narok mas, ci uznaju je uz ine. Osobne by som nesla .
@stastna17 však to ze mma to ďaleko... Ale zas ma hnevá že za 90 e nevydržali ani mesiac skoro a to ich nenosíl stále.... 🤔
Skus, ja som vyreklamovala muzove gate roztrhnute na zadku lebo ze to nie je normalne pri beznom pouzivani. Vratili peniaze, len uz neviem aky to bol obchod.
@palino2306 no zalezi fakt od km, ides tam ides spat. 2x musis ist za tym. Da sa to opravit , kamoska tak muzovi opravovala, taku kocku tam nasila na obe strany. vyslo nas to 5€.
@stastna17 opraviť mi to opraví aj svokra... Nemám to zas až tak ďaleko... Len ma sere ta kvalita... Že proste obyčajne rifle ktoré ma z takka vydržia viac ako táto dráha značka... Že človek si zaplatí a a hneď sa trhajú... Ma viac veci z tej značky a doteraz ok... Skúsim to za opýtanie nič nedám
No ja by som skôr asi skúsila šikovnú krajčírku ktorá to za pár korún naozaj pekne podšije napevno 🙂 ak to máš ďaleko tak ta to vide možno rovnako finančne lebo krajčírka dnes neni drahá 🙂 držím palce
Mne sa vsetky rifle trhaju medzi nohami, ratam s tym, ze ich mam tak na 4 mesiace, mozno 5, ale ked sa mi roztrhli po mesiaci a asi 8 pouzitiach, bola som reklamovat a vratili mi peniaze.
@palino2306 ano toto rozumiem, dnes je malo co kvalitne a mozno niekedy mi dlhsie vydrzia veci za par eur z pepca alebo z cinaku ako drahe.
No ja by som veru išla.
Veru pôjdem to skúsiť za to nič nedám... Keď tak sa zbytočne ďalej prejdem... ale tak aspoň budem mat dušu na mieste..... Lebo 90 e není malo....
@stastna17 tak ja mam veľa vecí z pepca a Kik a som spokojná....
Ja by som ich tiež určite reklamovala. Na čo je potom ta záruka...
Išla by som.sú to nové nohavice.
@palino2306 určite choď, ak po mesiaci nosenia je látka oslabená, 5ak ako budú vyzerať po polroku
Vrátili mi peniaze za 30€rifle,po 2mesiacoch sa na zadku presuchali, pár krát som ich mala. Bolo vidno, že boli malo nosené, hneď mi vrátili peniaze bez problémov
@palino2306 išla by som. Dcéra bola teraz reklamovať značkové tričko, čo keby som vedela, že sa chystá, tak si budem klopkať na čelo, že toto jej nikto nevyreklamuje a bez mihnutia oka jej ho vymenili za nový kus.
Urcite chod. A cim skor. Drzim palce.
ak je tam pravdepodobnost, ze tie gate sa poskodia aj inde, tak by som radsej nic nepresivala a isla reklamovat. lebo neviem, ci by ti nasledne uznali reklamaciu, keby si tam isla neskor s dalsou dierou.
Mojmu muzovi vymenili v mustangu bez problemov, reklamuj, zavolaj im
Urcite reklamuj. Tym ze su drahsie tak niekefy ma clovek pocit ze plati za znacku a nie kvalitu ako to niekedy byvalo.
Moze to byt starsi tovar...alebo fakt nekvalitny material.
@luciella práveže to bola novinka... 😥Skôr asi materiál....
Ďakujem žienky pôjdem tam..... Dám vedieť ako som dopadla potom



Tak šanca je vždy. Keď neskusis nemáš žiadnu šancu...