Nase slniecko ma zajtra meniny - poradte co zobrat detickam do skolky, su to tie najmladsie deticky, takze nechcem lizatka ani cukriky... Dakujem za tipy 🙂
brumika 🙂
Včera večer tu jedna mamička mala super nápad pre syna do škôlky - banány s nálepkami, vyzerali ako Mimoni, to si myslím že by bolo super pre takých drobcov 🙂
Jablcka 🙂 pani ucitelky umyju nakrajaju a je
My mame v stredu a beriem muffinky s jedlým obrazkom navrchu 🙂
Mojej dam gumenych medvedikov 🙂
ja nosim ovocie, par bananov, hrozno, kiwi, pani ucitelka im to nakraja deti odjedaju cely den
mi sme brali aj omaľovánky
Ovocne muffiny...
my berieme len ovocie a zobrala som domacu jablkovu stavu este. syn je majovy tak jemu som robila ovocne spizy s jahodami, cucoriedkami a hroznom malo to velky uspech
u nas maju kazdy den ovocie takze nosia sa bud brumiky alebo kinder cokoladky alebo najcastejsie tie lizatka , cukriky ...
nalepky?
ja zajtra beriem lízatka....to mi odporučila učiteľka
Nooo,ťažká otázka... Ale Simi zje všetko, takže ideme sa naučiť ako gratulovať kamoške 😉
brumíka možno