Krásny večer prajem a zároveň posielam malú provokáciu 😝 - koláče domácej výroby a jeden lepší ako druhý. Vyhlasujem preto malé hlasovanie o NAJ koláčik z dnešnej ponuky (za vaše príspevky vás odmeníme konikovským srdiečkom😊 ).
Adepti na víťazstvo:
- Jablkový koláč s parížskym krémom
- Čokoládový mousse
- Gaštanová cheesecake
- Malinový cheesecake
- Čokoládové brownies
- Tvarohovo - ovocná torta
z každého by som ochutnala 😀
Tvarohovo- ovocná torta 😛
Malinovy cheesecake
cokoladovy mousse
Brownies 🤰
Umieram nemam doma nic sladke ach dala by som si cokoladovy mousse ale ochutnala vsetky...
Jablkový koláč s parížskym krémom 😍🍎🍰
gastanovy cheescake...jaj,hned by som si dala,nie kusok-ale rovno cely kruh...😍
s každého trošku
Za mna malinovy cheescake ☺
Malinový cheesecake....mnamkyyyy, hned by som si dala 😉
Hocico cokoladove. 😂 rovno oba.
....baby??....len sme sa akosi nedočkali tej odmeny🙊😂

Malinový cheesecake