baby co byvate v panelakoch -mozno blba otazka,ale pocujete hadky susedov?lebo ja ked sa niekedy pohadam s muzom a zvysime hlasy mam pocit ako by ma pocul cely panelak
u nas nie
u nás len nad nami
u nás sa nehádajú, ale keby hej určite to počuť
u nas pocut iba z dola, hore byva iba jeden chalan sam . a verim, ze nas pocut aj hore aj dole 😀 v starom byte bolo pocut aj len hlasna tv alebo hlasne kychanie. na wc bolo pocut ze uplne vsetko od a po z a to sa nemuseli ani hadat 😀
Hej je to pocut...vselico uz vieme o susedoch a oni o nas 😉
u nas pocut,aj ked susedka z 3.poschodia krici po malom a to byvame na 1.poschodi...a pocut vsetko,ale naozaj UPLNE vsetko🙂
no ked som byvala na bytovke tak tam som pocula aj ine😀 nielen hadky od susedy
no my pocujeme aj ked sa normalne debatuju ale nerozumieme. ale ked sa zacnu hadat alebo zvysia hlas tak ako keby sa nam hadali v obyvecke! katastrofa!!!
u nás tiež počujem všetky debaty našich susedov Bohužiaľ ☹
ja praveze nepocujem moc susedov aj ked sa hadaju nerozumiem o com to len ja mam taky divny pocit ze nas vsetci pocuju
tak slova tazko rozumiet, len pocut krik
teraz pocujeme tych nad nami, ale moc toho nie je... ale v predchadzajucom byte som pocula jednu mamicku cez 3 poschodia :D
pocut dost