icon

#anketa Srdiečková anketa na dnes - ktorú z domácich prác neznášate úplne že najviac?? Ja keď vidím tú kopu prádla, tak u mňa jednoznačne vyhráva žehlenie....

avatar

žehlenie

20. nov 2015
avatar

Ja rak isto-zehlenie 😀

20. nov 2015
avatar

Cistenie hrncov👌

20. nov 2015
avatar

umývanie riadu :-/

20. nov 2015
avatar

ráta sa tam plenie buriny v záhrade ??? to absolútne nenávidím !!! + upratovanie pivnice.. to je môj kríž.. :/🙂

20. nov 2015
avatar

Umyvanie riadu

20. nov 2015
avatar

Tiez zehlenie😄

20. nov 2015
avatar

celkovo upratovanie

20. nov 2015
avatar

neznášam utieranie prachu,lebo nonstop behám s prachovkou a ten blbec prach je stále a všade :-/

20. nov 2015
avatar

@ivuska00
@myshela13
dajte umývanie riadu na starosť manželovi,do týždňa budete mať namontovanú umývačku,vlastná skúsenosť

20. nov 2015
avatar

Hm....povedala by som ze zehlenie tiez, ale nakolko som ho neznasala az tak, ze som to prestala robit a uz asi 3 roky nezehlim, tak vlastne ani nemam co napisat😀

20. nov 2015
avatar

@lenkan21 presneeee, toto tiež😀

20. nov 2015
avatar

ja rada zehlim, len nerada to pradlo ukladam do skrin🙂

20. nov 2015
avatar

vysávanie :/ najhoršie pre mňa

20. nov 2015
avatar

Ja vynasanie smetia,lebo byvam v bytovke a nechce sa mi po schodoch..posielam stale manzela 🙂

20. nov 2015
avatar

zehlenie. ale tiez uz nezehlim. ak sa da 🙂 a vdaka susicke pradla sa vacsinou da 🙂

20. nov 2015
avatar

žehlenie je moja najoblubenejšia práca,nemusím totiž pritom chodiť a môžem kukať tv,nerada zmývam podlahu

20. nov 2015
avatar

Umývanie riadu 🙂

20. nov 2015
avatar

@janinah 😀 😀 keby sa nám sem zmestila 😀 ...ale on je taký, že umyje aj sám, ked vidí riad... ale zaschnuté niečo a pekáče, to niee 🙂

20. nov 2015
avatar

@ivuska00 jooj presne tie pekace,nenaaaaavidim,ostatne poumyva umyvacka 🙂

20. nov 2015
avatar

a milujem umývanie okien ak by to niekto neznášal nech sa prihlási prídem za ožehlenie vymením

20. nov 2015
avatar

nemam rada žehlenie.............

20. nov 2015
avatar

@23petka a hlavne tie mastné s polepenými zvyškami, uf 😀

20. nov 2015
avatar

Nebavi ma oknaaa umyvat 😄

20. nov 2015
avatar

Zehlenie bleee

20. nov 2015
avatar

Smeti fuuuuj 😂😂😂
Nezehlim,perie pracka a okna som neumyvala asi pol roka 😆😆😆😇

20. nov 2015
avatar

Nerada žehlím a umývam okna

20. nov 2015
avatar

Ja asi nemám žiadnu obľúbenú domácu prácu takže nemám rada všetko 😄😄😄😄 ale nerada hlavne varím a upratujem 😇👅

20. nov 2015
avatar

Nemám rada žiadne domáce práce,ale človek musí...no z duše neznášam utieranie prachu,človek to vypucuje a do hodky je tam opäť.

20. nov 2015
avatar

Ja neznasam prach a myti podlah

20. nov 2015
avatar

Neznasam umývanie riadu a utieranie prachu ale nastatsie mam muza ktory to spravi za mna😂😂

20. nov 2015
avatar

Zehlim rada,no asi utieranie prachu neznasam 🙂

20. nov 2015
avatar

varenieee! ja radsej budem cely den zehlit ako varit

20. nov 2015
avatar

ja neznášam utieranie prachu... 😡😡😡

20. nov 2015
avatar

žehlenie, síce žehlím málo len čo je veľmi pokrčené ale aj tak je to otras. A umývanie podlahy len som sama a deti spia. Lebo ak mi po tom niekto prejde neručím za seba 😀

20. nov 2015
avatar

drhnutie kúpelky,moja smrť 😀 vodný kameň je prevít

20. nov 2015
avatar

@katrin75, @asistentka89, @sendy182, @ivuska00, @lenickamajchrakova, @myshela13, @erick0308, @majuska_m, @lenkan21, @janinah, @katkamario, @kaya60, @tinuli, @23petka, @stella33, @zoizoi, @bembulka, @heti, @mirka6789, @petrakoller1986, @jana889998, @tehotna13, @artemmiss, @matamato, @jarula25, @anulka0206, @maja1728, @lubka484, @janulinka1, @elen83j
ďakujem baby, za vaše príspevky - prajem vám víkend bez vašich neobľúbených prác 🙂

20. nov 2015
avatar

@tinka_14 ďakujem ☺ aj tebe pokojný víkend 😇🌞

20. nov 2015
avatar

@tinka_14 aj tebe a Ďakujem 🙂

20. nov 2015
avatar

@tinka_14 dakujem ☺

20. nov 2015
avatar

ďakujem 🙂

20. nov 2015
avatar

dakujem krasne 🙂

21. nov 2015
avatar

@tinka_14 dakujem.. a pekny vikend..🙂

21. nov 2015
avatar

Ďakujeeeeem 😀

21. nov 2015
avatar

@tinka_14 zabudla som na cistenie rury a odmrazovanie a umyvanie chladnicky♡....dik za♡

21. nov 2015
avatar

Díky podobne

sticker
21. nov 2015
avatar

Ďakujem a tiež prajem pekný deň

21. nov 2015
avatar

Nápodobně a díky

21. nov 2015