Podľa značky na odporúčanie zubára - používam Lacalut.
podla ceny
Nemoze byt gelova 😉 inak to je jedno aka znacka
Podla intenzity cistenia zubov a aj podla chuti,niektore su ble🙂
podla toho ci biely zuby alebo nie
Pre drobca podla veku lebo ma len 2r. A ja s muzom mame signal white ta je super a dobre bieli 😉
Podľa ceny
Podľa odporúčania zubára ale veľmi dobrú skúsenosť mám s pastou z huby reiši na odporúčanie kamarátky
ja osobne ,na citlive zuby ,a na odhalene krčky,
zvacsa podla ceny.. ale najviac u mas ide colgate a sem tam signal 🙂
No a este ked som mala problem s dasnami tak mi veeeelmi pomohla pasta paradontax ... ale je strasne odprna ble
Podla ceny
podla ceny
Podla chuti a obsahu..
Uz roky tu istu.detom aku si vyberu.
podľa potreby..🙂
my elmex a bieliace,ne cene nezalezi☺zuby nove uz nenarastu😂
ja podľa chuti - colgate a niekedy bieliacu signal
Skusala som rôzne a momentálne testujem zendium
Podla ceny 😀 ale zas nie uplnu šupu.. A podla chuti, bylinkovu 🙂
My taku, co zuby ozajstne vycisti, vybieli a necha leskly pocit zubov dlho predlho, a tiez podla chuti. Kefky vzdy curaprox
Mne krvácajú ďasna tak jedine paradontax mi pomáha.
Odporucanie lekara na krvacajuce dasna Sensodyne
Dcera elmex + nejaky gel doporuceny zubarkou a mne je to jedno ci lidl, dm alebo nejaka znacka
Ja pouzivam dve paradontax a signal a malinkej este netreban pastu.
Len paradontax, lebo mam problem s dasnami. Kefka elektricka oralb.
Detom.podla veku a chuti ,pubertisk uz podla znacky a ja svoju oblubenu podla zlozenia
Ja zas len meridol, zo sensodyne mi upuchli cele usta a to je pritom pre citlivych
Po porade slekarom-lacalut
Teraz ma zaujímajú tie co trocha bielia ale inak elmex.
Podla toho na co je.. ..napr.teraz na citlive dasne
elmex a striedam ju so sigmalom
Ja podla toho ako mi cisti zuby a podla chuti, teraz mame lacalut a som spokojna...
Podľa toho či sú na biele zuby aj podľa chuti 😉
Mne krvacaju dasna tak podla toho iba pouzivam Lacalut a Paradontax
od urciteho veku jedine elmex, paradontax alebo sensodyne, vzdy niektoru zo spominanych- podla toho ktora je v akcii
Podĺa spokojnosti - Elmex
u nas lacalut spokojnost
podla ceny a obalu..
podľa ceny...väčšinou mám dontodent z dm
Skusali sme rozne...niektore vyslovene vadili, pouzivsme elmex alebo pronamel
Podľa chuti ☺ mám svoju značku a žiadna iná mi nechutí 😃😄😃
bez obsahu SLS
Kedze mi krvacaju dasna tak jedine taku ktora napamaha tomu predist
podla ceny🙂 a taku ktora sa mi uz osvedcila🙂
podla toho,aku mi odporuci moja dentalna hygienicka 🙂
Teraz pouzivam najdlhsie elmex-sensitive...pri pastach ako colgate,signal,sensodyme,wademecum citim,ze mi dobre nevycistia zuby
Ďakujem

Dakujem za srdenko

Ďakujem za srdiečko

dakujem 🙂
Dakujem za srdiecko a prajem krasny dnik 🙂
dakujem
Ja vyberám podľa ceny

Do porodu mi to bolo jedno...po porode jedine elmex ina mi robi zle 😉