený adventný kalendárik pre mojich loptošov milovaných. Nie je síce bez chyby, ale je robený s najväčšou láskou. Je naozaj pravda, že až keď má človek deti zistí, čo všetko dokáže a je schopný urobiť pre tie ich iskričky radosti v očiach. 

@babenko222 Pripravila pre deti tento mini kalendár.

@smesmesmejko U nás takto, ale bez sladkostí s tvorivymi vianočnými úlohami a hand-made hračkami ako pexeso, počítanie.... A visí deťom v okne ako záclona,čiže máme v jednej izbe poriešenú aj výzdobu.

@111martina111 Adventný kalendár pre môjho Paťula. Síce nie je super, ale robila som ho s láskou, inšprirovala som sa super skupinou Kreatívne tvorenie s deťmi a pre deti.

@tenderka a jej adventny kalendár pre deťúrence, ktorý som našla rovnako v skupine Kreatívne tvorenie s deťmi a pre deti.

@gulolicko pripravila takýto nápaditý vrecúškový kalendár.

@farbickacarbicka urobila so synčekom takéhoto krásneho snehuliačika.

@minulin s jej synčekom Ondrejkom #nas_zivot_s_autizmom  si spolu vytvorili tento krásny vianočný venček.

@veresiatko s deťmi vyrobila krásnu zasneženú krajinku.

Tak milé dámy, deň je ešte dlhý,  ak vás modrokoníkovské adventné kalendáre inšpirovali, ešte stíhate pre svoje deťúrence nejaký vytvoriť. Hor sa do toho!

Máte aj vy svoj "handmade" adventný kalendár alebo iné zimné inšpirácie na tvorbou s deťmi či pre deti? Podeľte sa s nami s nimi vo WIKI, stačí kliknúť sem. Srdiečková odmena je samozrejmosť 🙂