Ahojte kočky, okrem toho, že Rajo spája rodinu ❤ rozhodlo sa aj podporiť krásny projekt a to FESTIVAL ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU v spolupráci s Panta Rhei. Ak by ste sa chceli dozvedieť niečo zaujimave na temu Zdravie deti: ako sa deti maju hybat, mate prilezitost na besedách a to buď dnes v BB a vo stvrtok v BA 🙂 Linky na akciu dávam do komentu 😎
A k našej súťaži - stačí napísať, aká kniha je u vás úúúplne najobľúbenejšia a čítate ju s vašimi drobcami stále dookola? Jednej z vás pošlem za koment tieto prekrásne spojené šálky 🙂
Tak súťažte, čítajte, hýbte sa 💃
Rozprávky pre najmenších. A konkrétne rozpravka O troch prasiatkach. Už si pripadám ako verklik, ale synovi sa neráta deň, keď ju neprečítame. 🙂
Farby - Herve Tullet - je to super kniha, vďaka ktorej sa naučia deti vela o farbách a je naozaj doslova kúzelna 🙂
My si citame dookola tieto rozpravky najradšej majú Kocúr v cizmach 🍀🍀🍀
U nás je najobľúbenejšia táto knižka ☺
U nas tato knizka je naj. dostali sme ju ako dakovne za nalepky/karticky od jednej mamicky tu na MK a stala sa najoblubenejsou 😊 uz ju pozna naspamat a opravuje ma ak nahodou zmenim slovo 😁
Moja prvá kniha o doprave 🙂
O psíkovi A mačička ☺
Maly princ..🙂
u nás knižka Danka a Janka
Ja uz mam sice velkaca ☺ ale ked bol maly tak sme dookola citali knizku : Co si hracky rozpravaju ☺
Nasa naj je O hafka mňau ❤ tak ju volal syn, ked ju dostal 😉 ano,odvtedy sa uz naucil rozpravat poriadne a je to O psickovi a macicke 🙂 a ja ju uz viem pomaly naspamat.
U nas momentalne tato
my zboznujeme knizku Macko usko a knizka o Anicke...su to knizky dokonca,ktore som aj ja zboznovala,ked som bola mala😉😍
U nas Vlacik Tomas fical velmi dlho...no odkedy starsi uz vie citat tak si cita rozne detske encyklopedie, sem tam nejake rozpravkove 😊
citame vela kniziek, ale naj je Moj macik, dnes 4 x pred spanim 🙂
Poziarnik sam zvukova knizka z lidla je 👍 ale kniznicu mame este plny knih z mojho detstva a aj ja si rada este precitam peknu rozpravku 😉
Danka a Janka
Náš maly ma najradsej knižku Na gazdovstve😅
kniha Moje najmilsie rozpravky - ma krasne ilustracie, kupila som ju este ako bezdetna s vierou, ze raz ju budem mat s kym citat, a uz mam malych citatelov dvoch 👧👦 😉
U nás je topka táto.. kým dcérka nevedela čítať poznala každú jednu básničku a pesničku už len podľa obrázka.. dodnes je pre nás tá naj
Čitam malej knihu Máša a Medveď
Citame s drobcami tuto knihu,ktoru zdedili po svojom otcovi.
Tuto knizku mojmu milovanemu citam od chvile co bol v brusku(dostali sme ju od muzovej sefky kt ju citala predtym svojim detom),jemu sa pacia obrazky a hlavne otacanie stran (nastastie ma tvrde listy,inak by bolo po nej 😂😂) je to oblubena a priznam sa,ze uz ju poznam naspamat 😊
My čítame o Nezbednom mačiatku z vydavateľstva príroda, celkovo majú super knihy pre najmenších. A už sa chystám kúpiť ďalšiu, nie žeby omrzela malého, to nie. Už potrebujem zmenu zase ja 😂
My žiadne ešte len začíname s obrazkovymi text je zbytočný 😂😂😂😂
Rozpravky od Dobsinskeho, milovala som ich ako dieta, teraz ich citam mojej hviezdicke a uz aj ona mne 😘
u nas to bol Moj macik, nezabudnutelna kniha
nasa mala ma velmi rada knizky🙂 zacala s moj macik potom psicek a macicka nasledoval maxipes fiiik a momentalne frcime na kozliatkach🙂 za dva roky zivota celkom dost🙂
Danka a Janka 🙂
My si so staršími synčekmi čítame dokola Harryho Pottera, všetky časti. No čo, chlapci sú po maminke 🙂
U nas je to od malinka malinkata Žmurko 🙂 uz ju viem naspamat ale drobec ju ma velmi rad. Je to este kniha z mojho detstva, takze ma za sebou 30 uspesnych rokov 😂 verim, ze zostane este aj pre sestricku alebo braceka a bude mat uspech 😍
U nas to bola jedna zaujimava kniha rozpravok ktoru dostal syn ako 6rocny na Vianoce ked sa narodil jeho mladsi bracek. Citali sa mu pred spanim, babka, tatik aj ja. Neskor ked mladsi syn trocha podrastol, tak sa stala aj jeho najoblubenejsia knizka💙 velmi som sa tesila, ze si tie rozpravky znova citame, spomienky nadherne💕.
U nás zatial môj.macik kniha . Malý sa krasne pozera na.tie.malby otaca strany studuje ako by tomu rozumel. Dúfam.ze mu.to aj ostane a.bude ako.ja.mať rád knihy
Zuzanka
Špinuška 💖👍
tá naša,zatial len takato s pexesom 👍 dva v jednom
Macko pu
U nas Mimi a Liza👧😔
Kolo mlynské a Sova Agáta
Ja už mám veľké deti, ale nostalgicky spomínam ako u nás letel Môj macík. Všetci traja ho vedeli naspamäť. 😊
U nas je top Rozprávky o psíčkovi a mačičke
synovi citam knihu "365 Pribehov"- knihu som dostala este ja s bratom ma Vianoce ked sme boli mali.a dnes z nej citam ja mojmu krpcekovi 🙂
U nás teraz boduje knižka Tukiho dobrodružstva, ale knižky majú u nás úspech vo všeobecnosti, vždy keď zájdeme do kníhkupectvá, drobec si nejakú knižku odnáša so sebou a poctivo čítame každý večer 📖
My si čítame ešte moje rozprávkové knižky, napr. rozprávky z 1000 a jednej noci, Peter Pan...
Momentálne je u nás topka Máša a medveď, kde vždy hľadáme špinavé prasiatko 😄
U nas McQueen knizky momentalne
u nas Zajko bojko
rozprávky o zvieratkach
Z rozprávky do rozprávky.... je ich tam veľa a majú si z čo vybrať
Ja deticky este nemam, ale mamina mi citala knizky od vymyslu sveta, no moja najoblubenejsia je Moj macik. Aj teraz si ju obcas precitam a hlavne sa mi pacia tie ilustracie. 😃
my mame oblubene knihy typicke pre chlapa a to Na stavbe, Moja prva kniha o doprave a Brumko v meste :D
Moj syn Dominik ma velmi rad knizku o dopravnych prostriedkoch.
u nás pre dcérku Roald Dahl - Matilda a pre synčeka Coldtizová -Rekordy z ríše zvierat
Obidve deti majú najradšej asi Danku a Janku, najmä Rozprávku o Gevenduche 🙂 , k tejto knižke sa najčastejšie vraciame a čítame stále dokola.
U nás sú top knižky červená čiapočka a Snehulienka tie čítame skoro dookola až ju deti vedia naspamät
Potulky jarou a Potulky letom
u nás sa číta každý večer pred spaním a je to buď z knižky Moje najkrajšie rozprávky, alebo Máša a Medveď, Riekanky, Detský atlas sveta 😉
toto je mometálne top u nás - o malých myškách hryzkách 🙂
Najkrajšie rozprávky H. Ch. Andersena...
nasa ma 1.5roka takze zatial len obrazkove...obcas jej precitam aj ten komentar..ale viac ju bavia obrazky a rozlisuje sovu kacku macku psika konika...snazime sa napodobnovat... uz ich aj par potrhala...take leporela ..z jedneho uz su tri casti🙂 ale vie aj sama si prelistovat a sa zabavit s nimi😉
starsim detom som vela citala rozpravku o psickovi a macicke...😉
U nas je to vlacik Thomas 🙂 nakolko moja malicka je este v brusku..citame sosme synovcom 🙂
Babulky, vsetky ste super, kiez by som mohla obdarovat kazdu!!! blahozelam @alka127 - prosim adresu do spravy, do predmetu Rajo salky 🙂
..a ostatnym aspon srdiecka, dufam potesia 🙂
@elaela23, @vicky17, @leusko1, @andy033, @gaabri, @alicazazrakova, @xsuzannex, @lenok, @janulicok, @natalka13, @fodka, @atka01, @natalusiiik, @bodka1411, @terkam123, @tatianasevcikova, @adamkodavidko, @lorela, @majocka24, @sisic1907, @erikaemkina, @tinka1922, @sonica, @dropka, @sisi208, @danka_1, @zubrienka87, @dina2402, @ketrin125, @annmari, @misel0806, @cadulka2908, @kvadrinkaaa, @jankabamby, @cathie23, @irenaliza, @tutiynka, @mia61, @cupakabricka, @tinka.binka, @mima88, @bridget, @zuna8, @kupcovci, @mikika77, @patrica8, @aadrika, @jarka2013, @lebo5, @s_i_s_a, @lyrrya, @sisamia, @alka127, @bubloska135, @amstelko, @bibyke, @ivkasendy, @oriesok, @zdenda86, @petulda333, @spitmausi, @tehotna13, @avanka, @m_, @babatko88, @z3, @brendaa, @lujzamisko, @katkasofka, @mirmi, @tanita73, @makovicka8, @zuzume, @beka22, @svano, @dena883, @malinke55, @hamaka, @tinaa11, @lusytka, @movin, @hanka55, @monika319, @isis234, @drmouse, @majah212, @kristinka19, @zukiki, @ivanaa80, @cajus, @arwen12, @ajino, @maryon1, @jennysweethoney, @sabusik321
@tinka.binka Dakujem krasne za srdiecka... 😘😘
❤👍
@tinka.binka dakujem velmi pekne 😉😍
@tinka.binka ďakujem 😇
@tinka.binka ďakujem za srdiečka 🙂
@tinka.binka ďakujem za 💙 💙 💙
dakujem
Ďakujem
Ďakujem 🙂
@tinka.binka jeeeeeej moc ďakujeeeeeeem a veľmi sa teším 😚😚😚
Dakujeeem
















Viac informacii o celom Festivale najdes tuto: www.fitknihy.sk
eventik na fb je tuto: https://www.facebook.com/events/219704315191483/