Donedávna sme využívali netflix viacerí, hlavný prístup mala sestra a len dala rodine prístupove heslo.. Ako sa spomínalo, začali to rušiť. Je ešte nejaká možnosť, ze by sme to využívali aspoň 2 Rodíny? Ci už to majú len na 1 domácnosť
Neda sa už a ani za priplatenie.
My ešte stále využívame viacerí.
Jedna domacnost jeden Netflix account... Ved nech si sestra spravi vlastny.
@anjelicek26 tak usetris peniaze.
Tiez mame zdielany a zatial ide🙂Ked sa nebude dat,budeme mat sami.
Aj my sme boli len dve domacnosti a kusok od seba a uz nas to bloklo pred mesiacom 😕 mame kazdy vlastny ucet teraz..ale disney plus este ide zdielat stale 😀
Nam to tak vyplo predvcerom , boli sme len 2 domacnosti
Trosku zručný IT-ckar vám to urobí za pár minút. Mame len dve domácnosti ten najdrahší kvôli obrazu.
Nejak sú prepojené routre.
Nam tiez blokli tam sme zrusili cely netflix a dali si kodi...tam mas netflix,hbo,skyshowtime vsetko proste 🙂
my sme boli len dve domacnosti a vyblokovalo nas to uplne. ja som bola hlavny ucet ten blokli kym si ten druhy ucet nepreniesol data