Ahojte, kde kupujete pekné obliečky na vankúšiky v jesennom štýle? V Pepcu sa mi nejak nič nepáčilo a z bonami mi to uz príde veľa, vďaka🙂
darre maju krasne motivy, ale nemam skusenost, zatial len okukujem
@ivana11232 darre je super, mam odtial viacero obliecok a aj uteraky👌
H&M home, Jysk
H&M, Goldea su tiez super, Sinsay a pod
Objednávam už len z Čiech, z darre. Top kvalitka. Obliečky, aj uteráky.
@lucyliu
@srdeenko19 vďaka za rozšírenie obzorov, o darre som nepočula, mrkla som to a krásne veci, vzory, ale 100 eur za 1 obliečku na postel? Uff
30€ je bezna cena za slovenske obliecky, ktore kupujem, takze za mna uplne v pohode
@ozzinqa keď som naposledy objednávala určite to toľko nebolo. Sú perfektne, bavlnené, kvalitne, krásne ušité, na zips. Su stále ako nové, aj keď ich občas dám oprat na 60 tku. Aj vianočné mávajú nádherné. Dvoje mam už od nich vianocne, plus aj dcéra.
Tak už ich mám doma tie obliečky zo sinsay a sú krásne


Ja som si objednala zo sinsay tam majú krásne (aspoň za mňa 😉)