Nie...lebo mala by bola az na plafone 😄😄😄
28. jan 2016
nie, pripada mi to nedokoncene.. 🙂
28. jan 2016
@birika .sak na jar konare zapucia...😀😉
28. jan 2016
A tie kadejake chrobaky v tych konaroch😅
28. jan 2016
Nie,nepaci sa mi🙂
28. jan 2016
Niekde na chalupe 🙂 bez problémov 😉
28. jan 2016
@bojovnicka hahahahaha 🙂 to mi nenapadlo 🙂
28. jan 2016
nie, neposobi to na mna prijemne..a este ked by uz bola tma..no hroza🙂
28. jan 2016
Veru vedela by som si predstavit. Paradna je 😉
28. jan 2016
Hneď by som ju brala. Krásna
28. jan 2016
Paci sa miten napad, ale prevedenie uz velmi nie 🙂
28. jan 2016
ak by na tie konare sadal prach po mesiacoch, tak si to neviem predstavit cistit
28. jan 2016
jasné,povešať tam žinky a to by sa sušilo prádlo jedna báseň
28. jan 2016
no, bez tých brezových kmeňov...áno🙂
28. jan 2016
Kazde rano by som sa urcite zlakla🙂
28. jan 2016

prakticka, cez konare sa da prevesit hocico "D