hepisko

7. mar 2020
Ešteže si spomenuli
7. mar 2020
Toto naozaj nemaaaaa chybu 😂😂😂😂🤜🏻🤛🏻🔝

7. mar 2020
Tusim aj hodinky od svokrika nosis ;)
7. mar 2020
Ja som dostala od manzel a aj od svokra vcera.
7. mar 2020
Tomica tuším tatovatie 😀
7. mar 2020
Oni sa nezapru...ale hlavne ze si dostala👍
7. mar 2020
tomiholjubavi
autor@10zabka geny nezakryješ 😂
7. mar 2020
Aj ja dnes 😁
7. mar 2020
7. mar 2020
Aha, tak už som konecne pochopila, prečo UŽ dnes vidím všade kvety...
7. mar 2020
@tomiholjubavi sa mi páči, že tu na Balkáne všade na takéto sviatky najviac predávajú karafiát červené.. žeby ešte pozostatky z Juho? Pekne, že si spomenuli.. Aj ja som dostala červený karafiat😜
8. mar 2020


