my fánky a vyprážame ich na fašiangy 🙂
28. sep 2025
Tiež poznám ako fánky 👍 som už sto rokov nejedla
28. sep 2025
Fánky...alebo aj božie milosci tomu hovorila babička...mňam
28. sep 2025
Aj my fanky,ale svokra to tiez volala chrapne
28. sep 2025
my krapne volame.toto
28. sep 2025
Jejda aky skaredy nazov ze chrapne a pritom je to take fajn jedlo
28. sep 2025
28. sep 2025
Neviem, čo presne to je, ale dám si dve.😋🤤😄
28. sep 2025
Moja babca ich vola čeregy.
28. sep 2025


A co to je?