Ahojte..pozeravam rada zamenu manzeliek..ale prosim vas zeny, ako moze kazdy den luxovat a mat male deti? To sa ako da stihat? Totalne sa citim neschopna ked to vidim..kedy sa venuje detom ked len beha s handrou po byte.?!🤷♀️
Ja teda vobec vsetko nestiham 😏🤔
Lebo su deti a su deti. Ja pri mojich tiez nestiham. A s nimi to je ozaj ako makovnik a umyvanie zubov.😖
Keď mala spi.... Špir pred obedom varím a zároveň upratujem spi po obede upratujem a večer keď zaspí zase poupratujem 😂 ale niekedy sa dá aj pri malej vie sa aj sama zahrať
@zuzad da sa, ale vzdy je to na ukor niecoho; nevsimaj si ju, jej je prednejsia dokonala cistot, tene tvoje deti; som presvedcena, ze ty mas cisto rovnako ako ona, len zvoje deti su stastnejsie 😉
@zuzad a ako vies ze sa as nimi nehra? preco hned lutujes -mozno je lepsia matka ako ty uz len preto ze sa neporovnava ... kazdy nech si zije ako sam vie a ako je stastny .. da sa aj upratovat a aj o deti starat etc-vsetko je o organizacii ... ten serial ci co to je je zostrihany tak,aby mal co najviac sledovatelov .. uz lene pozeranie na to je strata casu a keby si to vypla mas aj povysavane aj prach utrety alebo hocico zabavnejsie ako cumet na taku somarinu
Tie deti nemali ani náznak úsmevu a detskej radosti.... To nie je život, ale otrocina, zbytočná. A ten jej chlap, chuj na entu
Hmm a co keď stíha všetko? Ja mam síce len jedno dieťa možno sa mi to ľahko hovorí, ale keď sa chce môže mať doma krásne čisto a môže sa venovať aj deťom. Vieš ono keď človek pravidelne upratuje tak to samotné upratovanie netrvá dlho...
@klarissa25 lenze su deti a su deti. Pri niektorych sa to naozaj neda. Kto nezazil, nepochopi..
@vsicka036 ale to nie je dôvod mat doma bordel špinu....
Tiez luxujem aj 2x za den ak treba..... Ved to je na chvilu.
@klarissa25 hovorim ti, ze kto nezazil, nepochopi, plus ma kazdy inu predstavu, co je bordel a spina.
môj spí maximálne 30 minút cez deň a vysávanie trvá 10 minút tri izby 🙂 kto chce hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody...
Mam 2 male deti, 2r a 3,5 r a poviem ti, da sa to, a to chodim denne cvicit... A s detmi som von doobeda 2h a poobede 2h...ked si vysavam kazdy den a utieram prach denne, cistim kúpeľňu tak je toho malo a nekopi sa to ako keď to zanedbam... Js som upratovaci maniak
Ja ked citam komenty bojim sa priznat ze vysavat kazdy den by ma ani nenapadlo 🙈.
Mam svagrinu. Ta ma doma stale krasne cisto a aj sa dokaze vela venovat detom. Ja to tak nezvladam. Asi mi chyba lepsia organizacia. Ale ona je zasa nervoznejsia, ukricanejsia. Ja si radsej v klude uzijem jedlo a kavicku. 😂
Ja neviem.. Prichadzat o pekne pocasie,zazitky skrz kazdodenne drhnutie spotrebicov a celeho baraku od vrchu po spodok 🤷🏻 budis .. Ale nechcela by som mat chlapa co by si kazdu smietku vsimal , to bolo moc .
Ja som zamenu sice nepozerala ale vsetko stiham, lebo do vsetkeho zapajam dieta, cize zabijem tri muchy jednou ranou :D venujem sa jej, mam upratane a pre nu je to super zabava :D mam len jednu, ale mam tolko volneho casu, ze sa stiham aj nudit, takze ocakavam, ze pri dalsich bude ubudat len ta nuda 😄
Dámy klobúk dole pred vami
Upratujem kazdy den, ale iba vtedy ked maly spi 🙂 ale vysavanie tam nepatri teda 😂 max ze zotriem podlahu v kuchyni, toť vše 😂
Ono je to asi aj o tej *prevencii*. My sme dceru od mala ucili, ze ked nieco je, vzdy nad tanierikom. Uz je tak naucena, ze este aj cukriky si da do misky.
A tym padom nemas omrvinky a nemusis vysavat 100x denne.
Podľa mňa nie je život o prehnanim upratovani, kašlat na to že každy den, v kupelke nevyleštim obkladačky...vysajem raz, do večera smetisko, nebudem pred polnocov vysavat, do zajtra počka, keby som každy deň, leštila všetko tak veru ani von sa nedostanem s deťmi...
Je úplne zbytočné sa porovnávať... Každá si tem čas vieme z manažovať inak... My sme tiež vonku aj 2h doobeda a 2-3h poobede ale vždy pred tým ako ideme von posteliem postele a prebehnem vysávačom byt a 2-3x do týždňa robím kompletku čiže utrieť prach, povysavať, umyť celú kuchyňu, kúpeľňu.... A keď prídeme domov tak obedujeme a keď ide malá spať tak varím ak treba alebo si v kľude posedim a vypijem kávu a pozriem seriál 🙂 to nie je o tom že sa človek dieťa ignoruje na úkor upratovania ale ja osobne malú vediem k tomu aby sa vedela zahrať aj sama a nerobím jej animátora 24/7. Hráme sa aj spolu ale keď potrebujem vie sa zahrať aj sama a to má 2.5 roka ale tiež nebudem sedieť na koberci, keď vidím, že mi lietajú po zemi chuchvalce prachu a pukajú omrvinky pod nohami, keď chodím po byte.
Ja som sa tiez divala a teda tie deti boli smutne .Ta starsia dcera sa tam hadam ani neusmiala .Oni to uz az prehanali ....
Ved co stvaral ked ten syn sa isiel rozpravat vecer s nou
Moji maju za chvilku 2r a 5r. Nie som otrok ale mam rada poriadok. Vzdy nieco upracem. Raz iba smietky s metlou alebo rucnym vysavacom. Jeden den pretriem prach. Jeden den pobeham s mopom. Takze kazdy den po troske.
Fakt niekedy to zaberie max pol hodku.
Kazdy clovek zvacsa denne uprace nieco ale pani vyslovene kazdy den robi vsetko , co je ozaj vela x zbytocne ked sa nestihne napr.Ta mikrovlnka ani zaspinit
Zámenu nepozerám ( nechytam slovenské stanice ) ale dá sa určite ale vždy na úkor niečoho iného. Dôležité je si nájsť nejaky ten zlatý stred. Nezblaznit sa z neumyteho riadu ale ani nežiť v birdeli, v spine, proste aby sme sa cítili doma dobre. Ja skôr uprednostnim vylet, park s malym a veľké upratovanie komplet celých proestorov nechávam na škaredé počasie, na deň keď nikam nejdem. Medzi to samozrejme sa doma upratuje, ale komplet nechávam na taketo dni ( dnes ho mame ) Zlata stredná cesta je najlepšia 🙂 No mám len jedno dieťa, tak to aj chcem 🙂
Ja mám pocit, že celá tato zámena je hlavne o tom, ako tá žena upratuje. Pomaly hygienická reality show. Bordel bude celý život, dieťa je malé len raz.Btw. Mám doma upratané, opraté, navarené, šťastné dve deti aj muža.
Ja nevysavam vobec 😀
A takto, keby idete do telky, kde vas uvidi a bude sudit mnoho ludi, tak sa spravate tak, ako v beznom zivote?
Baby, čakajú ma 2 koše neposkladaného prádla, špinavá kúpeľňa a neodmrazená chladnička. Ale najprv šup na túru so psami.😊Kašlite dnes na poriadky, vypadnite z domu načerpať energiu a užívajte si blízkych.😘
@pertu Tí ľudia majú hlavne scenár čo majú robit. To nieje realita, no mnoho ludi tomu verí.
@misinka0611 odkial vies?
@misinka0611 vlastne hej, máš pravdu. Už dávno som prestala veriť všetkým ,,reality,, showkám. Je to trápny ťah z médií na ľudí. Ale keď to tak človek kuká vnímajúc že je to pravda, tak je rád za to čo má doma.
vsetko sa da ked sa chce- neluxujes pol dna... sice som to nepozerala ale da sa udrzat poriadok aj pri detoch -ak su starsie treba ich zapojit ..