icon

Nase slniecko ma zajtra meniny - poradte co zobrat detickam do skolky, su to tie najmladsie deticky, takze nechcem lizatka ani cukriky... Dakujem za tipy 🙂

avatar

brumíka možno

5. okt 2015
avatar

brumika 🙂

5. okt 2015
avatar

Včera večer tu jedna mamička mala super nápad pre syna do škôlky - banány s nálepkami, vyzerali ako Mimoni, to si myslím že by bolo super pre takých drobcov 🙂

5. okt 2015
avatar

Jablcka 🙂 pani ucitelky umyju nakrajaju a je

5. okt 2015
avatar

My mame v stredu a beriem muffinky s jedlým obrazkom navrchu 🙂

5. okt 2015
avatar

Mojej dam gumenych medvedikov 🙂

5. okt 2015
avatar

ja nosim ovocie, par bananov, hrozno, kiwi, pani ucitelka im to nakraja deti odjedaju cely den

5. okt 2015
avatar

mi sme brali aj omaľovánky

5. okt 2015
avatar

Ovocne muffiny...

5. okt 2015
avatar

my berieme len ovocie a zobrala som domacu jablkovu stavu este. syn je majovy tak jemu som robila ovocne spizy s jahodami, cucoriedkami a hroznom malo to velky uspech

5. okt 2015
avatar

u nas maju kazdy den ovocie takze nosia sa bud brumiky alebo kinder cokoladky alebo najcastejsie tie lizatka , cukriky ...

5. okt 2015
avatar

nalepky?

5. okt 2015
avatar

ja zajtra beriem lízatka....to mi odporučila učiteľka

5. okt 2015
avatar

Nooo,ťažká otázka... Ale Simi zje všetko, takže ideme sa naučiť ako gratulovať kamoške 😉

5. okt 2015
avatar

@amel prosim ta, ten obrazok ako tam das,prilepis ?

5. okt 2015
avatar

@1mirka1 budem ich robit zajtra,ale zrezem vrch muffin dorovna a obrazky prilepim zmesou vyslahaneho masla s cukrom.

5. okt 2015
avatar

@amel ak sa ti bude dat, odfotis,tiez nieco vymyslam a potahovku som nechcela davat do skolky,som zvedava ci ti bude drzat,drzim palce😉

5. okt 2015
avatar

@1mirka1 spravim zajtra foto🙂 dufam,ze sa podaria,nahradne riesenie nemam🙂

5. okt 2015
avatar

@amel drzim palce👍

5. okt 2015