icon
avatar
tinka.binka
Správa bola zmenená    16. máj 2017    

#sutaz

Ahojte kočky, okrem toho, že Rajo spája rodinu ❤ rozhodlo sa aj podporiť krásny projekt a to FESTIVAL ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU v spolupráci s Panta Rhei. Ak by ste sa chceli dozvedieť niečo zaujimave na temu Zdravie deti: ako sa deti maju hybat, mate prilezitost na besedách a to buď dnes v BB a vo stvrtok v BA 🙂 Linky na akciu dávam do komentu 😎

A k našej súťaži - stačí napísať, aká kniha je u vás úúúplne najobľúbenejšia a čítate ju s vašimi drobcami stále dookola? Jednej z vás pošlem za koment tieto prekrásne spojené šálky 🙂

Tak súťažte, čítajte, hýbte sa 💃

1 5
avatar

Viac informacii o celom Festivale najdes tuto: www.fitknihy.sk
eventik na fb je tuto: https://www.facebook.com/events/219704315191483/

16. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Rozprávky pre najmenších. A konkrétne rozpravka O troch prasiatkach. Už si pripadám ako verklik, ale synovi sa neráta deň, keď ju neprečítame. 🙂

16. máj 2017
avatar

Farby - Herve Tullet - je to super kniha, vďaka ktorej sa naučia deti vela o farbách a je naozaj doslova kúzelna 🙂

16. máj 2017
avatar

My si citame dookola tieto rozpravky najradšej majú Kocúr v cizmach 🍀🍀🍀

16. máj 2017
avatar

U nás je najobľúbenejšia táto knižka ☺

16. máj 2017
avatar

U nas tato knizka je naj. dostali sme ju ako dakovne za nalepky/karticky od jednej mamicky tu na MK a stala sa najoblubenejsou 😊 uz ju pozna naspamat a opravuje ma ak nahodou zmenim slovo 😁

16. máj 2017
avatar

Moja prvá kniha o doprave 🙂

16. máj 2017
avatar

O psíkovi A mačička ☺

16. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Maly princ..🙂

16. máj 2017
avatar

u nás knižka Danka a Janka

16. máj 2017
avatar

Ja uz mam sice velkaca ☺ ale ked bol maly tak sme dookola citali knizku : Co si hracky rozpravaju ☺

16. máj 2017
avatar

Nasa naj je O hafka mňau ❤ tak ju volal syn, ked ju dostal 😉 ano,odvtedy sa uz naucil rozpravat poriadne a je to O psickovi a macicke 🙂 a ja ju uz viem pomaly naspamat.

16. máj 2017
avatar

U nas momentalne tato

16. máj 2017
avatar

my zboznujeme knizku Macko usko a knizka o Anicke...su to knizky dokonca,ktore som aj ja zboznovala,ked som bola mala😉😍

16. máj 2017
avatar

U nas Vlacik Tomas fical velmi dlho...no odkedy starsi uz vie citat tak si cita rozne detske encyklopedie, sem tam nejake rozpravkove 😊

16. máj 2017
avatar

citame vela kniziek, ale naj je Moj macik, dnes 4 x pred spanim 🙂

16. máj 2017
avatar

Poziarnik sam zvukova knizka z lidla je 👍 ale kniznicu mame este plny knih z mojho detstva a aj ja si rada este precitam peknu rozpravku 😉

16. máj 2017
avatar

Danka a Janka

16. máj 2017
avatar

Náš maly ma najradsej knižku Na gazdovstve😅

16. máj 2017
avatar

kniha Moje najmilsie rozpravky - ma krasne ilustracie, kupila som ju este ako bezdetna s vierou, ze raz ju budem mat s kym citat, a uz mam malych citatelov dvoch 👧👦 😉

16. máj 2017
avatar

U nás je topka táto.. kým dcérka nevedela čítať poznala každú jednu básničku a pesničku už len podľa obrázka.. dodnes je pre nás tá naj

16. máj 2017
avatar

Čitam malej knihu Máša a Medveď

16. máj 2017
avatar

Citame s drobcami tuto knihu,ktoru zdedili po svojom otcovi.

16. máj 2017
avatar

Tuto knizku mojmu milovanemu citam od chvile co bol v brusku(dostali sme ju od muzovej sefky kt ju citala predtym svojim detom),jemu sa pacia obrazky a hlavne otacanie stran (nastastie ma tvrde listy,inak by bolo po nej 😂😂) je to oblubena a priznam sa,ze uz ju poznam naspamat 😊

16. máj 2017
avatar

My čítame o Nezbednom mačiatku z vydavateľstva príroda, celkovo majú super knihy pre najmenších. A už sa chystám kúpiť ďalšiu, nie žeby omrzela malého, to nie. Už potrebujem zmenu zase ja 😂

16. máj 2017
avatar

My žiadne ešte len začíname s obrazkovymi text je zbytočný 😂😂😂😂

16. máj 2017
avatar

Rozpravky od Dobsinskeho, milovala som ich ako dieta, teraz ich citam mojej hviezdicke a uz aj ona mne 😘

16. máj 2017
avatar

u nas to bol Moj macik, nezabudnutelna kniha

16. máj 2017
avatar

nasa mala ma velmi rada knizky🙂 zacala s moj macik potom psicek a macicka nasledoval maxipes fiiik a momentalne frcime na kozliatkach🙂 za dva roky zivota celkom dost🙂

16. máj 2017
avatar

Danka a Janka 🙂

16. máj 2017
avatar

My si so staršími synčekmi čítame dokola Harryho Pottera, všetky časti. No čo, chlapci sú po maminke 🙂

16. máj 2017
avatar

U nas je to od malinka malinkata Žmurko 🙂 uz ju viem naspamat ale drobec ju ma velmi rad. Je to este kniha z mojho detstva, takze ma za sebou 30 uspesnych rokov 😂 verim, ze zostane este aj pre sestricku alebo braceka a bude mat uspech 😍

16. máj 2017
avatar

U nas to bola jedna zaujimava kniha rozpravok ktoru dostal syn ako 6rocny na Vianoce ked sa narodil jeho mladsi bracek. Citali sa mu pred spanim, babka, tatik aj ja. Neskor ked mladsi syn trocha podrastol, tak sa stala aj jeho najoblubenejsia knizka💙 velmi som sa tesila, ze si tie rozpravky znova citame, spomienky nadherne💕.

16. máj 2017
avatar

U nás zatial môj.macik kniha . Malý sa krasne pozera na.tie.malby otaca strany studuje ako by tomu rozumel. Dúfam.ze mu.to aj ostane a.bude ako.ja.mať rád knihy

16. máj 2017
avatar

Zuzanka

16. máj 2017
avatar

Špinuška 💖👍

16. máj 2017
avatar

tá naša,zatial len takato s pexesom 👍 dva v jednom

16. máj 2017
avatar

Macko pu

16. máj 2017
avatar

U nas Mimi a Liza👧😔

16. máj 2017
avatar

Kolo mlynské a Sova Agáta

16. máj 2017
avatar

Ja už mám veľké deti, ale nostalgicky spomínam ako u nás letel Môj macík. Všetci traja ho vedeli naspamäť. 😊

16. máj 2017
avatar

U nas je top Rozprávky o psíčkovi a mačičke

16. máj 2017
avatar

synovi citam knihu "365 Pribehov"- knihu som dostala este ja s bratom ma Vianoce ked sme boli mali.a dnes z nej citam ja mojmu krpcekovi 🙂

16. máj 2017
avatar

U nás teraz boduje knižka Tukiho dobrodružstva, ale knižky majú u nás úspech vo všeobecnosti, vždy keď zájdeme do kníhkupectvá, drobec si nejakú knižku odnáša so sebou a poctivo čítame každý večer 📖

16. máj 2017
avatar

My si čítame ešte moje rozprávkové knižky, napr. rozprávky z 1000 a jednej noci, Peter Pan...

16. máj 2017
avatar

Momentálne je u nás topka Máša a medveď, kde vždy hľadáme špinavé prasiatko 😄

16. máj 2017
avatar

U nas McQueen knizky momentalne

17. máj 2017
avatar

u nas Zajko bojko

17. máj 2017
avatar

rozprávky o zvieratkach

17. máj 2017
avatar

Z rozprávky do rozprávky.... je ich tam veľa a majú si z čo vybrať

17. máj 2017
avatar

Ja deticky este nemam, ale mamina mi citala knizky od vymyslu sveta, no moja najoblubenejsia je Moj macik. Aj teraz si ju obcas precitam a hlavne sa mi pacia tie ilustracie. 😃

17. máj 2017
avatar

my mame oblubene knihy typicke pre chlapa a to Na stavbe, Moja prva kniha o doprave a Brumko v meste :D

17. máj 2017
avatar

Moj syn Dominik ma velmi rad knizku o dopravnych prostriedkoch.

17. máj 2017
avatar

u nás pre dcérku Roald Dahl - Matilda a pre synčeka Coldtizová -Rekordy z ríše zvierat

17. máj 2017
avatar

Obidve deti majú najradšej asi Danku a Janku, najmä Rozprávku o Gevenduche 🙂 , k tejto knižke sa najčastejšie vraciame a čítame stále dokola.

17. máj 2017
avatar

U nás sú top knižky červená čiapočka a Snehulienka tie čítame skoro dookola až ju deti vedia naspamät

17. máj 2017
avatar

Potulky jarou a Potulky letom

17. máj 2017
avatar

u nás sa číta každý večer pred spaním a je to buď z knižky Moje najkrajšie rozprávky, alebo Máša a Medveď, Riekanky, Detský atlas sveta 😉

17. máj 2017
avatar

toto je mometálne top u nás - o malých myškách hryzkách 🙂

18. máj 2017
avatar

Najkrajšie rozprávky H. Ch. Andersena...

19. máj 2017
avatar

nasa ma 1.5roka takze zatial len obrazkove...obcas jej precitam aj ten komentar..ale viac ju bavia obrazky a rozlisuje sovu kacku macku psika konika...snazime sa napodobnovat... uz ich aj par potrhala...take leporela ..z jedneho uz su tri casti🙂 ale vie aj sama si prelistovat a sa zabavit s nimi😉
starsim detom som vela citala rozpravku o psickovi a macicke...😉

19. máj 2017
avatar

U nas je to vlacik Thomas 🙂 nakolko moja malicka je este v brusku..citame sosme synovcom 🙂

20. máj 2017
avatar

@tinka.binka Dakujem krasne za srdiecka... 😘😘

30. máj 2017
avatar

❤👍

30. máj 2017
avatar

@tinka.binka dakujem velmi pekne 😉😍

30. máj 2017
avatar

@tinka.binka ďakujem 😇

30. máj 2017
avatar

@tinka.binka ďakujem za srdiečka 🙂

30. máj 2017
avatar

@tinka.binka ďakujem za 💙 💙 💙

30. máj 2017
avatar

dakujem

30. máj 2017
avatar

Ďakujem

30. máj 2017
avatar

Ďakujem 🙂

30. máj 2017
avatar

@tinka.binka jeeeeeej moc ďakujeeeeeeem a veľmi sa teším 😚😚😚

30. máj 2017
avatar

Dakujeeem

30. máj 2017
avatar
30. máj 2017