icon

vedeli by ste si predstavit takuto postel vo vasej spalni?😃

avatar

prakticka, cez konare sa da prevesit hocico "D

28. jan 2016
avatar

Nie...lebo mala by bola az na plafone 😄😄😄

28. jan 2016
avatar

nie, pripada mi to nedokoncene.. 🙂

28. jan 2016
avatar

@birika .sak na jar konare zapucia...😀😉

28. jan 2016
avatar

A tie kadejake chrobaky v tych konaroch😅

28. jan 2016
avatar

Nie,nepaci sa mi🙂

28. jan 2016
avatar

Niekde na chalupe 🙂 bez problémov 😉

28. jan 2016
avatar

@bojovnicka hahahahaha 🙂 to mi nenapadlo 🙂

28. jan 2016
avatar

nie, neposobi to na mna prijemne..a este ked by uz bola tma..no hroza🙂

28. jan 2016
avatar

Veru vedela by som si predstavit. Paradna je 😉

28. jan 2016
avatar

Hneď by som ju brala. Krásna

28. jan 2016
avatar

Paci sa miten napad, ale prevedenie uz velmi nie 🙂

28. jan 2016
avatar

ak by na tie konare sadal prach po mesiacoch, tak si to neviem predstavit cistit

28. jan 2016
avatar

jasné,povešať tam žinky a to by sa sušilo prádlo jedna báseň

28. jan 2016
avatar

no, bez tých brezových kmeňov...áno🙂

28. jan 2016
avatar

Kazde rano by som sa urcite zlakla🙂

28. jan 2016
avatar

@marie1104 ja aj večer, pri zaspávaní ....ako v lese🙂 ...

29. jan 2016