Prosim vas, zarobím 780e za mesiac, mam cca 7,8e v čistom na hodinu. Myslite, ze by bola trufalost, si pýtať zvýšenie o 1,6e na hodinu? Pracujem tam už skoro 2 roky a prace mam ovela viac ako na zaciatku. Ďakujem. Chcela by som aspoň 1000e za mesiac
@iwesska mam 27,5 hodinový úväzok za tyzden. Čiže asi 110 hodinovy
Ja by som skúsila. Veď 780€ na dnešnú drahotu je málo.
Zalezi aj podľa toho či sú sa za tie dva roky niekam posunula . Lebo to že robíš viacej , ešte neznamená , že si pre firmu prínos , hlavne teda ak prácu stihas v pracovnej dobe , tak to môže len znamenať , že keď si nastúpila , mala si malo práce a nechceli ta hneď zavaliť , ale pridávali ti prácu postupne . Alebo sa ti zmenila pracovná náplň , zmluva ? To už ty musíš vedieť . Ale za pokus nič nedáš
@lenka.25 pracujem na amb.kde sme na zaciatku mali 5 -6pac. Teraz mame denne aj 25. Plus chodím na jednodnovku. Tak verím, ze prínosom som 😁
Zamestnávateľ zvykne byť prístupný zväčša 5%, ak má človek šťastie tak 10%. Pýtať si 20 a viac % je podľa mňa už odsúdené k neúspechu. Osobne si pytam vždy 15% viem že bude zamestnávateľ zjednávať o tých 5 môžem ísť dolu a sme spokojný obaja
@tessa165 super, ďakujem. Prepocitam a vyskúšam. Ešte nikdy som nič také nevybavovala , tak som nevedela koľko je ok
@veronikaveron ok je medzi 5 a 10%,dobrý zamestnávateľ sleduje situáciu na trhu a dvihne aj sam
@veronikaveron hlavne si treba pýtať následne už každý rok. Pridat ročne trošku je ok ale raz za pár rokov chcieť dohnať je už veľký skok
Urcite si treba pytat, ak nezvysuje sam zamestnavatel. Prinajhorsom povedia nie.
Muz napriklad robil v praci, kde ludia na rovnakych poziciach mali uplne ine platy,kto si kolko vypytal.
@lulu0123 ved práve aj u nás sú veľké rozdiely a keď je ochotný majitel dat doktorovi mesacne 10 000 (jasne, ze sa s dr nemôžem porovnávať, len píšem pre predstavu a myslím ze aj my sestričky mame veľké rozdiely) tak si myslím, ze mojich 200e mesacne navyše ho nevytrhne z biedy.
Urcite treba skusit za opytanie nic nedas ak nepovies bude si mysliet ze si spokojna. Sami od seba nikto len tak nezvysi. Pri najhorsom povie nie. Chod do toho drzim palce
Pohľadaj si platové tabuľky pre tvoju pozíciu s prihliadnutím na počet odpracovaných hodín a choď to riešiť hneď v pondelok...smelo a slušne.
780 je v cistom, teda odrobis len 100h mesacne? Vsak skus,nic za to nedas. Ja len,ze 1000e v cistom nemaju ludia casto ani na plny uvazok.