icon

My to voláme "chrapne"

avatar

A co to je?

28. sep 2025
avatar

my fánky a vyprážame ich na fašiangy 🙂

28. sep 2025
avatar

Tiež poznám ako fánky 👍 som už sto rokov nejedla

28. sep 2025
avatar

Fánky...alebo aj božie milosci tomu hovorila babička...mňam

28. sep 2025
avatar

Aj my fanky,ale svokra to tiez volala chrapne

28. sep 2025
avatar

my krapne volame.toto

28. sep 2025
avatar

Jejda aky skaredy nazov ze chrapne a pritom je to take fajn jedlo

28. sep 2025
avatar
@levandulova1

my krapne volame.toto

@levandulova1 vyzerajú 👍

28. sep 2025
avatar

Neviem, čo presne to je, ale dám si dve.😋🤤😄

28. sep 2025
avatar
@suge

Neviem, čo presne to je, ale dám si dve.😋🤤😄

@suge ver, že pri dvoch neskončíš 😂

28. sep 2025
avatar

Moja babca ich vola čeregy.

28. sep 2025