Krásna mamina a deticky😘😉😊
@pastelka74 preco? Lebo je na nej upravena?
@melani19 už som čakala kto jej co napíše... Krásna žena
@pastelka74 a tie deti su photoshop ze? Niektore by sa fakt mohli zdrzat uz komentaru🤦🏽♀️…
@melani19 upravená? Veď sa pozriem na foto, vidím najskôr preexponovanú ženu a až potom po dlhšej chvíli, že aha, deti
@zuzanockamt ja vidim len nalicenu upravenu zenu s detmi 🙂 kazdy vidi to co chce
@melani19 k tomu popisu, ktorý dala autorka, sa táto foto nehodí
Si pekna, si mlada ale menej je viac. Naco tie neprirodzene oci a dofarbene blond vlasy. Viac bud sama sebou, uber licenie, zloz mihalnice...Aj tak sa detom budes pacit..
Tu su ine poradkyne🤣….
Zas sa tu nehrajme ma to, že fotka konsoliduje s popisom. Je to taká selfie maminky s mihalnicami mrkacej bábiky a vyšpúlenými perami ...maminka nastajlovaná cez polovicu fotky a deti len tak kdesi v rohu , hlavne aby bolo vidieť maminku. Ale dajme srdcervúci popis, nezabudnime na srdiečka a poďme pozbierať lajky.
@pastelka74 vam do rodinky troska dietky treba lebo mas hlupe reci z tohk
Uz len cakam ktora jej napise ze je zla mama lebo ma mihalnice a zafarbene vlasy.ona sa vas na nazor nepytala ako ma vyzerat.niektore by ste zas mohli odlozit teplaky,sem tam zafarbit vlasy aj tvar.
Už aj oľutovala ze sem dala fotku..
🤭🤭🤭 zase sa raz potvrdzuje že čisto ženský kolektiv je smmmmrrrrrt✊
Boze to su problemy, cudzia,namalova,prefiltrovana zena na fotke . Nonsens 😃
Mne sa foto paci
Za mna tiez make up mažc, viem si ju predstavit o polovicu menej, ale je to predsa jej vec vkusu
fotka je v poho ale ten text sa k nej nehodi lebo tam nie je v popredi rodina
@pastelka74 prečo? Lebo sa o seba stará asi 10 krát viac ako ty? Alebo preto ze sa namaľovala? V 21 storočí? Vari je tým horšia mama? Žena má vyzerať ako žena pekne upravená na vek.. Pozri sa do svojho zrkadla.. Ci vari neupravena žena vie lepšie co je rodina? 😁 😁 A keby tu mala každá aj serbel na hlave tak co..
@pisulina no ty si sa hviezda prva ozvala s tymi detmi🤣🤦🤦
Baba má týždňové miminko myslím že super že takto dokáže vyzerať po pôrode ☺️👌
Baby aj čítate?
Či idete hned do obrany, lebo niekto vám napísal niečo proti srsti a musíte hneď útočiť. Lebo to nie je prikyvovanie?
Je mi jedno ako je kto nalíčeny a ako chce vyzerať. Ale súhlasím s komentárom, že fotka nekorešponduje s popisom k nej.
Tak to vidím ja. A to nie je nič proti danej maminke.
S týždňovym a ani mesačným miminom som nemala čas na žiadne líčenie, nieto fotenie a dávanie fotiek na net. Ale to som bola ja.
Ozrejmite mi,prečo nekorešponduje fotka s popisom🤔 ja tam vidim upravenú maminku týždňového bábätka a dve deticky. Presne to o com pise.
@ljzozv tak ona asi ma cas. Ja som mala tiez vela casu pri druhom synovi,za to nejsom ja ani ona o nic horsia od teba.... 😉
Uz ked som zdialky videla tuto fotku som vedela, kolke zeny ju tu budu drbat za make up.
A to som este ani popis nevidela. Mali by ste si vsetky najprv pozametat pred svojim prahom a potom sa tu obuvat do druhych zien....🤷♀️🤷♀️🤦♀️🙏
Jezkove oči... Toľko jedu... Radšej rozum použiť treba...véd ta foto úplne korešponduje s popisom... Áno je tam nalicena, náhodená, upravená...ale to nieje to co je tam dôležité a co si tam treba všímať... Dôležitá je tam ta rodina... Tie detičky. A predstavte si ze ja mam 4 deti a vždy som stihla byť upravená, nalicena a náhodena.A nemam pocit ze vy som bola zato horšia matka.
@rebekamarcusko veď to píšem, že každá sme iná. Len mne to s tým popisom nekorešponduje.
Bez peňazí, na ten makeup nebudeš mať. Čiže je také reálnejšie, že je tam lepšie bývanie, a upravovanie (s tým súvisia plastiky, to nemusí byť len veľké upravovanie, ale aj menšie zákroky u kozmetičky. Opäť to nejde veľmi bez peňazí)
To nemení nič na Tom, že opäť je to vec danej maminky a nikto ju tu nezhodil, že je zlá maminka.
@ljzozv ja napriklad kozmeticke nechodim a makeup nie je taka strasne vysoka polozka preboha.... su aj lacnejsie znacky dekorativnej kozmetiky,ktore nestoja stovky. A osobne nepoznam zenu,co nema doma jeden make up,jednu spiralu,tiene a ruz 🙈
@ljzozv ma 22 rokov,ked nema problematicku plet naozaj kozneticku nepotrebuje...
@rebekamarcusko ty to vidíš inak, lebo máš rada tiež líčenie, zachytávam ťa na ploche.
Ja mám len maskaru a tiene mám len také rýchle. Rúž nemám žiadny.
Pre mňa je makeup už vyššia položka v rodinnom rozpočte. Preto to ja vidím inak
Ale znova opakujem, že to neznamená, že iné ženy sú menej alebo viac lebo to majú inak.
Len každá môžme mať iný pohľad. A áno aj ja som vedela, že sa hneď rozprúdi diskusia pod podobnou fotkou.
To ze miluje svoje deti si nikto nevšimol ale to ako je namaľovana a nafarbena to hej 😀
@ljzozv ja len spiralu a ceruzku na obocko. A bb crem. Toto vsetko si kupim raz za 3 mesoace a vyjde ma to do 30eur aj to preto,lebo pouzivam drahsiu spiralu a bbcrem. Ale ked som nemala peniaze navyse,tak som sa zmestila aj do 10eur,lebo napr.taka znacka essense a miss sporty su dost lacne.... proste nenyslim si,ze za to ze ma niekto silnejsi makeup,je hned povrchny... lebo na to sa tu naraza v podstate....
@rebekamarcusko kupovala som lacné značky kozmetických prostriedkov a nevyzeralo to dobre, tak ako to máte aj vy dve. Preto som to prestala kupovať, lebo to bolo vyhadzovanie peňazí.
neberiem, že je povrchná. To v žiadnom prípade.
@ljzozv no ja som vedela vzdy kupit lacno a nlicit sa dobre.... teraz mam viac penazi,tak si doprajem...
Nabudúce stačí pridať fotku na ktorej budeš mať kruhy pod očami, sivú pleť a ohryzené nechty. Lebo len tak môže podľa väčšiny žien na kobyle pravá mama vyzerať a mať šťastnú rodinu. Takto, keď si upravená, to jednoducho nekorešponduje s popisom, lebo si výraznejšia ako deti 😂
Not bad ženy, zas ste nesklamali 👌
Autorka vyzeráš výborne.
Ahojte baby... Mňa nezaujímajú vaše blbé komenty som hrdá mamina, pyšná na svoje dietky milujem ich nadovšetko a to, že tam Vám nesedí popis a môj make up a vlasy a Boh vie čo?... Píšte a terorizujte... Bola som preto tak vysperkovana, lebo som išla na narodeniny a keď sa Vám to nepáči nemusí... A nie neplatím veľa za kozmetiku niektoré veci mam už 2-3 roky také tiene a rúže ja si veci cením. Neplatim za ne veľa a ďakujem maminkam za pekne komenty ❤️a aj za tie zlé, keď sa Vám páči zhadzovať, aby ste boli za hviezdy nech sa páči, ale musíte sa viac snažiť 💪, také slabé rečičký ma nepolozia😉🤯....
@tinabalogova Nemusíš sa obraňovať. Kopa žien sa tu bojí dať aj vlastné fotto práve pre toto.. kto chce niečo zlé nájsť vždy si nájde.
@tinabalogova neobhajuj sa❤️nemáš prečo...aj keby si mala na sebe skafander môže to byť kurniku úplne jedno👌
@misinka0611 tak ako hovoríte 😐
@zuzana212722 ...iba na mňa tak pôsobí... môj názor... či to sa tu nesmie??
Asi nie...😁👌
@tinabalogova ja sa ti úplne divím,že niekomu niečo vysvetľujes.
Tvoj život,tvoje deti,tvoje šminky,tvoje mihalnice.
Stále tu bude niečo,čo bude rusit spokojné životy ostatných,🤭 neskutočné,ale tak bežné tu na koňovi
Veď to je nonsens písať ti,že si nemáš farbiť vlasy a pod perly.
Nemusí sa každému páčiť,veď to je normálne.ale nutkanie napísať negatívny koment,to je samozrejmost 🙄, bohužiaľ.
Drž sa
@tinabalogova
Ty vies aka je pravda, aky zivot zijes.
Je to len fotka, nemusi sa kazdemu pacit a posobit dojem.
Tiez som mala dojem z fotky ako v prvy komentar, ale kedze si bola upravena na oslavu, tak to dava zmysel.
Tes sa z deti, deti su bohatstvo a nech ste zdravi hlavne.
@rebekamarcusko o tom je MK mam pocit len ludom nakladat, nie aby kukli ok nepaci sa mi idem dalej, paci sa mi / zaujala ma, tak pochvalim … neeeeee
@zuzikq91 ja to dobre poznam a uz mam na taketo komentare normalne alergiu 😂
@lenicka777 klasika🤦🏽♀️
@zazvorka87 a keby nenapísala,že ide na oslavu a žila by tak aj bežne,mihalnice make-up a červené šaty normálne kľudne každý boží deň. Čo by to zmenilo na fakte,že si môže robiť ako chce a nemusí byť súdená ostatnými,lebo "popis nezodpovedá fotke"?🙄
@rebekamarcusko byt pekna mlada nebodj uspesna alebo riadne bohata :D tak najhorsia ooba na MK ale staci ak je baba ( matka , zena ) mlada pekna a uz je zle
@melani19 vsak bezne su tu tercom baby,co sa o seba staraju. A ak su nahodou troska vyraznejsie,tak to rovno papeza na exorcizmus treba.... To uz aby som sa hanbila za to,ze sa o seba staram 🙈
@rebekamarcusko no jasné,lebo "len zbieras like"🤭
@nini1978 ano som na ne odkazana,keby to aspon financne vynasalo ako na instagrame 😂
@rebekamarcusko Ty si mi taka zahada. Nejak nechapem preco vela zenam lezis v zaludku. Zmachlena niesi, namalovana prirodzene, ziadny extrem, nevidela by som ze by si hadky nejak vyvolavala, nazor si napises no nijak urazlivo, max ked do teba uz velmi kopu co chapem, prispevky tvoje nepoburuju. Niekedy mam pocit ako keby si niektore len tak zasadli. A uz sa to len vezie.
@nini1978
Sudit je kus silne slovo, skor ide o dojem ako posobi fotka ,lebo deti sa v pozadi a vsetka pornozost patri mamke.
Ja ju nepoznam, a verim ze deti su pre nu vsetko.
Ja ju nesudim ako cloveka a ani nikto z tu, len komentuju fotku a to neni jej problem, na kazdeho inak posobi.
Hadam sa autorka neurazi ved o nic nejde.
@misinka0611 akoze ja nehovorim,asi sem vela pridavam svoje fotky a to asi poburuje. Alebo fakt neviem... ale dakujem,som rada,ze si to vela normalnych bab vsima a nedomyslam si ❤🙏😁
@rebekamarcusko no veď si viem predstaviť,aky prázdny a smutný život by si mala,keby si nenašla dosť ❤️ a 👍.
Berú za samozrejmosť žena krásna - automaticky žena prázdna.
@nini1978 ja som totalne prazdna,nevidno ?😁😂🙈
@rebekamarcusko a nie je to tvoj život?
Či sa máš niekoho pýtať kedy už je toho veľa...
Nic si nerob z komentov,ani za tú "alergiu" ti to nestojí.
Naposledy si pridala super fotku,"popis nesedel s fotkou",lebo píšeš,že už máš toho dosť a chcela by si september,ale vyzeráš aj tak super (si sa zabudla nalíčiť...no teda! Taká neupravená postnes fotku)🤭😉
Tsssssss...máš odvahu😂😂😂
@rebekamarcusko no veď to vravím 🥴
@tinabalogova Milá autorka, máš naozaj krásne detičky a si veľmi pekná žena. Hneď, ako som videla Tvoju fotku, vedela som, že tu budú hejty. Kašli na to! Ja som tu na koníku už dlho a viem, že je tu veľa zatrpknutých, nešťastných, závistlivých a zakomplexovaných osôb, ktoré si takto dvíhajú ego. Chápem, že sa chceš pochváliť peknou fotkou, keď si práve upravená.
Pre hejterky: baby, je to selfíčko. Takže jasné, že matka je v popredí, keď to fotí. Ináč si neviem predstaviť, ako by to urobila. Takže klídek, choďte objať svoje deti a muža a majte peknú nedeľu. A ak vás autorka k niečomu inšpirovala, choďte si spraviť make up, upravte si vlasy, pekne sa oblečte a hneď sa budete cítiť lepšie. 😉
@nini1978 ze ma hanba nefackuje 😂
@misinka0611 lebo je mladá, krásna,šťastná, milovaná, spokojná,nič jej nechýba, rada sa nalíči, postne fotky ktoré uzná za vhodné a kedy uzná za vhodné. To stačí na to,aby sa do nej s radosťou navazali.
@nini1978 A to je dovod? Ok vek na OP neoklamem. Krasna moze byt kazda.. krasa je relativne a minimalne pre toho muza je zena pritazliva ked nejakeho ma , vzdy sa da na tele vela toho zmenit, niekedy staci uces, niekedy sa primalovat, neriesit hovadiny, fotak si vie kazda kupit. Ja to nechapem.. vrazat tolku energiu na udupavanie cloveka.. ved robim tak aby som bola spokojna. Ano vzdy nam do zivota aj zle veci prijdu ale nejdem sa ventilovat na cudzom cloveku, to je uz kybersikana. Ja som bola urazana tiez dokonca od chlapa na internete.. sice som bola nad vecou ale niekedy to cloveka zamrzi, ze preco, naco.. niesme deti na ZŠ. Potom to vnimam tak, ze problem je v tej zene.. a nie v Rebeke.
@misinka0611 no ved vtedy si vzdy poviem,ze som asi spokojna,kedze nepotrebujem zosmiesnovat a podkopavat ludi na nete.. nikdy,ale naozaj nikdy sim ja osobne neokomentovala nieco co sa mi nepaci,kym si biekto nepytal radu. A aj to sa snazim byt vzdy jemna,lebo nemozem predsa vediet ako to ten druhy vezme,kedze nevidi moju mimiku a nemoze si domysliet ako to ja vnimam. Za obrazovkou je kazdy hrdina. By ma zaujimalo ci aj v reale by boli niektore take ,,uprimne"
@melani19
@rebekamarcusko sak lebo matky maju mat na sebe teplaky, mastne vlasy v cope a suchat nohami. Tie co sa o seba staraju a po pri tom dokazu lubit a starat sa o svoje deti nepatria na toto forum ci ako to nazvat 🤦
@rebekamarcusko hej no, do teba si radi tiez kusnu, ale to je len cista zavist neni nic viac ako ked je zena pekna, ci uz upravena/neupravena (tvoj pripad),mudra, INTELIGENTNA☝️, stastna, spokojna, co je tvoj pripad vlastne vsetko preto sa navazaju…lebo ich to zozeria vnutorne.
@misinka0611
Ale jednoduchým a doslovne sprostým ľuďom to stačí na to,aby pridávali výsmesne a urazajuce komenty. Tie to obhajujú patetickymi vetami ako "píšem môj názor, keď niečo postnes,čakaj aj negatívne komenty" a podobné sprostosti.
To ale svedčí o ich vnútornej prázdnote.
@misinka0611 veď to je jasné,že problém majú tie,ktoré len čakajú na príležitost niečo jedovaté napísať!
@rebekamarcusko nechýba ti v tejto debate "jedna?"😂
@nini1978 chybaju tu aspon dve 😂🙈
@zuzikq91 dakujem pekne si velmi mila a som rada,ze ma niekto takto vnima ❤😊🥰
Ja som to tu zahliadla ešte za cerstva bez komentov a chcela som povedať, že nestačí mat rodinu, ale dobrú rodinu, lebo povedzme si na rovinu, že nie všade je to výhra. Ale vravím si, že nebudem taka negativna 😂
@rebekamarcusko na teda, sak aj nejake normalne sme tu este 😎
@pastelka74 tiež si myslím pri pohľade na túto fotku... že všetko čo popísala a až posledné rodina
Bože, keď je žena neupravená, pri sebe a nestará sa o seba zle je, keď je upravená, pekná, chudá tak je ešte horšie. To akože fakt???? Toto je váš najvačší problém? 100 ľudí= 100 chutí, Ženy žite, milujte a buďte milované.....
Pekna rodinka 🙂 obdivujem zeny ktore vedia takto pekne sa nalicit . Krasna ste 🌸
@pisulina ...lebo tvoj komentár srší múdrosťou....🤣🤣🤣🤣
@ivanka12311 Preto posledné napísané rodina, lebo veľa ľudí si myslí, že dôležité je byt v balíku a rodinu dávajú bokom, nezáleží im už na ničom poznám to, preto to bolo tak písané jak to je 😉
Pre niekoho vkusna krasna zena a pre niekoho nie, ale ... skuste aspon jedna z vas vyzerat takto tyzden po porode a potom piste.
Akoze na tej foto samo o sebe nie je nic zle, ten popis mi ale pride dost odveci, ale viem, ze vela zien potrebuje davat k selfickam nejaku mudrost...co ma ale totalne zarazilo, su foto deticiek v albumoch. To naozaj treba uz aj deti retusovat? A este tak vyrazne? Ano je to tvoja vec, nie si urcite zvedava na nazor inych, ale mne to pride vazne mimo. Prepac
@zuzikq91 no dobre, ved o tom to je, ze kazdy mame ine hodnoty a prave preto mi pride ten popis odveci, ze sa upozornuje na to, ako je rodina najviac a viac ako plastiky (pre niekoho je toto samozrejmost, niekto na to potrebuje upozornovat statusom) a na druhej strane vyretusovat aj deti nech vyzeraju ako Disney princezny s neprirodzenymi ocami cez pol tvare. (Mne osobne pride malicka krasna aka je, kdezto tie retus fotky su pre mna nepochopitelne)

Prepáčte,ale vaša fotka vystihuje všetko čo ste popísala ....len nie rodinu....😉...