Detská úprimnosť nepozná hraníc... sedeli sme s deťmi na posteli, mala som na sebe oranžové tričko. Moja najstaršia 👧 sa na mňa pozrela a zahlásila: Mami, ty si ako tekvica...aj šírkou, aj farbou. 😲 ... 😀
kukulienka77

9. okt 2016
Človek veľakrát ani nevie ako má zareagovať 😉
9. okt 2016
vreckova
autor@janakrnacova ved to...s manzelom sme sa na seba pozreli a vybuchli smiechom
9. okt 2016
9. okt 2016
Ahoj, rada by som Tvoj príspevok pridala do výberu Týždňa zo života mamičiek, príp. aj na koníkovský FB. Ak súhlasíš, stačí mi dať lajk na tento koment. Ďakujem 🙂
14. okt 2016
