Je tu niekto, koho dieťa nemalo vedľajšie účinky po trifede? Syn ho teraz dostal a neviem, ci len jednu pozitívnu recenziu som čítala. Ďakujem
moja dcera nemala...
Moj bral 2-krat zeleny Trifed a nemal ziadne neziaduce ucinky a pomohol mu 🙂
U nás nikdy nič. Pomohol.
Jednému stále pomohol
Druhý z neho iba reve ako nadrogovany
Skôr pomáha Erdomed
U nás nič, brali už obe deti, naposledy syn pred týždňom
Moji berú žltý keď sú chori na noc a nikdy nemali nejaké negatívne ucinky..jedine ten im zaberie na hrozný nočný kasel
Nas najmladsi bral viackrat zlty Trifed. Vzdy bol z neho ako pripity 🙂 - vela spal. To nas najskor zaskocilo, ale potom som sa tomu aj tesila, lebo sa mu aspon telo nevycerpavalo a rychlejsie sa zacal liecit. (Moj bezdetny brat vzdy konstatoval - ked babka strazila mojich synov pocas choroby - ze oni nie su chori, kedze vobec nelezia, nepospia. A vlastne aj mna to vzdy hnevalo, ked vystrajali akoby im ani nic nebolo, ale pritom kaslali, soplili o dusu) Teraz ked mu ho lekarka predpise, tak mu davame len 2x denne, takych odstupoch aby pospal tak akurat, aby potom spal aj v noci
Moj zial mal.. ako zdrogovany, zaspal mi aj na zachode.. vzdy po nom do polhodiny zaspal a prestal cikat.. nikdy viac..
mam tri deti a uz vsetky mali aspon raz zeleny trifed a žiadny vedlajsi ucinok som nespozorovala. s tou unavou je to dost diskutabilne kedze ked je dieta chore bezne byva malatne a spave a tak isto aj lieky od teploty sposobuju spavost. tak ťazko povedat či to radit k nežiaducim učinkom
U nás nebol vedľajší účinok. Pomohol. Žltý
Ja by som to uz detom nechcela davat, boli ako pri abstaku alebo nadrogovane.. staci si pozriet hlavnu zlozku trifedu...
Nikdy viac, dcerka ako zdrogavana
Pomohol ale kým bola dcéra mala katastrofa bola až agresívna po ňom.Teraz ho brala nedávno tiež už má 6 a úplne ok.Maly z neho iba spi
2 deti, niekoľkokrát žltý trifed, žiadne vedľajšie účinky, pomohol
Inak po žltom sú deti vraj ok zelený je taký
Zelený nezabral vôbec, akurát mi deti spali pol dňa ako predávkované.
U nás po zelenom nič, ani nespala 🤔
U nas mal trifed moj muz, zeleny. A bol ako na drogach, spal, nevedel sa vobec prebrat. Ked som povedala, ze taku gebuzinu davaju malym detom, len sa zhrozil. On si to uz nikdy nedal, detom tiez nedavame. Sice mali kasle, ze sme po sediacky spali ale prezili sme bez neho.
obsahuje to pseudoefedrin, môj ho mal raz a bol z toho agresívny, neurologička mi neskôr hovorila, že do 12 rokov by sa ani nemal deťom predpisovať kvôli vedľajším účinkom
Dcerka teraz mala 1x. A nic zvlastne som si nevsimla.
Po tom ako sa spraval moj najstarsi, ked bral prvykrat zeleny Trifed, som povedala, ze nikdy viac, ani mladsiemu. Ale uz som raz nevedela, co s tym kaslom robit a suhlasila som, ze strednemu vyskusam, pomohol pekne, akurat ho dost uspaval. Ked mu ho dr predpisal druhykrat, spomenula som to zaspavanie, znizil mu davkovanie a bolo vsetko v poriadku.
Ja davam pozitivnu recenziu, 2 z 3 kusov spali uz od 18:00 a ja som mala pokoj 🤪😂
Máva aj zlty q teraz ma zelený.. nič mu nie je..
Mame prvykrat - zlty- dcerke nic nie je, iba ju uspava, co mi pride v chorobe skor na osoh ako na skodu.
@kaloo85 mna vzdy dr upozornila,ze utlmuje. Na mojich to nezaberalo. A obcas by sa zislo 😄
Moji mali aj zlty aj zeleny. Viackrat. Ziadne NU. Vzdy pomohol
Dcera uzivala a ziadne problemy okrem hnusnej chuti.
Nasmu tiez pomoze casto iba zeleny trifed,je unaveny trosku inak nic...ale zlty mu nesadol sa mi zda ked ho mal ale bolo to davno
U nás tiež pomáha... Ale teda my s manželom to voláme "zázračný sirup" 😂 unavené sú moje deti po ňom... Len chodia a spia 😂
Ďakujem, trosku ste ma ukludnili. Syn ma 8r, dr.mu predpisal zlty kvôli tekutine za bubienkom 🤔 mal zápal stredného ucha
@veronikaveron Juj, skore uzdravenie, uska byvaju bolestive ☹
moje deti brali kde aké farby Trifedu , ale žiadne vedl. účinky...
Moji brali zlty. Syn bol z neho nervozny, dcera mala nočné mory ☹️. Ziadna ospalosť...
Ja som tiez nedávno dostala liek s rovnakou ucinnou latkou, sice zabral skvele, ale noc boka strasna - nocne mory a zachvat paniky ☹️
2 deti, neziaduci ucinok ziadny, neter uspaval a syn od kamosky bol hyperaktivny, ale nic strasne
Jedna moja ako 5rocna brala pri zapale stredneho ucha zlty. Bola namesacna pocas uzivania.
Nikdy nič, ale lekárnička doporučila nedávat po 18hodine
Moje deti ich berú bežne (6, 8 rokov) a nikdy nemali vedľajšie účinky
Syn mal viac krat zlty aj zeleny trifed a ziadne vedlajsie ucinky..
U nás pomohol, okrem ospalosti žiadne vedľajšie účinky,ale tá ospalost a spomalenost pri chodom a nerovnom dieťati poteší 😁
Nám vždy pomohol, akurát bol drobec trochu unavený.