Co ste mali oblečené v lietadle? Čítala som, že sa odporúčaju dlhé nohavice, ale neviem ako vydržíme celý čas na letisku keď hlásajú horúčavy 😀 preto ma zaujíma ci to naozaj nepodcenit ako prechladnut od klímy v lietadle
Letisko je klimatizované určite. Ja vždy dlhé gate, aj keď tenké, do lietadla vždy ponožky a mikina.
Tam dlhe zvladni sme, naspat vsetci kratase a trucka bez rukavov a bolo super dokonca sme sa varili
Naposledy lahke letné šaty a vobec mi nebola zima.
Ja vždy len krátke 😃 aj ostatní členovia rodiny..a to lietame v hociktoru hodinu.Každemu ale samozrejme vyhovuje iné.No nikdy nám nebola zatiaľ zima
Všetci sme mali krátke a vôbec sme nepociťovali, že potrebujeme dlhé
tričko a kraťasy po kolená,pre istotu ponožky v batohu príručnom,nikdy som ich nevytiahla a v lietadlách je horúco napriek klíme
No radšej zober dlhé. Ja vždy mám dlhé. Väčšinu nám vždy tak kolkovali, že bola zima aj keď si si zavrela vetranie
My vždy kraťasy, ponožky, tenisky, tričko a mikina. Ešte sme nešli v dlhých
Ako v ktorom lietadle. Niekde je zima niekde horuco. Nikdy nevies dopredu.
Na letisku vydrzis tam sa klimuje.
Ja sa potom v cielovej destinacii prezliekam do kratkych.
Na lety do 3-4 hodin v zavislosti od rocneho obdobia, v lete saty a sandalky. Na dlhsie lety dlhe pohodlne nohavice, tenisky, tricko s kratkym+mikina
Tak zalezi.
Posledny 14h let - dlhe pohodlne nohavice, mikinu, kompresne podkolienky, tricko aj veci na prezlecenie.
Kratky let do 3-4h - podla rocneho obdobia, ale ja mam vzdy v prirucke nejaku mikinu aspon a ponozky.
Mali sme dlhe nohavice a tricka s kratkym rukavom, na letisku a v lietadle nebola zima, klima len tak mierne zapnuta. takze kludne aj kratke nohavice by sme zvladli. Ale potom som nelutovala, lebo autobus co nas viezol hodinu a tristvrte na hotel bol ako ladovna, klima isla centralne, este som si davala na stehna tasku aby mi bolo teplejsie.
Kratase, saty, tričká - mali všetci v lietadle vrátane mna. Ved je leto, teplo, prijemne.
Závisí od okolností, kedy cestujeme. Ale mikinu a ponožky mame vždy. Keď ti aj bude zima na nohy, ponožky dosť pomôžu a príp.si prehodiť mikinu cez kolena, ak si ju neoblecies
Dlhé nohavice, ponožky, mikina..ako aj písali vyššie, lietadlo môže byt Ok ale arabi, Turci klimatia ako blázni v autobuse :(
Do Turecka som mala tričko a kratase a naspäť som si musela dat legíny, lebo som dostala brutal alergiu na slnko
Ja mam vzdy dlhe nohavice oblecene a tiez nosim sveter/mikinu. Naposledy ked som isla v juni, tak bola v lietadle taka zima, ze vedla mna pani drkotala zubami, co mala nejake kratase a tielko. Cize ja si vzdy davam dlhe, da sa vydrzat. Detto ak je nejaky transfer v danej destinacii, tak to byva vyklimovane jak fras, takze tiez sa dlhe hodi.
Vždy lietam v tenkých šatách. V taške mám sveter keby niečo. Keby niečo ešte nikdy neprišlo.
radšej sa 2x spotiť ako 1x zmrznúť, naposledy letisko v MarsaAlam bolo ako v ľadovni,
Ja dlhá ľahká sukna, tričko a v kabelke lytkove silonky...
Podla toho ci ste citlivy na klimu alebo nie.Ja som velmi,aj na prievan tak mam vzdy dlhe nohavice a tenisky (aj ked na letisko pridem v kratasoch,na wcku sa prezleciem a do lietadla idem uz v dlhych,pri sebe mam mikinu a aj sal.Urcite je dobre sa pripravit a pribalit tenky svetrik alebo nohavice v pripade potreby pouzit ako keby ste mali mrznut.
Vzdy aspon pod kolena, ponozky, tenisky, tricko (ziadne bez rukavov) a do batohu mikina.
Naposledy sme mali 5 hodinove nutene medzipristatie, kedy sme museli zostat v lietadle, klima vypeckovana (bez nej by sme sa zas uvarili) - vsetci satickovy, ramienkovo-trickovi mrzli.
Ja som radsej v dlhych nohaviciach celkovo letisko lietadlo to je taky bordelik.
Ja nosim vzdy uzatvorene topanky, aj v lete. Lebo tie schody su niekedy smyklave a bojim sa, nech sa tam nevysypem v nejakych slapkach. A odkedy kamoskin syn spadol a zlomil si nohu na tych schodoch z lietadla, tak som opatrna este viacej.
@abbey1 - pre otuzilcov zijucich "na Ostrovoch" toto neplati, ti mozu ist do lietadla rovno v plavkach 😉😉😉
@muchotrafka298 Že? Ale čo žabiek som to ešte nedotiahla. To bude tým, že tam nežijem ;) Už som len návštevník. ;)
@abbey1 kazdy dlhsi pobyt tam na tebe zanecha stopu, hlavne co sa tyka oblecenia a pocasia. A proste nieco od nich odkukas. Aj ked, zimna bunda a zabky, to bol hardcore aj na mna 😉😉
@muchotrafka298 Presne tak. Mladšia sa tam naučila chodiť, že bunda, šaty a holé nohy.
@abbey1 ako zas otuzovanie nie je na skodu nie? Takze toto je uplne OK, ale niektore kombinacie ich oblecenia vzhladom na pocasie "já ti nevím Bobe" 🙂
@abbey1 primrzne Ti rit na sedacku v autobuse pocas transferu a budes musiet cakat pol dna, kym rozmrznes na plazi 😂
@muchotrafka298 Ešte nezabudni na tie ich postavy do toho oblečenia. Počasie je najmenší problém. ;)
@muchotrafka298 Pôjdeme autom. Tak snáď nenachladne čo nemá.
@abbey1 nikto nema take sebavedomie ako ludia "na Ostrovoch"...prisámvačku....to co tam vidis tie stylingy vzhladom na postavy a celkovu vizaz, tam ani bodyshaming nema sancu. Mne sa najviac lubila dievcinka, asi tak 150 kg a 150 cm vyska v narvatom bodycku a minisukni s holymi nohami v zabkach a zimnej bunde a capici (Bristol roku pana nenapisem radsej - december).
@muchotrafka298 v USA ked som dosla, si vravim dievca, tak tu budes za stihlu hviezdu😂

vždy mám dlhé nohavice /legíny, tepláky, letné voľné nohavice/, tričko s krátkym rukávom, do ruky mikina, tenisky a ponožky.