avatar
stanislavh98 založila diskusiu
Včera o 18:23    

Máte skúsenosti s liekom Ozempic na chudnutie?

Zdravím užívam od obvodného lekára injekcie na chudnutie ozempic začínam na dávke 0.25mg a mám 136kg už tretí týždeň užívam tie injekcie raz do týždňa a ešte som vôbec neschudol a nemal som vôbec žiad