oriesok
10. jún 2019
59 

Spokojnosť vs. Nespokojnosť so Sunlight nature

Ahojte,

najskôr sa chcem veľmi poďakovať za možnosť otestovať tablety. Keďže sme ich už vyskúšali fakt veľké množstvo tešila som sa na tieto nové 🙂 Keď prišiel balíček bola som veľmi milo prekvapená. Balenie je veľmi milé, jednoduché a hlavne obal je ekologicky rozložiteľný.

Tablety prekvapili. Väčšinou som pri zložení 3v1 bola zvyknutá na viac farebné tablety. Počas testovania som teda nepoužívala ani lestenku ani soľ.

Takže testovanie začalo. U nás najčastejšie používaný program je eco. Tak som tablety najskôr vyskúšala na ňom. Po doumývaní, keď som otvorila umývačku, bola krásne lesklá, vyšla z nej veľmi príjemná jemná vôňa, čo bolo veľké plus, ale, žiaľ, po vybratí riadu nasledovalo sklamanie. U nás zvykneme riady do umývačky zbierať od rána a vecer umývačku púšťame. A kombinácia programu eco a tabliet Sunlight nie je to práve orechové. Na riadoch mi ostali zvyšky jedla. A nepekné fľaky. Takže niektoré riady sa museli nanovo preumývať ☹

Naopak pri vyššej teplote umývačka s tabletkami nemali problém. Riad bol krásne čistý a lesklý. A poradil si aj s pripečenou mastnotu.

Jedno obrovské plus je, že v 90% tach tabliet po umytí riadu som vždy cítila tú tabletu na riade. Takú kyslosť. Nechuť. Pri týchto tabletach sa mi to nestalo.

Ďalšie veľké plus je, že obal tablety je rozložiteľný. Takže žiadne odbaľovanie, žiadne papieriky.

Koniec koncov? Aj keď tablety musím používať pri vyššej teplote asi pri nich zostaneme. Sú zatiaľ jediné, ktoré na riade necítim 🙂

#test_sunlight2 #recenzia

  Necítiť ani denk mit kapsule😊

  10. jún 2019
  oriesok
  autor

  @minuskad aj tie som skúšala 🙂 tie patria k tým, ktoré tiež necítim 🙂 sú veľmi podobné.. ale denk mit zvládnu umyť riad aj pri eco programe bez ponechania zvyškov jedla..

  10. jún 2019

Vyberáme z magazínu

Dochuťte si život
15.7.2019 • 374x • 7