icon
1 / 1
avatar

Na akom programe to prosím ide?

13. máj 2017
avatar

Krasna 🙂

13. máj 2017
avatar

uz idem , prinesiem pukance🙂

13. máj 2017
avatar

Super obyvka, cítim sa v nej ako doma 😃 Kto si dá trochu šumivého tiež? 🍹

13. máj 2017
avatar

@dominikakoll vraj čt, ja pozerám na Madaroch Duna tv

13. máj 2017
avatar

ja uz som pripravená na porotcovanie 😂 zabka zlatka sa k nam prida čochvila 🙂

13. máj 2017
avatar

@franica už to mám

13. máj 2017
avatar

ženice, dáte si kávičku, či radšej trochu rakije? 😉

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi kávičku už o tomto čase nie; skôr niečo na náladičku 😝

13. máj 2017
avatar

Rakiju😂

13. máj 2017
avatar

šup ho tam 😂 ...uz spieva prvy. pekny izraelčan 👍

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi 🍻 ine nemam momentalne

13. máj 2017
avatar

Aj ja si dám za kalistok 🙂

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi ale si uliala, takto budeme čochvíľa spievať s nimi 😂

Dobre som videla, že mal Israelčan Tinu Turner v podpaží? 😲 To ešte existuje? 😃

13. máj 2017
avatar

@franica to neviem, čo mal v podpazi, kukala som na jeho tanečnikov 😅 teraz sporo-odetá polka ide.

13. máj 2017
avatar

klop klop kusocek miesta na gauciku sa najde? ani som nevedela ze to dnes ide, ej ale zavidim tej polke tie krasne nohy 😀

13. máj 2017
avatar

@luliu
@jenn7 vitajte damy, usadte sa k nam 🙂

13. máj 2017
avatar

a pridám sa aj ja ,mne stačí vankúš na zemi 😝 ,ja tam rada sedím a už som tichúčko jáj ešte poprosím obrovský pohár👍 zmrzlinky

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi no kocky, pridem zasa o 22.00, dcere som slubila ze moze pozerat hotel transilvania a mame len jednu telku 😀

13. máj 2017
avatar

bielorusi boli dobri, že? 🙂 Rakusan sympaticky, ale pesnicka nic moc podla mna

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi pesnička o nič moc a divná mimika, aspoň na mna

13. máj 2017
avatar

@jenn7 držíme ti flek 🙂
@ajsa109 a pokojne mozes aj do programu kecat 😀

13. máj 2017
avatar

Neviem ako vám, mne sa tento Rakusan celkom ráta..je to taka happy rádiová pesnička a spieva na úrovni fakt. Nie je to najlepšie čo som kedy počula, ale dá sa 😉
Mňa to Bielorusko neoslivilo

13. máj 2017
avatar

Co vravíte na Armensko

13. máj 2017
avatar

Toto nie je môj šálok kavy

13. máj 2017
avatar

Armenia sa mi veľmi páči, je to taje origoš eurovíziové aj majú vlastné kultúrne prvky..keby tak spievala aspoň časť vo svojom jazyku, bolo by to super

13. máj 2017
avatar

izraelcan uz bol? som ho presvihla. Rakusan sa mi dnes viac pozdaval ako predvcerom, ale tiez mi trosku vadi ta jeho mimika.... a inac obyvacka paradna a ja si dam teda zatial iba kavu 🙂

13. máj 2017
avatar

Armenka bola super podla mna

13. máj 2017
avatar

armenka sa aj mne pacila..take trochu etno. bolo tam citit nadych kaukaza. 👍
teraz idu holandanky 🙂

13. máj 2017
avatar

charlieho anjeli 🙂

13. máj 2017
avatar

To je finale?

13. máj 2017
avatar

Tieto tri sa mi lubia 🙂

13. máj 2017
avatar

no to moldavsko nie je moj styl ale myslim ze presne tieto pesnicky maju sancu... a saxofon tiez zvykne byt zaruka uspechu...

13. máj 2017
avatar

Moldavsko je TOP! Úplne to zeriem, také funky, super show, dobrá choreografia a saxofon 😍 Ja chcem, aby vyhrali 🙂

13. máj 2017
avatar

Ja som nepochopila to s tymi nevestami 😀

13. máj 2017
avatar

Mne sa tento maďar páči a hlavne,že nespieva po anglicky....aj keď ten rap sa mi tam nehodí,čo teraz začal 😀

13. máj 2017
avatar

je reklama som tu na skok, pozrela som moldaviu, mne sa to fakt pacilo, este aj dcera sa vyjadrila pozitivne a to uz je co povedat 😀, tento madar ma nezaujal

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi idu tvoji oblubenci ..... ja si neviem pomoct, ale asi by som uvitala keby to bolo radsej viac madarske a menej ciganske...

13. máj 2017
avatar

Oooh perfektny bol madar.

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi som rada,ze nie som sama,komu sa pacil 🙂 mna zas tento co ide neberie vobec,nemozem si pomoct...

13. máj 2017
avatar

ten talian mam pocit ako keby bola nejaka hymna na MS vo futbale...

13. máj 2017
avatar

Hovoria ze tento talian asi vyhra, podla toho ako ludia tipuju, ale za mna nic moc

13. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@tomiholjubavi pridávam sa k Vám a ďakujem za pozvanie 😘

13. máj 2017
avatar

Ja tiez neviem,co na nom vidia...take presne ako nejaka hymna sportova

13. máj 2017
avatar

Taliansko je u mňa srdcovka, ale pesnička mohla byť lepšia, ale ok... k Madarovi sa nevyjadrujem moc- oceňujem originalitu, ale ten rap je pruser 😅 a celkovo no..ja som videla vsetky predkolá v Maďarsku a nemohla som uveriť, že vyhral tento

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi no pozerám že tu hotová hostina😊
Ešte zostalo miesta aj pre oneskorenich?😬

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi u nás zas hovoria,že výhra Francúzka ,Francúzi vyhrali naposledy pred 40 rokmi ,tak uvidíme 🙂

13. máj 2017
avatar

Danka dalsia ukricana misska

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi joooj Portugalec 😍 taka poetická lahôdka na dušu 🙂

13. máj 2017
avatar

no tohto portugalca som ani pred vcerom velmi nepocula... ta neviem, nevypli mu mikrofon? lebo snazi sa chlapec celym telom a zvuk nic 🙂

13. máj 2017
avatar

@marcah je to poetických umelec,vraj mal dnes zdravotné problémy ,tak sa to odrazilo aj na vystúpení

13. máj 2017
avatar

Azerbajdžan..vypinam na 3 min telku, nech sa mi zlé nesníva 😂

13. máj 2017
avatar

@marysque no to som si hned myslela, ze to je umelec... ale uprimne, z tejto jeho pesnicky nikdy nebude hit....

13. máj 2017
avatar

Veru portugalec bol uplne rozpravkovy. Som sa zrelaxovala pri nom az

13. máj 2017
avatar

Holandanky ukricane, Portugalec mily, aj sa pekne podakoval. "Obrigado, dakujem"
@marysque on ma probelmy so srdcom.
Azerbajdzanka je ina domina. 😂

13. máj 2017
avatar

@marcah to je každému jasné,že ani nevyhrá,ani jeho pesnička nebude hit ,ale mne sa ti páčilo 😉

13. máj 2017
avatar

@bibi_adka adi co ti naservirujem?

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi no prisla som prave vcas, uvidime co nam balkan ponukne

13. máj 2017
avatar

Aj ja, aj ja....som tuuu😉

13. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@tomiholjubavi niečo slané by som si dala,sladkého mám dosť😛
A akurát váš spieva👏👏👏👏👏👏👏👏👏

13. máj 2017
avatar

Chorvat ma zaujimave priezvisko- Houdek.

13. máj 2017
avatar

Strašné

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi na zdravie 🙂

13. máj 2017
avatar

Pozeráme v DE a hodnotíme, že jednoznačne by tento rok mal vyhrať váš spevák! Hlasujeme za neho! 🙂)

13. máj 2017
avatar

bravoo. chorvatovi dnes zase skusim poslat smsku

13. máj 2017
avatar

paradny bol zase žak

sticker
13. máj 2017
avatar
13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi a to je pravda, co tu u nas spominali, ze momentalne je to najvacsia hviezda v chorvatsku?

13. máj 2017
avatar

juj ja sa priznam ze mne dych nevyrazil a tento fesi z australie ma akurat tak uspi

13. máj 2017
avatar

@marcah ano, chorvati ho maju radi. aj mne sa pači. ale ja mam slabost na chorvatov s trochou nadvahy 😂

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi no ale teraz som si ho vypocula na youtube Stotinama godina a teda paci sa mi, len tato euroviziovska mi akosi nesadla..

13. máj 2017
avatar

grekyni sa akosi trasie hlas, sa mi zda...

13. máj 2017
avatar

Prisadám si ku vám🙂

13. máj 2017
avatar

sa tu vítam 🙂... ahojteee 😘

13. máj 2017
avatar

Videli ste tu čiču co mal spaniel pod pazuchou? 😅

13. máj 2017
avatar

tak ti spanieli - aj som si zo zaciatku vravela, ze aky mily letny hit, ale trosku to potom pokazili, nie? miestami som mala pocit ze improvizuju 😀

13. máj 2017
avatar

nor ma klobuk ako chlapec z oravy 😂

13. máj 2017
avatar

Co sa tyka Norska, neprekona nikto tuto pesnicku-> https://www.youtube.com/watch?v=2DaRhiCKGMk

13. máj 2017
avatar

@jenn7 😂 😂 😂

13. máj 2017
avatar

@jenn7 ale ti jeho kolegovia maju od oravskych chlapcov dost daleko 😂

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi
@marcah uplne mi prisiel ako ti pltnici co sa plavili popri oravskom podzamku.....

13. máj 2017
avatar

škoda, že každý nespieva v rodnom jazyku... to by bolo super 🙂

13. máj 2017
avatar

@10zabka presne!

13. máj 2017
avatar

to len mne sa zdá, že niekto má veľkolepejšiu scénu a efekty ako hlas alebo skladbu celkovo? Uf... tuším som sa unavila v práci, kritická som 😀

13. máj 2017
avatar

@10zabka ide UK, ta spieva v rodnom jazyku 😝 😀 . Ale inak škoda, dávnejšie spievali viac vo vlastných jazykoch, alebo pol na pol

13. máj 2017
avatar

Krasne spievala anglicanka. Aj text mala nadherny.

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi jo 🙂... ale ani Cyprus nie je na zahodenie 😉

13. máj 2017
avatar

@10zabka no mne sa dnes zdá,že všetci mujú akosi slabší výkon,možno som tiež len viac unavená,a to som v práci nebola 😉

13. máj 2017
avatar

boze baby co som zmeskala som si pozrela na youtube az mam aspon nejaku sajnu co spievali, uz je len 7 krajin do konca a ja nemozem ani o jednom povedat ze waaau tak to bolo bomba 😒, nie som prehnane kriticka, mam len ja pocit ze je to tento rok slabe? po minule roky som mala urcite 4-5 favoritov....

13. máj 2017
avatar
13. máj 2017
avatar

Aj cypercan bol perfektny.😉
@bibi_adka adik teraz idu nasi

13. máj 2017
avatar

@bibi_adka jj, tiroláci 😉

13. máj 2017
avatar

@bibi_adka kto od nas spieva? Ja som uz zaliezla do pelechu ☹

13. máj 2017
avatar

@bibi_adka naraz sme to napisali 🙂

13. máj 2017
avatar

@aaadkaaa rumuni 🙂

13. máj 2017
avatar

No neviem, mne osobne spievana holandcina velmi nechyba. same chchhchhcccccccch. Ako keby sa dusili. Alebo styl mcaca mcaca, ako napr. tu a to je este normalna pesnicka. https://www.youtube.com/watch?v=YaIzl1Tz-so

13. máj 2017
avatar

@marcah jaaaj😂😂

13. máj 2017
avatar
13. máj 2017
avatar

@10zabka aj mbe sa Cyprus páči 😉

@jenn7 mne sa napr tento rok pár vecí fakt páči, ja som bola takto minulý rok, že ani jedno by som nevybrala na výhru a Ukrajinu už vôbec 🙄

13. máj 2017
avatar

@ervenka syn študoval v Holandsku... jediné slovo, ktoré ma naučil, bolo "cheduchen". Už si ani nepamätám, čo to znamená (snáď nie nadávku 😀). Hovoril ho s takým hrdelných ch, že som mala vždy pocit, že opľuje všetkých naokolo 😀

13. máj 2017
avatar

@jenn7 ja mam viacero favoritov aj teraz 🙂 najviac sa mi madar pacil. Ale aj Žak bol super a moldavci

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi mne sa ti tiež ten Maďar ľúbi 🙂

13. máj 2017
avatar

@bibi_adka adi co hovoria na ro?

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi ja uz ked musim vybrat tak zatial talian a rumuni

13. máj 2017
avatar

@ervenka s tou Holandstinou suhlasim 😂 😂 Niektore krajiny by malu mat povinnú AJ 😀

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi
@10zabka aj ja mám viacero favoritov 🙂 Chorvát ,Bulhar,Švéd ,Belgičanka ,Francúzka

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi čo ja viem😬 ,ako bolo povedané lepšie keby spievali každý vo svojom jazyku
Potešili by ma viac keby že počujem rumunskú pesničku

13. máj 2017
avatar

@10zabka gedouchen= osprchovany/na. tu este rozlisuju ze makke ch a tvrde. No a zlaty klinec- g sa vyslovuje ako ch. Takze Vincet van Gogh je van "CHoch" ciste hrdlo iste.

13. máj 2017
avatar

Pomooooc mne sa ukrajinec podoba na Nicka Cartera z Backstreet boys.

13. máj 2017
avatar

Francúzka bude spievať prevažne vo svojom rodnom jazyku ,len menšiu časť refrénu v angličtine ,ale pre ňu je to jej druhý rodný jazyk

13. máj 2017
avatar

@marysque ja som mnohých kvôli práci nevidela ☹... už spieval Brendan Murray z Írska? Či som to poplietla...

13. máj 2017
avatar

Ukrajina valííí, ešte sa mi to aj páči, pripomína mi to moje rockersku mladosť 😂

13. máj 2017
avatar

@franica presnééé... trochu rocku nezaškodí 😉

13. máj 2017
avatar

wau, ukrajinec to rozbalil

@ervenka no mozno vyzorovo, ale muzikalne maju od seba nastastie daleko

13. máj 2017
avatar

Komu este pripada,ze belgicku pesnicku uz niekde pocul? Ta melodia mi je velmi znama.

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi noo... myslim ze je cas na rakiju, ak ti este nieco ostalo

13. máj 2017
avatar

@ervenka tak to som rada, že nenadávam... je to podobné nemeckému geduscht 🙂

13. máj 2017
avatar

Belgicanku si treba pustiť na plné pecky v aute,alebo aj doma,úplne inak to vyznie ,skúste 🙂 áno je to moja veľká favoritka spolu s francuzkou 🙂

13. máj 2017
avatar

@10zabka my máme celkom podobný vkus 😉

13. máj 2017
avatar
13. máj 2017
avatar

Tu si este nalejme 😀 @blondkvetinka nazdravie 🙂 hrkni si s nami, nech sa nam trochu rozkecás a nesedis tu tak hanblivo potichu 🙂

13. máj 2017
avatar

mam aj napečené 🙂 Berte baby, z tohoto sa nepriberá 😀

13. máj 2017
avatar

Aj toto bulharské mláďa niečo vie..no zacina to byť husté 😎

13. máj 2017
avatar

ja v tom Bulharovi vidím nového Justina Biebera... a skladba mi je nejaká známa

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi kutromuto uz len jogurt a som v raji 👍

13. máj 2017
avatar

Tak ku dobremu pitivu, dobry holandsky syr.

13. máj 2017
avatar

Francúzsko 😍

13. máj 2017
avatar

ojoooj francuzka je vyborna 😍

13. máj 2017
avatar

konečne iný jazyk ako angličtina 🙂... Alma je síce z Francúzska, ale po maďarsky jej meno znamená jablko 🙂

13. máj 2017
avatar

@marysque
@jenn7 niektorí vedia spievať aj bez nákladnej scény 🙂

13. máj 2017
avatar

... a tak predsa 😀

13. máj 2017
avatar

Ma pekne saty.

13. máj 2017
avatar

Francúzsko vidím teraz 1x, ale toto je pecka, celé dobre 😍 😍 😍

@10zabka ano jablko..a vraj vieš len nadávať 😀

13. máj 2017
avatar

@franica jo... a ešte sa viem aj osprchovať 😀

13. máj 2017
avatar

no francuzska nebola zla, ....ale hybat sa teda nevie a pritom na tuto pesnicku si to vyslovene ziadalo..... ale snad jej to velmi neuskodi

13. máj 2017
avatar

no som zvedava na hodnotenia 🙂 mam dost favoritov..
inak zeny, o osmej isiel naš stary vrag na mecheche a ešte sa nevratil 😂

13. máj 2017
avatar

vierkáááá

13. máj 2017
avatar

co je to za hnusnou máničku???

13. máj 2017
avatar

Co robi pani Doubtfire (otec v sukni) na eurovizii?

13. máj 2017
avatar

Fuu ale víťaza budú vyhlasovať az po polnoci? To sa asi dozviem až zajtra, lebo moje deti nebudú mať ráno so mnou zľutovanie Eurovízia sem, Eurovízia tam 😅

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi chlebíčky v ponuke nemáš? 🙂 pozerám s hodinovým sklzom,ešte som len na svedoch ale s vašimi komentármi to je topka🙂

13. máj 2017
avatar

@10zabka
@ervenka
@franica
@jenn7
Francúzka je vraj horúca favoritka,je to krásna mladá žena,skladateľka ,je skromná ,aspoň tak vystupuje ,v piesni spieva refrén " Pobozkaj ma a povedz,že ma ľúbiš 🙂 u nás si to spieva každý ,aj naša mala dcérka 🙂

13. máj 2017
avatar

@marcah ona nieje moc na tanec,väčšinou keď spieva,zároveň hrá na klavíri 🙂

13. máj 2017
avatar

@marysque zajtra si ju pohladam ba youtube, zaujala ma a pripomenula mi zas, ze sa este tento zivot musim naučiť po francúzsky 😍

13. máj 2017
avatar

@blondkvetinka poprosim jeden chlebicek. Vymenim sa syr. Take prave oblozene chlebicky som nemala ani nepamatam.

13. máj 2017
avatar

Cypercan stary depesak, tak mimochodom.

13. máj 2017
avatar

baby, ja by som nebola dobrý porotca, mne sa ich páčilo nejako veľa 😀

13. máj 2017
avatar

@franica ja zajtra cválam do práce... tiež netuším, či dočkám konca... hoci by som rada 😉

13. máj 2017
avatar

@10zabka aj mne sa ich pačilo vela, ale vyhrat musi chorvát, lebo chcem ist na euroviziu o rok do zagrebu

13. máj 2017
avatar
13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi do Pariza, mesta lasky, by sa ti nechcelo?

13. máj 2017
avatar

@ervenka ale ba..lenze doma je doma 😎 ... ale aj do budapeste by som skočila, madar bol fakt dobry.

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi Miška do Rumunská nie?😉😊

13. máj 2017
avatar

@bibi_adka do rumunska hocikedy aj bez eurovizie ❤

13. máj 2017
avatar

Ruslana - hotový Viking!

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi 😊😊😊😊 ja že by sme išli spolu😉

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi aj ja som bola v 2015 u nas, paradny zazitok 😍

13. máj 2017
avatar

@10zabka ani ja by som nemohla rozhodovať, lebo som nerozhodná váha a ľahko sa nechám ovplyvniť sympatiami, krajinným pôvodom, fešákmi a tak 😝
Tak nech vyhrá niekto z ozaj dobrých aspoň..za mňa Moldova, France, Bulhar...

13. máj 2017
avatar

@jenn7 tak to teda hej... to by som brala 😉

13. máj 2017
avatar

@franica zhoda, drahá 🙂... teda, okrem iných 😀

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi v Budapešti sa k tebe pridám 😉 to mám na skok. Ale potom dones tú pijatiku naozaj 😀

13. máj 2017
avatar

@10zabka 👍 😉 ❤

13. máj 2017
avatar

@10zabka tie pesnicky maju fakt ine grady ked su pustene bud naplno, alebo si live, asi preto ma dnes tazko niekto dostal, kedze to tu mam potichu v tuto nocnu hodinu😅

13. máj 2017
avatar

no nic kocky, ja to do konca nedam, prajem prijemny zvysok sou a nech ste spokojne s vysledkom, bru noc😘

13. máj 2017
avatar

Viete co sa bude zajtra riesit ale najviac? Mala Grekyna nohavicky pri takych satach alebo isla naostro? 😂

13. máj 2017
avatar

CYPRUS,RUMUNSKO,CHORVÁTSKO,BULHARSKO to sú moji favoriti

13. máj 2017
avatar

Poďte dať tipy na vašu top 3, ci sa niekto trafí...

13. máj 2017
avatar

@jenn7 tiež by som to najradšej... no môžem? Takmer o polnoci v paneláku? 😀

13. máj 2017
avatar

@blondkvetinka určite bude Bulharsko,Chorvátsko a tretie dam Francúzsko

13. máj 2017
avatar

Moji favoriti su Madari, Chorvati, Moldavci, Anglicanka a Bulhar.

13. máj 2017
avatar

OMG, teraz skoro ako Kraftwerk...

13. máj 2017
avatar

@blondkvetinka chorvatsko, taliansko, moldavsko - taliana by som teda urcite do prvej trojky nedala, ale myslim ze tam ozaj bude.
U mna Chorvat, Moldavsko, Francuzsko ( a Izrael, ktoreho jedineho som dnes presvihla ☹)

13. máj 2017
avatar

a chorvat dostal aj moju SMSku 🙂

13. máj 2017
avatar

tento program je nejaky cudny...ci len sa tomu nerozumiem? 😨

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi aky je program? U nas idu spravy

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi program je o ničom

13. máj 2017
avatar

Za mňa Holandsko, Chorvátsko a Taliansko🙂

13. máj 2017
avatar

Ist spat ci nie a vydrzat to je otazka... Zajtra nocna, pondelok nocna, utorok nocna, streda nocna... a je zo mna upir

13. máj 2017
avatar

no, poslala som aj hlas..ale len jeden, lebo predsa len som svokrova nevesta 😂 ale aj cyprus sa mi pacil.

13. máj 2017
avatar

tipujem Bulharsko, zaslúžil by si Maďar, Chorvát, Talian, Cyperčan, dokonca aj ten Švéd, Francúzska...

13. máj 2017
avatar

Videli ste?????? Ujo s holym zadkom. No sranda.

13. máj 2017
avatar

Holá ritka, Holá ritka...

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi už tu 5 minút nie si...ze ty niečo na tajnáša tlačíš v kuchyni?

13. máj 2017
avatar

@blondkvetinka čo si 😀

13. máj 2017
avatar

@marcah aj ja som presvihla a volako som ho neregistrovala ani v rekapitulacie

13. máj 2017
avatar

@blondkvetinka šak ja mavam take hororove sny aj ked idem spavat nalačno 😂 žiadna žranica mi za to nestojí 😂

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi no to teda máš😊😊😊😊😊😊😊

13. máj 2017
avatar

Anglicania sa nezapru- hola rit musi byt😎

13. máj 2017
avatar

@vevesh to bola australska vlajka.

13. máj 2017
avatar

moldavsko sa zatial dobre drží 🙂

13. máj 2017
avatar

@ervenka som bola na tom , ze wales..ale az tak rychlo som neregistrovala 😀

13. máj 2017
avatar

Ten čudák už 3 krát prvý ???

13. máj 2017
avatar

@blondkvetinka mne sa pačil 🙂

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi mne teda nič extra ale ide na víťazstvo

13. máj 2017
avatar

@blondkvetinka oh, zas politika ...macedonci buhlarom, dáni švedom...

13. máj 2017
avatar

@blondkvetinka
@tomiholjubavi
Mne sa Portugalec páčil ako spieval,ale teda nepočítala som koľko veľa bodov dostane ,ale ešte sa to môže úplne zvrtnúť 🙂 uvidíme 😉

13. máj 2017
avatar

@marysque hej, hlasy divakov to vzdycky dost zmenia 🙂

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi aj si nieco ine ocakavala? 😉

13. máj 2017
avatar

španieli isto daju portugalcom

13. máj 2017
avatar

no jasne 😀

13. máj 2017
avatar

ja som Portugalca vôbec netipovala...
@tomiholjubavi jasné, že dali 😀

13. máj 2017
avatar

Chudák Chorvát:( zaslúžil si viac

13. máj 2017
avatar

Grecko Cyprusu. No sranda.

13. máj 2017
avatar

@ervenka ale dobry bol cyperčan 🙂

13. máj 2017
avatar

@ervenka že? 😀

13. máj 2017
avatar

moldavci daju isto rumunom 😀

13. máj 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

ake prekvapenie ...kto by to čakal, že?

sticker
13. máj 2017
avatar

@ervenka to by nedali 😀

13. máj 2017
avatar

@10zabka ale vacsia sranda by bola Grecku Turecku... Ale turecko nie je.

13. máj 2017
avatar

@ervenka si to zmazala? Už som odpísala 😀

13. máj 2017
avatar

hehe,zase babusky

13. máj 2017
avatar

@10zabka PC nalepil 2x. Som zmazala 1 ale PC sa rozhodol zmazat oba. tak este raz som napisala...

13. máj 2017
avatar

Tu sa vsetci vytesuju,ze Bulharsko dalo 10bodov Holandsku

13. máj 2017
avatar

@ervenka comprende 😉

13. máj 2017
avatar

srbski porotcovia nedali chorvatovi ani bod. buzny zavistlive 👎 👎

13. máj 2017
avatar

Austrália Veľkej Británii... aké nečakané...

13. máj 2017
avatar

@10zabka priamo sokujuce. To nikto necakal!!!!

13. máj 2017
avatar

A nemecko je stale posledbe- to nepreziju 🙈🙈🙈

13. máj 2017
avatar

No tento rok ziadny Wurst, tak ziadny bod

13. máj 2017
avatar

Ten Portugalec sa nečakane drží,to je neuveriteľne

13. máj 2017
avatar

To co?! Ziadny bod od Irov pre GB? No ale totok, taky necakany zvratok.

13. máj 2017
avatar

a cyprus zas grecku 😂

13. máj 2017
avatar

tatatataratataaaa! 12 bodov pre NL. striela tu sampanske...

13. máj 2017
avatar

rumuni nam dali tri body ❤

13. máj 2017
avatar

Sa vám sem votriem. Ako každý rok opäť nerozumiem tomu hlasovaniu, všetko, čo sa mi pozdavalo je v spodnej časti rebríčka. Maďarsko, Chorvátsko a Francúzsko

13. máj 2017
avatar

Daju BE body NL alebo nie? Napinave.. Tak teda nie...

13. máj 2017
avatar

@ervenka nedali...😨😲

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi skandaaaaaaaal!!!!

13. máj 2017
avatar

@ervenka oni sú moje favoritky

13. máj 2017
avatar

@ervenka my sme vam dali 8 🙂

13. máj 2017
avatar

posledna krajina hlasujeeeeee... napinave ako guma v trenirkach

13. máj 2017
avatar

@ervenka pockaj, este pojdu hlasy divakov 🙂

13. máj 2017
avatar

7 nam dali ukrajinci, molodci 🙂

13. máj 2017
avatar

Kto tu este nespi???

13. máj 2017
avatar

Cakaaaaam, Holandsko sa mi drží v popredí

13. máj 2017
avatar

@blondkvetinka podla mna nevyhraju

13. máj 2017
avatar

@emjee tie body doteraz davali krajinske komisie a teraz pojdu divacke..

13. máj 2017
avatar

@ervenka ja nespím ,čakám na hlasy divákov ,či sa to veľmi zmení

13. máj 2017
avatar

@ervenka nespím, čumím do bedne 😀

13. máj 2017
avatar

@emjee vitaj v kolektíve 🙂

13. máj 2017
avatar

toto hlasovanie divakov sa mi zda ovela spravodlivejsie

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi musím len súhlasiť...

13. máj 2017
avatar

z tychto styroch by si najviac zasluzili moldavci 🙂 alebo aj bulhar

13. máj 2017
avatar

No fasa, za mňa nespokojnosť

13. máj 2017
avatar

som sklamaná...

13. máj 2017
avatar

podla mna to bolo krasne. Take relaxacne, prijemne, ako rozpravka. Hoci som mala inych favoritov, ja som spokojna. bolo to fakt prijemne a take ine.

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi tak ti ďakujem za pohostenie, dobre sme sa najedli a príjemný večer za nami🙂 o rok snáď dáme repete. Dobru noc žienky🙂

13. máj 2017
avatar

Jeho by som na víťaza naozaj netipovala

13. máj 2017
avatar

Timur (ten v tmavom saku) a jeho druzina.

13. máj 2017
avatar

Ale páčilo sa mi to,je to take iné 🙂

13. máj 2017
avatar

@tomiholjubavi pre mňa milé posedenie s babami, ďakujem všetkým 😘

13. máj 2017
avatar

jeeej, spievaju dvaja. pekne

13. máj 2017
avatar

@ervenka jj 🙂... ale za víťaza by som ho fakt netipovala 🙂

13. máj 2017
avatar

teraz co povedal Nl moderator- ze portugalec sa podoba na toho cyklistu zo Slovenska. 😝

13. máj 2017
avatar

@ervenka fakt? Mne veru nie 😀

13. máj 2017
avatar

@10zabka ani mne... este vystrielaju pozlatka... tety upratovacky budu mat co robit...

13. máj 2017
avatar

babule, prajem krásnu a dobrú nôcku 😉

13. máj 2017
avatar

Pekny zvysok noci, peknu nedelu vsetkym. lucim sa.

13. máj 2017
avatar

Dobrú noc ,Peknú nedeľu všetkým 😘

13. máj 2017
avatar

idem uz aj ja zalahnut, dobru noc dievcence. dakujem za krasny program :*

13. máj 2017
avatar

no dievcence, ja som vcera zaspala, takze vyhodnotenie som presvihla 😲. Teraz rano som zapla radio a isiel portugalec, a az vtedy som si uvedomila ze vlastne neviem kto vyhral, aj ked uz mi to bolo odozrive kedze ho hrali (este ma napadlo, ze mozno hraju vsetkych zo vcerajska) - no nechcelo sa mi verit zeby to mal byt vyherca. Utekam, zapinam net a fakt? Akoze prajem mu to, sak je sympatak ale ja som fakt mala miestami pocit ze mu vypadaval zvuk 🙂 ... teda vobec by som ho netipla

14. máj 2017
avatar

fakt vyhral poerugalec? nebola zla len som prekvapena lebo tento typ piesni nevyhrava vacsinou..najviac sa mi pacila od Bulhara .-)

14. máj 2017
avatar

Caute. Zabite ma ja som vcera na to zabudla 🙁 pozerala som so synom noc v muzeu a potom sme isli spat. Ale o rok pozeram s vami 😉

14. máj 2017
avatar

http://www.24sata.hr/show/jamala-je-pjevala-a-n... aha baby 😀 o australskej zadnici nam pisu v novinach 😂

14. máj 2017
avatar

ja som si stihla pozrieť výsledky až teraz...noooo teda som rada za toho Portugalca- akože na výhru je to trochu slabé, ale aspoň je taký sympoš a na pohľad skromný chlapec 🙂 Mladý chlapec za Bulharsko detto. A to Moldavsko sa aspoň dostalo na stupienok víťazov...sklamaná som z tej Francúzky, to sa to nikomu nepáčilo? 😒 Taká pekná baba, pekne spievala, pesnička super...

A ďakujem vám všetkým za spoločný zážitok z pozerania ❤ Dúfam, že o rok takto si to zopakujeme 😉

14. máj 2017
avatar

Z prvých troch sa mi najviac páčilo Bulharsko. Dámy, teším sa na budúci rok 😉 👏

14. máj 2017
avatar

MM okomentoval- Zase Portugalsko? Oni vyhrali aj majstrovstva vo futbale, teraz toto. coho sa zucastnia, to vyhraju. 😂

14. máj 2017
avatar

Dakujem za pozvanie, ale ja som Bola taka K.O., ze som sla spat a pekne som celu euroviziu prespala 😀
A aj vitazny plouzak som pocula prvy krat az dnes rano. A ple suhlasim s moderatorkou: no, tato pesnicka mna nezobudi 😉 😀
Ale inak Pekny Kontrast ku tym poslednym vyhernym pesnickam. Len sa obavam, ze ho budu hrat este par krat a potom vsetci na to zase zabudnu...

15. máj 2017