odpadnem :D
29. sep 2014
Spravny ocko !
29. sep 2014
29. sep 2014
Eliška už spí sama?
29. sep 2014
nikasv29
autor@janiella1206 áno asi 3 mesiace, ale sama iba na svojej posteli, inač spí s nami v spálni :
29. sep 2014
@nikasv29 aj mi uz konecne spime sami ....
29. sep 2014
Ahoj, rada by som pridala tvoj príspevok do Týždňa zo života mamičiek a na náš FB Modrý koník 🙂 Ak súhlasíš, pridaj prosím like na môj komentár. Ďakujem a prajem pekný deň 🙂 Danka
29. sep 2014
Bohovské 😀
29. sep 2014
hahaha keby že to nie je váš ocko už aj zdieľam! sto bodov 😀
29. sep 2014

fľaša jeho 😀