icon
1 / 1
avatar

Do porodu mi to bolo jedno...po porode jedine elmex ina mi robi zle 😉

15. feb 2016
avatar

Podľa značky na odporúčanie zubára - používam Lacalut.

15. feb 2016
avatar

podla ceny

15. feb 2016
avatar

Nemoze byt gelova 😉 inak to je jedno aka znacka

15. feb 2016
avatar

Podla intenzity cistenia zubov a aj podla chuti,niektore su ble🙂

15. feb 2016
avatar

podla toho ci biely zuby alebo nie

15. feb 2016
avatar

Pre drobca podla veku lebo ma len 2r. A ja s muzom mame signal white ta je super a dobre bieli 😉

15. feb 2016
avatar

Podľa ceny

15. feb 2016
avatar

Podľa odporúčania zubára ale veľmi dobrú skúsenosť mám s pastou z huby reiši na odporúčanie kamarátky

15. feb 2016
avatar

ja osobne ,na citlive zuby ,a na odhalene krčky,

15. feb 2016
avatar

zvacsa podla ceny.. ale najviac u mas ide colgate a sem tam signal 🙂

15. feb 2016
avatar

No a este ked som mala problem s dasnami tak mi veeeelmi pomohla pasta paradontax ... ale je strasne odprna ble

15. feb 2016
avatar

Podla ceny

15. feb 2016
avatar

podla ceny

15. feb 2016
avatar

Podla chuti a obsahu..

15. feb 2016
avatar

Uz roky tu istu.detom aku si vyberu.

15. feb 2016
avatar

podľa potreby..🙂

15. feb 2016
avatar

my elmex a bieliace,ne cene nezalezi☺zuby nove uz nenarastu😂

15. feb 2016
avatar

ja podľa chuti - colgate a niekedy bieliacu signal

15. feb 2016
avatar

Skusala som rôzne a momentálne testujem zendium

15. feb 2016
avatar

Podla ceny 😀 ale zas nie uplnu šupu.. A podla chuti, bylinkovu 🙂

15. feb 2016
avatar

My taku, co zuby ozajstne vycisti, vybieli a necha leskly pocit zubov dlho predlho, a tiez podla chuti. Kefky vzdy curaprox

15. feb 2016
avatar

Mne krvácajú ďasna tak jedine paradontax mi pomáha.

15. feb 2016
avatar

Odporucanie lekara na krvacajuce dasna Sensodyne

15. feb 2016
avatar

Dcera elmex + nejaky gel doporuceny zubarkou a mne je to jedno ci lidl, dm alebo nejaka znacka

15. feb 2016
avatar

Ja pouzivam dve paradontax a signal a malinkej este netreban pastu.

15. feb 2016
avatar

Len paradontax, lebo mam problem s dasnami. Kefka elektricka oralb.

15. feb 2016
avatar

Detom.podla veku a chuti ,pubertisk uz podla znacky a ja svoju oblubenu podla zlozenia

15. feb 2016
avatar

Ja zas len meridol, zo sensodyne mi upuchli cele usta a to je pritom pre citlivych

15. feb 2016
avatar

Po porade slekarom-lacalut

15. feb 2016
avatar

Teraz ma zaujímajú tie co trocha bielia ale inak elmex.

15. feb 2016
avatar

Podla toho na co je.. ..napr.teraz na citlive dasne

15. feb 2016
avatar

elmex a striedam ju so sigmalom

15. feb 2016
avatar

Ja podla toho ako mi cisti zuby a podla chuti, teraz mame lacalut a som spokojna...

15. feb 2016
avatar

Podľa toho či sú na biele zuby aj podľa chuti 😉

15. feb 2016
avatar

Mne krvacaju dasna tak podla toho iba pouzivam Lacalut a Paradontax

15. feb 2016
avatar

od urciteho veku jedine elmex, paradontax alebo sensodyne, vzdy niektoru zo spominanych- podla toho ktora je v akcii

15. feb 2016
avatar

Podĺa spokojnosti - Elmex

15. feb 2016
avatar

u nas lacalut spokojnost

15. feb 2016
avatar

podla ceny a obalu..

15. feb 2016
avatar

podľa ceny...väčšinou mám dontodent z dm

15. feb 2016
avatar

Skusali sme rozne...niektore vyslovene vadili, pouzivsme elmex alebo pronamel

15. feb 2016
avatar

Podľa chuti ☺ mám svoju značku a žiadna iná mi nechutí 😃😄😃

15. feb 2016
avatar

bez obsahu SLS

15. feb 2016
avatar

Kedze mi krvacaju dasna tak jedine taku ktora napamaha tomu predist

15. feb 2016
avatar

podla ceny🙂 a taku ktora sa mi uz osvedcila🙂

15. feb 2016
avatar

podla toho,aku mi odporuci moja dentalna hygienicka 🙂

15. feb 2016
avatar

Teraz pouzivam najdlhsie elmex-sensitive...pri pastach ako colgate,signal,sensodyme,wademecum citim,ze mi dobre nevycistia zuby

15. feb 2016
avatar

Ďakujem

sticker
15. feb 2016
avatar

Dakujem za srdenko

sticker
15. feb 2016
avatar

Ďakujem za srdiečko

sticker
15. feb 2016
avatar

dakujem 🙂

15. feb 2016
avatar
15. feb 2016
avatar

Dakujem za srdiecko a prajem krasny dnik 🙂

16. feb 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

dakujem

16. feb 2016
avatar

Ja vyberám podľa ceny

16. feb 2016