Novinky

#test_nivea

gab1sol
30. apr 2019 Čítané 335x

Keď sa objavila možnosť testovať produkty značky Nivea, neváhala som a rozhodla som sa zapojiť. Potešila som sa, keď som bola vybraná. Produkty sme doma aj poriadne otestovali, ale keďže “človek mieni, Pán Boh mení” a dievčatá si na striedačku posunuli menšie zdravotné ťažkosti, recenzovanie nedopadlo podľa mojich predstav. A tak dúfam, že sa mi to podarí dobehnúť aspoň v tomto článku. :blush:

Nivea ako taká sa objavila už v roku 1911, kedy sa začala písať história firmy a jej výroby. Ja osobne Niveu používam už od detstva, v podstate od doby, keď mi rodičia dovolili vybrať si v obchode šampón, ktorý chcem používať na vlasy, či mydlo do kúpeľa alebo opaľovací krém na leto. Aj keď paradoxne tú známu modrú plechovú krabičku som mala asi len raz. Značke som ostala verná aj pri deťoch, čo sa detskej kozmetiky týka.

Na testovanie sme do balíčka dostali ochranný krém proti chladu a vetru, micelárny šampón a gél, ošetrujúci olej a krém na tvár, telo a zadoček.

Ochranný krém proti chladu a vetru

Keď som otvorila balíček a našla tam tento krém, ostala som prekvapená - prečo mám testovať krém proti mrazu v apríli? Keďže krém sme prvýkrát kúpili, keď sme sa s vtedy 8-mesačnou prvorodenou vybrali do Jasnej na pobyt a hlásili silné mrazy (pocitovo až -25 °C). Vtedy som hľadala niečo, čo by jej chránilo líčka. Takže mám ho otestovaný v mraze, no teraz som ho testovala aj vo vetre. Bývame na kopci a naša ulica je dosť veterná. Tak som ho vyskúšala. A fungoval, konečne dcérka neprišla domov s ružovými líčkami vyštipanými od vetra. :blush: Pre mňa jediné negatívum - keďže je dosť tuhý, ťažko sa rozotiera a na tvári ostáva biely film.

Verdikt - odporúčam.

Micelárny šampón a micelárny gél

Ako som už spomínala vyššie, Nivea má u nás doma čestné miesto. Preto bolo fajn vyskúšať aj túto novinku. Taká klasika - jednoduché dávkovanie vďaka pumpičke, pena v kúpeli dostatočná, vhodné na citlivú detskú pokožku (keďže baby mali v posledných dňoch hnačky a teda som ich častejšie sprchovala a zadočky umývala aj mydlom/gélom). No, vôňa ma tentokrát neočarila. Asi to bude tým, že už navždy budem mať zafixovanú tú babätkovskú vôňu s inou Niveou (modrá fľaša). Ale to je len môj subjektívny názor.

Verdikt - odporúčam.

Ošetrujúci olej

Ďalší produkt, ktorý sme doma už mali. A nekúpila som ho ako súčasť detskej kozmetiky, ale už dávno predtým. Každé leto, keď prestala sezóna opaľovania, sa moja pokožka menila na suchú, popraskanú púšť. Vyzeralo to strašne a ani neustále natieranie sa telovým krémom nepomáhalo. Až som si raz dopriala horúci kúpeľ, do ktorého som naliala tento olej. Už hneď po kúpeli stačilo, aby som sa utrela uterákom a všetká tá sucha koža išla dolu. No opálenie ostalo a moja pokožka nebola fľakatá. A keďže je to detský olej, používajú ho aj baby. Najmä staršia. Má ekzém a ten treba mastiť. Neosvedčilo sa nám používanie jedného prípravku a tak to pravidelne meníme - raz ju natierame večer pred spaním krémom, raz ju vykúpeme v ovsených vložkách, raz do kúpeľa dám olej. A teda, v našom prípade je to práve ošetrujúci olej Nivea.

Verdikt - odporúčam.

Krém na tvár, telo a zadoček

Musím sa priznať, že čo sa týka prebaľovania, ostávam verná Sudokremu, ale toto bolo fajn vyskúšať. Páči sa mi to, že je taký “na všetko” - stačí jedna tuba a môžem ho použiť na zadoček pri prebaľovaní mladšej, na moje suché ruky, či len tak si natrieť nohy, alebo staršej natrieť tvár, proste taký všestranný. Je mastný, ale dobré sa rozotiera a nelepí. Ideálna vec na cestovanie. A keďže my sme často na cestách, určite ho budem brávať všade so sebou. :blush:

Verdikt - odporúčam.

Áno, rozhodla som sa, že všetky produkty v mojom testovaní prešli. Nie, nebol to prikaz “zhora”, len Nivea je značka, ktorej som už roky verná a nikdy ma nesklamala. A i naďalej bude u nás doma používaná. :blush:

#test_nivea #recenzia

Čítaj celý článok
orsi_h
30. apr 2019 Čítané 42x

Pokožka je orgán, ktorý vyžaduje každodennú starostlivosť. Áno, ale moja pokožka je nenáročná. To, že nieje jedno, čím ošetrujem jednotlivé časti tela, som zistila, až keď sa mi narodili detičky. 

Je zvláštne, ako krémiky a gély ovplyvňujú hebkosť pokožky synčekov. Nie som zástankyňa veľkého množstva kozmetiky, ktorá potom postáva na poličke, vždy vyberám preto kvalitné produkty. Postupne zisťujeme, s ktorými sme spokojní, s ktorými menej. Takže, pochopiteľne, som bola zvedavá, či ma macíkovská rada NIVEA produktov osloví? 

K testovaniu sme dostali 5 produktov, ktoré som doposiaľ poznala len z videnia. Postupne sme skúšali, voňali, fotili a smiali. Proste snažili sme sa, aby sme NIVEU začlenili do srandovného chodu našej domácnosti. Myslím, že sa to celkom podarilo.

Nech sa páči, naše pocity a dojmy.

Micelárny šampón

Umývanie vlasov je u nás občas nočná mora. Možno to poznáte: Au,štípe to! Nesprchuj tak silno! A tak ďalej. Tentokrát som chlapcov namotala na to, že tento šampón je "bez-slzičkový" a celkom to išlo. 


Jemná pena a príjemná vôňa bola pre nás potešením a synčekom sa páčilo aj dávkovanie pomocou pumpičky. Oči naozaj neštípali a vlásky ostali voňavé a mäkkučké aj ďalšie dni. 

Micelárny gél

Umývanie sa, naopak je veľká sranda. Každý dostane trošku sprchového géliku a umývame bruško, rúčky, nôžky, chrbátik jeden druhému... a hups, aj tváričku. Čakala som plač, ale ten sa nekonal. Aj tento micelárny gél je nedráždivý pre očká. Ideálny pre učenie sa, ako sa dôkladne poumývať a to SÁM :slight_smile: 


Vôňa aj konzistencia príjemná, nemám čo vytknúť. Jedno balenie vydrží takmer do nekonečna (obsahuje až 200 dávok), čiže za mňa veľké áno!

Aj Teo zhodnotil, že jeho najoblúbenejší prípravok je práve tento umývací gél :slight_smile: 

Ošetrujúci olej

Tento olej sme skúšali ako prvé, keďže som bola veľmi zvedavá, či sa mi konečne nejaký olej zapáči. Oleje sú pre mňa strašiak, po natretí sú všade možne, nevstrebávajú sa a dokonca sa mi stalo, že sa vylial na celý matrac. 

Avšak tento olejček (ktorý inak obsahuje len 3 zložky: parafín, mandľový olej, vôňa), je dokonalý. Nielen svojím vstrebaním (asi za 2 sekundy), ale aj schopnosťou zjemniť a vyživovať pokožku. Synovia majú suchú pokožku ktorá zvykne večer svrbieť, tento olejček hneď zabral. Samozrejme príjemná masáž bola už len pridaná hodnota :slight_smile:

Ochranný krém proti chladu a vetru

Krémik sme otestovali na Johančkovej ekzematickej tváričke, ktorá potrebuje starostlivosť do každého počasia. Krém, ktorý mu vyhovuje musí byť ťažšej, mastnejšej konzistencie, aby na pokožke vydržal až do konca prechádzky a aby ju aj vyživoval, bránil vysúšaniu. 


Krémik sa dobre natieral (i keď som sa musela snažiť, aby neostali nikde biele fľaky) a musel byť aj príjemný, keďže Johan nikdy neprotestoval pri natieraní (ak ho niečo štípe, veľmi bojuje).

Krém na tvár, telo a zadoček


Klasický, modrý NIVEA krém v prevedení pre bábätká od prvého dňa. Obsahuje mandľový a slnečnicový olej. Pokožka detí a aj dospelých je po ňom voňavá, hladká. Veľmi sa mi páči klasické, no stále štýlové balenie v plechovej dóze. 

Ďakujeme za možnosť testovania, za super komunikáciu s @konik_testuje a za spestrenie našich dní počas týchto 2 týždňov. Naozaj sme si to užili.


#test_nivea #recenzia

Čítaj celý článok
michaela1109
21. apr 2019 Čítané 12x

Čo Vám ako prvé napadne pri slove Nivea? Mne sa vynorí myšlienka z detsva. Zima, vonku veľa snehu, do ktorého sme nikdy nešli, kým mama nevytiahla tú starú dobrú klasiku. Modrá okrúhla dózička, ktorou nám vždy premastila celu tvár aj s perami. :slight_smile: Klasická Nivea, ktorá bola súčasťou asi každej domácnosti. Do doby, kým som nemala deti, som mala skúsenosti iba s touto starou dobrou klasikou. Keď prišli detičky moje obzory po kozmetike sa začali rozširovať. No vždy som sa vrátila k tejto klasike. Vďaka Modrému koníku som ale dostala možnosť si otestovať aj iné výrobky značky Nivea, s ktorými som ešte skúsenosť nemala. 

Ako prvé sme začali testovať Micelárny umývací gél a micelárny šampón

Ako prvé na tomto výrobku sa mi páči dávkovač a to že do nich nenatečie voda. Starší syn sa veľmi rád hrá s nádobkami vo vani. Hádže ich do vody, potápa ich. Väčšina šampónov a gélov nám nevydrží hlavne koli tomuto. Tieto máme aj kvôli dávkovaču ešte stále skoro plné. Dalšie plus týchto výrobkov je to, že keď náhodou nemáte penu do kúpeľa, tak vám stačí jedna dávka gelu alebo šampónu a máte peny koľko chcete. Teraz prejdeme k vlastnostiam týchto dvoch výrobkov.

- príjemná nevtieravá vôňa šetrne umýva detskú citlivú pokožku

- nevysušuje

- nedráždi

- hlavne neobsahuje alkohol, parabény a ani žiadne farbivá.

Ďalší výrobok, ktorý sa nám veľmi zapáčil, bol Ochranný krém proti chladu a vetru

Síce už veľmi chladno v tomto poslednom období nebolo, ale počasie nám trošku chladu ešte "doprialo", aby sme mohli tento výrobok vyskúšať. Dcérka ma citlivejšiu pokožku a stačilo trošku studeného vetra a hned mala na líčkach červené okrúhle fliačiky, ktoré jej do večera vždy vyštípalo. Keď nám prišiel na testovačku tento krém, s malou dušičkou sme dúfali, že to pomože, pretože cez zimu sme vhodný krem nenašli. Žiadny nepomohol. Keď ostala väčšia zima vždy sa časom tie fľaky objavili. Za naše testovanie sme takú väčšiu zimu mali asi 5 dní a musím povedať, že po tých hnusných suchých štiplavých flakoch ani stopa. A to asi kôli skvelým vlastnostiam tohto krému. 

- neobsahuje vodu preto chráni pred vetrom a chladom

- ľahko sa rozotiera a rýchlo sa vstrebáva 

- neobsahuje žiadny alkohol 

- a hlavne obsahuje panthenol a nechtík lekársky ktoré chránia pokožku pred vysušením a podráždením.

Ako tretí sme testovali Nivea ošetrujúci olej.

Vždy keď som kupovala kozmetiku, vždy som siahla radšej po kréme ako po oleji. Neznášam to. Vždy mi ostane všetko mastné okrem seba a dieťaťa natrieme vždy aj všetko naokolo. No po testovaní tohto oleja som sa rozhodla, že sem tam premastniť pokožku olejom nie je zlé. Konkrétne tento sa veľmi rýchlo vstrebáva, krásne vonia a ešte k tomu aj:

- ošetruje detskú pokožku a jemne ju čistí

- obsahuje mandľový olej 

- zanecháva pokožku hebkú a vyživenú 

- neobsahuje žiadny alkohol

A najlepšie na koniec :slight_smile: Nivea Baby krém na tvár, telo, a zadoček.

Tento krém sa mi veľmi páči. Tesne pred tým, ako nás vybrali na testovanie kozmetiky Nivea, sme si zakúpili tento krém. A musím povedať, že za nás je tento úplne TOP. Spĺňa všetky podmienky, ktoré máme pri výbere kozmetiky. Vôňa, konzistencia, roztierateľnosť tohto krému je skvelá. A hlavne hebkosť, ktorú zanechá na detskej pokožke. Nedráždi, rýchlo sa vstrebáva a zanechá pokožku hebkú.

Je v podstate na všetko na tvár telo i zadoček, no pri tom zadočku má mladšia dcérka problém, ktorý vždy vyrieši iba imazol, ale u staršieho syna nie je problém. Takže u nás sa tento výrobok ujal na 100% :slight_smile:

- obsahuje prírodný mandľový a slnečnicový olej

- chráni pokožku pred negatívnými vonkajšími  vplyvmi 

Môj článok je na konci. A zhrnieme to tak, že všetky výrobky od tejto značky NIVEA nám sadli dokonca aj ten moj nie veľmi oblúbený olej. A ďakujem veľmi pekne Modrému koníku aj značke NIVEA, že sme dostali možnosť otestovať niečo pre nás nové, mohli sme si rozšíriť obzory a vieme, čo ideme určite používať a kupovať. 

#test_nivea #recenzia

Čítaj celý článok
katuskas84
19. apr 2019 Čítané 14x

Určite každá z vás pozná kozmetiku Nivea. Modrá dózička a v nej voňavý krém, ktorým sa mama každé ráno krémovala. A aká som bola šťastná, keď som sa mohla aj ja natrieť dospeláckym krémom. To je jedna z mojich spomienok na detstvo. 

Keď som bola tehotná s dcérkou, začala som si zisťovať, aká je na trhu kozmetika pre detičky. Ponuka bola naozaj bohatá a bolo ťažké si vybrať. Kamarátka mi odporučila Niveu a tejto značke sme verní už štvrtý rok. Páči sa mi, že nie je preparfumovaná, pretože k jemnej detskej pokožke patrí jemná vôňa a aj svojim zložením berie ohľad na pokožku detí. Preto som sa veľmi potešila, keď si práve nás vybrali na testovanie.

A takto prebiehalo naše prvé testovanie na koníku.

Jedno pondelkové ráno u nás zazvonil kuriér a doniesol nám veľký balík, ktorý obsahoval:

- micelárny gél,

- šampón na vlasy,

- krém na tvár, telo a zadoček,

- krém proti vetru a chladu,

- detský olej.

Micelárny gél

Ako prvé sme testovali macíkové mydielko. Gél má príjemnú jemnú vôňu a pri umývaní poriadne pení, čo sa mojim žabkám veľmi páčilo. Za veľké plus tiež považujem priesvitnú fľašku (vidíte obsah) a praktickú pumpičku. Nadávkovať ho zvládnete jednou rukou, čo som ja veľmi ocenila, pretože Jakubko vo vani nepostojí ani chvíľu. Pumpička sa páčila aj Ninke, pretože si mydielko mohla nadávkovať sama ako veľkáčka.

Micelárny šampón

Umývanie vlasov nemá Ninka rada. Vadí jej, že jej ide voda a šampón do tváre. Preto používa ochranný šiltík. Keďže macíkové mydielko sa jej páčilo, chcela vyskúšať aj šampón s mackom. Tak ako aj gél jemne vonia, má priesvitný obal a pumpičku na dávkovanie. Ninka má jemné vlásky a nikdy sa nestalo, že by sa jej pri umývaní pochlpili. Tak to bolo aj teraz. Vlásky sa jej dali bez problémov rozčesať a dlho sa jej leskli. Jakubko má ešte jemnučké bábätkovské vlásky a doteraz som mu ich umývala len vodou. A tak mal u neho šampón premiéru. Vlásky mal po ňom krásne voňavé a lesklé.

Krém na tvár, telo a zadoček

Ďalším produktom na testovanie bol krémik "3v1". Po kúpeli sme použili tento krémik, ktorý ma nesklamal svojou príjemnou Nivea vôňou. Veľmi dobre sa rozotiera a do pokožky sa rýchlo vpije. Telíčko je po ňom hebulinké a dlho krásne vonia. Ja som si ním natierala suché ruky a pokožku som mala ako detskú prdelku. U plienkáčov sa môže použiť aj ako krém proti zapareninám. Jakubkovi som ním natrela zadoček, keď ho mal začervenaný a trošku vyštipkaný a ráno bol v poriadku. Ako plus hodnotím aj praktické balenie v malej plechovej dóze. Ideálne na cesty.

Ochranný krém proti vetru a chladu

Tento krém v našej domácnosti dobre poznáme, pretože mám zimné detičky. A bola som s ním veľmi spokojná. Aj po dlhom pobyte v zime nemali tváričky vyštípané a neporobili sa im ani lišaje. Tak ako aj staršia, aj táto nová verzia krému sa dobre rozotiera, i keď je hutnejšej konzistencie. A samozrejme nesklamal ani svojou vôňou. Takže si ho určite zabezpečíme aj na ďalšiu zimu.

Ošetrujúci olej

Musím sa priznať, že olej som pri mojich drobcoch veľmi nepoužívala. Ninku som prvých pár týždňov natierala olejom, lenže mala veľmi suchú pokožku a nestačil jej. Určitý čas sme používali krém na suchú až atopickú pokožku a pokožka sa jej upravila. Na oleji mi vadilo, že z neho bola dlho mastná, ťažko sa potom obliekala a aj to, že mi stekal z rúk. Pri Jakubkovi som ho preto nepoužívala vôbec. 

Aj napriek svojim negatívnym skúsenostiam som oleju dala druhú šancu. A aký je výsledok? Do pokožky sa na moje prekvapenie vsal rýchlo a tá z neho zostala hebká. Olej som si na ruku nalievala cez neveľkú dierku, no napriek tomu mi ho vytieklo viac a stekal mi pomedzi prsty. Tento problém by možno vyriešil iný spôsob dávkovania. 

A aký je záver?

So všetkými výrobkami som bola spokojná ja aj moji drobci. Mňa Nivea nesklamala svojou typickou vôňou detskej kozmetiky a dúfam, že jej zostane verná. Ninky som sa pýtala, ktorý produkt sa jej najviac páčil. Povedala mi, že mydielko, pretože si ho mohla sama nadávkovať a tak celé umytie zvládla sama. Tá pumpička sa inak páčila aj Jakubkovi. Kým boli fľaše zatvorené, snažil sa ich otvoriť zúbkami.

Pri testovaní sme si užili kopec zábavy a ja som sa presvedčila, že tejto značke zostaneme verní aj naďalej. Ďakujeme za príležitosť zúčastniť sa testovania.

#test_nivea #recenzia

Čítaj celý článok
veronikaa1998
17. apr 2019 Čítané 20x

NIVEA patrí medzi značky, ktorým ľudia na svete najviac dôverujú. Celé sa to začalo v roku 1911. Už vyše 100 rokov sa creme NIVEA starostlivo stará o našu pokožku. Odkedy si len pamätám, môj tatino vždy používal na ruky a tvár creme NIVEA. 

A teraz sa zamerajme na testovanie produktov NIVEA BABY. Veľmi som sa potešila, keď nás vybrali na testovanie. Bolo to naše prvé testovanie. Tešila som sa, že budeme testovať detskú kozmetiku. :slight_smile:

Na testovanie sme dostali 5 produktov NIVEA BABY. 

 • Micelarný šampón 
 • Micelarný gél
 • Ochranný krém proti chladu a vetru 
 • Ošetrujúci olej
 • Krém na tvár, telo a zadoček

☆ MICELARNÝ ŠAMPÓN NIVEA

Citlivá pokožka dieťaťa potrebuje jemnú a špeciálnu starostlivosť. Veľké plus je pumpička. V pohode aj jednou rukou viem vytlačiť potrebné množstvo. Dcérke sa ako inak pri šantení dostal šampón aj do oči :person_shrugging_tone2::female_sign:️. Nesťažovala sa, že by ju štípal. Vlasy sú po umytí veľmi jemné, lesklé aj ľahko sa rozčesávajú. Taktiež aj pokožka na hlave je po umytí veľmi jemná. :ok_hand_tone1:

☆MICELARNY GÉL NIVEA

Rovnako ako aj MICELARNÝ ŠAMPÓN NIVEA aj tento MICELARNÝ GÉL NIVEA má praktickú pumpičku. Tento gél je vhodný na každonné používanie. Moja dcérka sa veľmi rada hrá vo vode a zbožňuje penu a bublinky. Tento gél veľmi dobre pení, fakt sme tej peny mali veľmi veľa. :grin:

Tak isto ako aj šampón ani tento gél neobsahuje žiadne škodlivé látky, ako sú parabény, alkohol a farbivá. :ok_hand_tone1:

☆OCHRANNÝ KRÉM PROTI CHLADU A VETRU 

Tento krém chráni jemnú a citlivú pokožku dieťaťa pred nepriaznivým počasím. :cloud_tornado::cloud_snow:

Keď nám prišiel balíček na testovanie, trochu som sa bála, že či tento krém budeme vedieť testovať. Keďže u nás nefúkal vietor, ale svietilo slniečko. Na druhý deň sa nám už riadne ochladilo, tak sme sa mohli vrhnúť do testovania. 

S Vivi chodíme každý deň von a tak som jej netrela ruky aj tvár. Keď sme sa vrátili dnu, Vivi nemala vôbec červenú, vyštípanú tvár ani ruky. Ochranný krém je hustejšej konzistencie, ale veľmi ľahko sa rozotiera. Ochranný krém obsahuje panthenol a výťažky z nechtíka lekárského.

My sme tento krém používali aj počas velmi chladnej zimy a bola som na 100 % spokojná. 

☆OŠETRUJÚCI OLEJ

Olej používame tak 2-3x do týždňa. Stačí málo, takže vydrží dosť dlho. Vivi po kúpaní masírujem s týmto olejom a veľmi sa jej to páči. Pokožka dieťaťa po použití hydratovaná a jemná. Ostáva trošku mastná ale rýchlo sa vstrebáva. Má veľmi šetrne zloženie obohatené mandľovým olejom. 

☆KRÉM NA TELO, TVÁR A ZADOČEK 

Najviac zo všetkých produktov, ktoré sme testovali, som si obľúbila práve tento krém. 

Krém sa dá použiť na telo, tvár a ak ešte má dieťatko plienku aj na zadoček. :ok_hand_tone1: Praktické balenie sa bez problémov zmestí do každej kabelky, prebalobavacej tašky či plienkovníka. 

Ja som pred testovanim používala na zadoček krém značky bepanthen. Ale vyše 2 týždňov používame tento od NIVEA a ostanem mu verná. :ok_hand_tone1::blush: Má veľmi príjemnú vôňu a jemné zloženie. 

:blush::blush::cherry_blossom: Na záver sa chceme poďakovať, že sme mali možnosť testovať produkty NIVEA BABY. 

#test_nivea #recenzia 

Čítaj celý článok
kacenka151
16. apr 2019 Čítané 23x

Na začiatok by som chcela napísať, že predtým ako som začala testovať značku Nivea Baby pri mojej dcére, som používala inú značku. Vlastne toto testovanie bolo pre mňa ako porovnanie, či nivea splní moje očakávania o nadpriemernú starostlivosť.

Každý chceme svojim deťom len to najlepšie a za mňa je kvalita produktu na prvom mieste. Nerozhoduje o tom ani cena, veď novú pokožku si len tak v obchode nekúpime :slight_smile:

Micelárny umývací gél -  Ako prvý sme začali testovať gél na každodenné použitie.  Gél neobsahuje žiadny alkohol, parabény ani farbivá, čo je aj uvedené vzadu na štítku. Odkedy mám dieťa, čítam všetko na každom výrobku :slight_smile: Gél príjemne vonia a ľahko sa rozotiera, Stellka ho párkrát aj ochutnala, tak môžem s úplnou istotou napísať že je nezávadný :slight_smile:

Micelárny šampón - Tak ako gél tiež neobsahuje žiadne škodlivé látky. Šampón neštípe v očiach, čo je hlavne dobre pre všetky deti, ktoré si nerady umývajú vlásky (ako my) a majú strach hlavne o štípanie v očiach. Nám sa občas vyskytnú malé chrastičky na pokožke hlavy, tak tento šampón, ktorý nevysušuje, môžem len odporučiť. Za dobu testovania sa neobjavila žiadna :slight_smile: Trošku by ma viac potešilo, ak by gél a šampón bolo 2v1.

Baby ošetrujúci olej -  No tak žienky toto je absolútna pecka v testovaní. Tento olej zvlhčuje a ošetruje detskú citlivú pokožku. Neostáva mastný, rýchlo sa vstrebáva. Vždy sme olejček naniesli na čistú a umytú pokožku. Veľakrát sa nám stalo, že sa Stellka kúpala aj počas dňa nie len večer, pri iných olejoch ostali vlásky pri krku mastné, čo nevyzeralo najlepšie, no Nivea olejček nesklamal a žiadné mastné stopy neostali.  Tomuto olejčeku ostaneme aj naďalej bezpodmienečne verný.

Baby ochranný krém proti vetru a chladu -  Krémik obsahuje nechtík lekársky, ktorý slúži ako obklad pri zápale spojiviek a očných infekcií, čo ma veľmi milo prekvapilo. Z môjho pohľadu mám pocit že počasie v našich končinách je viac a viac veterné a chladné ako v minulých rokov. Už od dávnych čias si ľudia chránili tvár pred počasím, tak prečo v dnešnej dobe nevyužiť krém, ktorý chráni našu pokožku? My sme v čase testovania mali vysušený noštek od prechladnutia. Krém noštek zhydratoval a zahojil a ako bonus, tá vôňa bola neskutočná. No jednu chybičku krásy by som však našla a to konzistencia. Má pomalšie vstrebávanie, ale asi si treba len na to jednoducho zvyknúť :slight_smile:

Nivea krém na telo, tvár a zadoček - Tento krémik som si nechala nakoniec ako čerešničku na torte. Nejdem Vám písať o tom, ako pekne vonia a má ochrannú zložku, lebo to je samozrejmosť. Tento krém  je inšpirovaný tým malým klasickým modrým krémom,  ktorý poznáme ešte z kúpelky starých rodičov. Krém som si obľúbila aj ja sama, pokožke dodáva pružnosť a elastitu. U nás doma sa stal produktom číslo 1, ktorý používame ráno i večer. 

Pri každom testovaní som výrobok použila aj ja sama, nech je recenzia úprimná a pravdivá. Ďakujem ešte raz Niveii, že sa stala súčasťou nášho dňa a vniesla do nášho domu neodmysliteľnú vôňu.

#test_nivea #recenzia

Čítaj celý článok
nikolurbanska
16. apr 2019 Čítané 16x

Značku Nivea pozná asi každý. Ja si pamätám, keď som bola malá a mama ma, vždy keď sme išli von, natierala modrou Niveou. Tú vôňu milujem doteraz, ale po tomto testovaní som sa zamilovala do tej krásnej,  jemnej vône detskej kozmetiky Nivea baby.

A mám tu zopár zaujímavostí o značke Nivea:

 • Keď v roku 1911 uviedli na trh krém Nivea, nebol modrý ako ho teraz všetci poznáme, ale krém mal žltý obal.
 • Okolo roku 1958 vznikli špeciálne výrobky pre deti a dojčatá. 
 • Kozmetika Nivea baby je bez farbív, parfumácie a dráždivých látok.
 • Značka Nivea Baby ponúka všetko dôležité na čistenie a umývanie, starostlivosť, dôležitú slnečnú ochranu i praktické doplnky v podobe obrúskov na použitie kdekoľvek a kedykoľvek.

A teraz sa vrátime k testovaniu. Veľmi som sa potešila, keď som si pri rannej  kávičke našla správu, že som bola vybratá na testovanie kozmetiky Nivea baby. Vlastne boli sme vybratí, pretože v hlavnej úlohe bola naša malá žabka Adamko. Bolo to moje prvé testovanie o to viac som sa tešila, že sa testovala detská kozmetika.

Na testovanie nám prišli tieto výrobky:

 • Ochranný krém proti chladu a vetru
 • Micelárny gél
 • Micelárny šampón
 • Ošetrujúci olej
 • Krém na tvár, telo a zadoček

Najskôr Vám predstavím testovaný produkt a potom príde na rad moje hodnotenie.

Tak môžeme začať...

Ochranný krém proti chladu a vetru

Ochranný krém neobsahuje vodu, preto citlivú detskú pokožku chráni pred chladom a vetrom. Výťažky z nechtíka lekárskeho a panthenol na pokožke vytvárajú ochranný film. Panthenol a nechtík lekársky chránia pokožku pred vysúšaním a podráždením.

Najskôr som bola prekvapená, že začína jar a ide sa testovať ochranný krém, ale potom som sa vzpamätala a uvedomila som si, že žijem na Orave a tu sa ešte pani zima s nami nerozlúčila. Na testovanie sme mali vhodné počasie, pretože niekoľko dní strašne fúkalo, a preto som si povedala, že je vhodný čas otestovať tento krém. Keď sme prišli domov žiadne červené líčka ani nos, krém sa ľahko roztiera na rozdiel od iných krémov, aké sme doteraz používali. Takisto sme krém využili minulý týždeň, keď nám začalo snežiť a výrazne sa ochladilo, krém uspel na 1. A reakcia? Žiadna! Krémy, ktoré sme používali doteraz Adamkovi nesadli, vždy sa mu z nich vyhodila tvárička. Krém proti chladu a vetru odteraz patrí do našej povinnej výbavy.


Micelárny gél

Tento gél je vhodný na každodenné umývanie, pretože detskú pokožku nevysušuje a nedráždi. Neobsahuje alkohol, parabény ani farbivá.

Gél si nevieme doma vynachváliť, výborne pení, jemná vôňa. Adamko mal niektoré miesta na tele po kúpaní suché, po 2 týždňoch používania tohto gélu nemá žiadne suché miesta na tele. Veľké plus je, že gél má pumpičku, isto mi dá každá mamička za pravdu, že niekedy pri kúpaní by sme potrebovali jednu ruku navyše. Gél som testovala aj ja, pretože mávam suchú pokožku a prekvapivo po sprche nemám suchú kožu. 

Micelárny šampón

Tak isto ako gél aj šampón je vhodný na každodenné používanie, pretože chráni pokožku hlavy pred vysušovaním. Vďaka jemnému micelárnemu zloženiu sa umývanie vláskov obíde bez slzičiek.

Šampón mal u nás tiež úspech. Adamko si vždy pretiera očká a samozrejme to niekedy robí aj pri kúpaní a takto aj otestoval či ho náhodou nebudú štípať očká zo šampónu a neštípali. Super je, že aj šampón má pumpičku ako gél na umývanie. Vlasy po umytí týmto šampónom boli jemné, lesklé a vzdušnejšie aj na druhý deň (asi aj já začnem používať tento šampón). 

Ošetrujúci olej

Tento olej udržuje v pokožke vlhkosť, pokožku ošetruje a čistí ju. Obsahuje mandľový olej. Je ideálny na pravidelnú masáž pre bábätká.

Popravde som veľa od tohto oleja nečakala a preto som bola milo prekvapená, keď sme ho začala testovať. Tento olej nie je tak mastný ako oleje, ktoré sme doteraz používali, rýchlo sa vstrebe a na natieranie stačí iba pár kvapiek. Vôňa je príjemná. 

Krém na tvár, telo a zadoček

Krém Nivea Baby je inšpirovaný originálnym krémom Nivea, ktorý poskytuje jemnú a bezpečnú starostlivosť vďaka prírodnému mandľovému a slnečnicovému oleji. Použitie je na celé telo. 

Zo všetkých testovaných produktov tento krém mal u nás najväčší úspech. Aj ja sama som si ho obľúbila a po sprche vždy použijem tento krém. Ľahko sa roztiera, nezanecháva mastný film a pokožka po ňom príjemne vonia aj niekoľko hodín. Veľké plus je, že tento krém je univerzálny, je na celé telo a je v praktickom balení. Tento krém nezaberie veľa miesta a preto je vhodný aj na cestovanie. 

Nivea baby sme s Adamkom testovali dva týždne. Za túto dobu nemal reakciu na žiadny testovaný výrobok a dva týždne nám stačili, aby sme si túto detskú značku obľúbili, a z našej kúpeľne už Nivea Baby neodíde. Ja môžem túto kozmetiku odporučiť!

Na záver sa chceme s Adamkom poďakovať Modrému koníku a spoločnosti Nivea za možnosť testovať tieto produkty.

#test_nivea #recenzia

Čítaj celý článok
ataner81
15. apr 2019 Čítané 80x

Biely hrnček s červenými bodkami, rozsvietený kamión s veselým Mikulášom, fialová krava, bocian, ktorý natiera detské zadočky... Drvivej väčšine ľudí sa pri týchto slovách okamžite v mysli vynorí konkrétna značka, ktorú predstavujú. Rovnaké to je aj pri charakteristickej modrej dóze.

Je to rokmi overená klasika. Ostať jej teda verný či vymeniť za inú značku?

Nivea príbeh začína v roku 1911. Modrý obal, špecifická vôňa a zamatová štruktúra. Za tie roky sa toho veľa nezmenilo. Používali ju naši prastarí rodičia, staré mamy a starí otcovia, naši rodičia. Spoľahlivo vyživuje pokožku a v mysli nám vytvára obrazy a pocity z nášho detstva. Okrem mnohých ďalších ocenení získala NIVEA aj ocenenie najdôveryhodnejšej značky na trhu.

                        0% umelých farbív, alkoholu, parabénov

Priznám sa, že Niveu poznám len tú „dospelácku“ a som s ňou veľmi spokojná. Preto ma zaujala výzva na testovanie NIVEA baby produktov, ktoré som poznala dovtedy len z reklamy. Zapojila som sa a huráááá, som jednou z 10 šťastných mamičiek, ktorým domov prišiel veľký balíček a z ich detí sa na 2 týždne stali pokusné králičky.

Na úvod musím napísať ešte pár slov.

Každé z mojich detí má inú pokožku. V kúpeľni, ak odrátam svojich milión krémov, sprchových gélov, balzamov a iných nevyhnutností, to u nás vyzerá ako v drogérii a lekárni. Ela má iný krém ako Lea, Teo má iný šampón ako dievčatá, dievčatá majú svoj sprchový gél, ktorý Teo nemôže a musí mať iný... Už je toho akosi priveľa. Chcem nájsť konečne jednu značku, ktorá bude (ako tak) vyhovovať všetkým. Do teraz sme mali kozmetiku inej značky a bola som s ňou spokojná. Ale v posledných mesiacoch sa okolnosti zmenili. Dievčatá už nemajú také lesklé vlásky po umytí ako kedysi, Elinkina pokožka je stále suchá a šupinatá, Teuško ju vôbec nemôže použiť a Leuške sa zhoršil lišaj.

Teuško je ekzematik. Používal špeciálne kozmetické prípravky od krémov, cez šampón až po sprchový gél, určené ekzematikom. Už vyše roka má krásnu hladkú pokožku bez najmenšieho podráždenia. Tak, ako som mu postupne do stravy zavádzala všetky alergény, tak sa mu postupne snažím zavádzať aj „obyčajnú“ kozmetiku. Doteraz moje pokusy zlyhali. Po pár umytiach či natretiach mu miesta, kde kedysi ekzém, mu sčervenali a my sme sa znovu museli vrátiť k špeciálnym produktom. Prioritou pri testovaní bolo aby pokožka ostala nepodráždená a ekzém sa znovu neobjavil.

Leuška je v podstate bezproblémová. Akurát na nôžke má 4x3 cm lišaj, ekzém... Nik nevie, čo to je. Raz to má skoro neviditeľné, inokedy to má ružové. Skúšali sme už všetko možné a nemožné a skončili sme pri tom istom. Objaví sa, zmizne, objaví sa, zmizne a tak dokolečka dokola. Prioritou bolo, aby lišaj (ja to tak nazývam), ostala veľkosťou nezmenená a bola maximálne ružovkastá, nie červená. Vlásky nech sa dobre umývajú, šampón neštípe a po umytí sú krásne lesklé.

Elinka je naše najmenšie bábätko. Večne usmievavé dievčatko, ktoré má hladkú a bezchybnú pokožku až na to, že ju treba krémovať, inak sa vytvoria suché šupinky. Prioritou bolo hydratovať a nepodráždiť pokožku. Čo sa týka šampónu, tak chcem to isté ako u Lei.

A teraz konečne k samotnému testovaniu:

O balík bola veľká bitka medzi mojimi deťmi. Znova za to ďakujem, keďže súrodeneckých bitiek nikdy nie je dosť. Keď som sa konečne k nemu dopracovala ja a otvorila ho, tak sme tam našli tieto produkty:

- KRÉM NA TVÁR, TELO A ZADOČEK

- OŠETRUJÚCI OLEJ

- OCHRANNÝ KRÉM PROTI CHLADU A VETRU

- MICELÁRNY ŠAMPÓN

- MICELÁRNY GÉL

Poďme teda postupne na jednotlivé produkty.

KRÉM NA TVÁR, TELO A ZADOČEK

Chráni detskú pokožku a svojím jemným zloženým s prírodným mandľovým a slnečnicovým olejom podporuje obrannú bariéru citlivej detskej pokožky. Veľmi dobre sa rozotiera, nezanecháva mastný film, hydratuje a vyživuje. Možno ho použiť na tvár, telo, ale aj zadoček, ak je dieťatko plienkované.

Balenie v dóze je skvelá vec. Zmestí sa do každej kabelky. Používali sme ho na premastenie suchej pokožky počas dňa a po kúpeli, ale aj na začervenanú riťku.

Začervenanie zmizlo, lišaj a ekzém nezareagoval a suchá pokožka sa hydratovala. Som veľmi spokojná.

Obsah 150 ml

Cena cca 3€

OŠETRUJÚCI OLEJ

Keď boli moje deti maličké bábätká, vždy po kúpaní som ich masírovala olejčekom. Bola to taká naša intímna chvíľka - MAMA a BÁBO.

Potom po roku som prešla na krém a viac som olej nepoužila. Vďaka tomuto testovaniu som si tie krásne chvíle pripomenula. Masáž po kúpaní sa opäť stal náš rituál. Elinka hneď po vybratí z vane beží po olejček, ľahne si na bruško a rozkáže si vymasírovať ju.
Šetrné zloženie olejčeka obohatené o mandľový olej čistí a zároveň zanecháva detskú pokožku hydratovanú, vláčnu a hebkú. Pokožka je istý čas mastnejšia, keďže olejček sa pomalšie vstrebáva. Ja som deti nechala behať po dome chvíľku holé aby si nezamastili pyžamko. Nie je to však žiaden extrém. Vyskúšané na všetkých deťoch a opäť bez zlej reakcie.

I napriek tomu, že je otvor maličky, olejček sa vylieva a ťažšie dávkuje. Prijala by som pumpičku na dávkovanie. Za mňa ideálne pre bábätká. Pre väčšie deti by som zvolila krém.

Obsah 200 ml

Cena cca 3,50€

OCHRANNÝ KRÉM PROTI CHLADU A VETRU

Bola som prekvapená, keď som v balíku našla aj tento krém. Výrazne sa oteplilo a pofukoval len teplý jarný vetrík. Ako som teda mala otestovať krém proti vetru a chladu? Lenže potom sa zrazu výrazne ochladilo a rozfúkal sa studený košický vetrisko. Deti chodia do škôlky, ja do práce (a nesedím v kancelárii), tak sme doma ostať nemohli. Natrela som teda seba aj deti. Ja som tento krém použila ako podklad pod make-up.

Na konci dňa mi z toho vetra riadne hučalo v hlave a trošku som aj cítila líca, no nebola som červená ako paradajka a tvár ma nepálila. Deti dokonca nemali ani len ružové líca a na nič sa nesťažovali.

Tento ochranný krém neobsahuje vodu, preto citlivú detskú pokožku chráni pred chladom a vetrom. Obsahuje panthenol a výťažky z nechtíka lekárskeho. I napriek tomu, že je hustejší, dobre sa rozotiera. Pleť je po ňom upokojená a vietor, nespôsobí podráždenie a začervenanie. Ako je to v zime, chlade a mraze otestovať neviem. Za takýchto podmienok testovania, som s ním spokojná.

Obsah 50 ml

Cena cca 3,60€

Na porovnanie všetky krémy spolu.

MICELÁRNY GÉL

Deti sprchujem alebo kúpem každý deň. Sprcha v prípade, ak prídeme domov neskoro a kúpeľ vždy, keď sa dá. Moje deti milujú vodu. Vydržia v nej hrať hodiny.

Micelárny gél je vhodný na každodenné umývanie, čo pri tých mojich kačičkách presne potrebujem.

Šetrné zloženie pokožku nevysuší ani nepodráždi. A perfektne pení. Lebo čo nepení, to neumýva dobre. Jasné, že to nie je pravda, ale ja som stará škola a takto to mám v hlave zakódované.

Má praktickú pumpičku, čím sa výborne dávkuje. Oceňujem aj priesvitný obal. Vidím, koľko je ešte v ňom gélu. Bez zlej reakcie mojich detí a Elinka už nemá také drsné šupinky na telíčku.

Obsah 500ml

Cena cca 5,60€

MICELÁRNY ŠAMPÓN

Moje deti nemajú problém s umývaním vláskov. Nevadí im voda v očiach a nie je ani tragédia, keď im tam zatečie šampón. Takže neviem povedať či štípe alebo nie. Rovnako ako micelárny gél, tak aj micelárny šampón má šetrné zloženie, takže pokožku nevysuší a nepodráždi. A tiež skvele pení. Má praktickú pumpičku a priesvitný obal ako gél, takže dávkovanie a kontrola obsahu je bezproblémová.

Vlásky sú po ňom jemné, hladké, lesklé a neelektrizujú. Jemnučké vlásky ako má 2,5-ročná Elinka sa pekne rozčešú. S vláskami 5,5-ročnej Leušky som sa už dlhšie hrala. Husté, pevné či kučeravé vlasy by potrebovali po šampóne kondicionér, aby sa lepšie dali rozčesať.

Obsah 500 ml

Cena cca 5,60€

Niveu som testovala len 2 týždne, čo je podľa mňa priskoro na definitívny záver a búchanie šampanského. Zatiaľ môžem však za seba a svoje deti povedať, že do tejto chvíle sme všetci veľmi spokojní. Absolútne žiadna negatívna reakcia žiadneho z mojich detí, všetky požiadavky, ktoré som pred testovaním mala, boli splnené a konečne mám jednu kozmetiku pre všetky deti.

Široký výber NIVEA baby produktov vo väčšine kamenných predajní a obchodných reťazcov.

Ceny jednotlivých produktov uvedených v tomto článku sa môžu líšiť podľa obchodu, ktorý ich ponúka.

Viac informácií o tejto skvelej značke nájde na https://www.nivea.sk/

NIVEA pre Vás počas roka chystá veľa vedomostných súťaží o exkluzívne ceny. Odporúčam sa aj zaregistrovať a stať sa členom NIVEA klubu. Pretože za vybrané súťaže a aktivity v NIVEA klube získavate body a za ne potom odmeny.

Na záver chcem poďakovať Modrému koníku a firme Nivea za možnosť testovať tieto skvelé produkty. Bolo mi veľkou cťou a potešením spraviť z mojich detí testovacích králičkov. Takže ešte raz: ĎAKUJEME!

#test_nivea #recenzia

Čítaj celý článok
mimia675
Správa bola zmenená 11. apr 2019
Jaaa tu Niveu milujem :heart::blue_heart:
Vyskúšali sme predtým iné značky ale toto nám vyhovuje asi najlepšie :smiley: a keď píšem nám .. tak to aj myslím :smiley: ja si dokonca už budem iba tento detský šampón kupovať 🥰
A maličká je spokojná :cherry_blossom::blush: radosť sa kúpať :ribbon:

#test_nivea
Zobraz celú správu
katuskas84
11. apr 2019
#test_nivea
Mami, vyskusam novy kremik :wink:
Zobraz celú správu
katuskas84
5. apr 2019
#test_nivea
Po kúpaní sme vyskúšali nový krém na tvár, telo a zadoček. Krásne vonia a ľahko sa rozotiera. Hovorím jej:Ninka, pekne sa na mňa usmej :wink:
Zobraz celú správu
mimia675
4. apr 2019
#test_nivea

Vyskúšali sme všetky produkty a skúšame ich každý deň :heart:
Šampónik a sprchovy gél sú úplne super :blush: nevysušujú pokožku a krásne hydratujú🤩
Kremík na tvár proti chladu a vetru je úplne úžasný 🥰 a ten mi už používame od narodenia :pregnant_woman_tone2:
Olejček je super :blue_heart: pokožku zanecháva úplne jemnučkú:heart_eyes: Našli sme aj jedno mínus a to je len ten obal, keďže dierka je dosť veľká, moc sa z neho leje :blush: ale dá sa to nejako :smiley:
No a krém :hugging: ten používam aj ja :smiley: pleť a telo mám po ňom take jemné :smiley: a už začal aj priateľ, takže niveu si užívame cela rodinka :heartpulse:
Zobraz celú správu
mimia675
1. apr 2019
#test_nivea

Dnes nám prišiel krásny balíček plný prudktov od Nivei:blue_heart:
Lívinka zatiaľ spinká a tak ja pozerám, ktorý produkt ako a kedy používať :heartpulse:
Dnes je akurát náš deň wellnessu:bathtub: takže už sa tešíme, na každý produkt, ktorý použijeme:ribbon:
Samozrejme, Vás budeme informovať ako nám čo sadlo a priebežne písať o týchto produktoch :cherry_blossom:
Prajeme pekný slnečný deň :sunny:
Zobraz celú správu
konik_testuje
23. mar 2019 Čítané 2161x

Smiech, radosť, bublinky, voda všade naokolo... Aj u vás vyzerá večerný kúpeľ práve nejako takto? Detská pokožka je nielen voňavá a jemná, ale aj veľmi krehká a citlivá. Preto jej treba venovať špeciálnu starostlivosť a pozornosť. Rozmaznávajte pokožku svojich malých pokladov nielen po kúpeli, ale aj počas neho.

Čo budeme testovať

Mamičky, ako aj celé rodiny, už viac ako 100 rokov dôverujú výrobkom NIVEA Baby. Pretože pre svoju rodinu chcú vždy iba to najlepšie. A presne o to sa stará táto overená, mnohými generáciami zbožňovaná značka, ktorej príbeh začína už v roku 1911. NIVEA Baby ponúka tú najlepšiu starostlivosť pre každého člena rodiny. Od starých rodičov až po tých najmenších a najkrehkejších.

Toto testovanie bude venované práve tým najmenším. Čaká na vás kompletný rad produktov, ktoré sa postarajú o to, aby bol váš večerný kúpeľ jedným veľkým, zábavným a voňavým zážitkom. 

OCHRANNÝ KRÉM PROTI CHLADU A VETRU neobsahuje vodu, preto citlivú detskú pokožku chráni pred chladom a vetrom. Výťažky z nechtíka lekárskeho a panthenol na pokožke vytvárajú ochranný film a nenarušujú jej prirodzené funkcie. Pleť je upokojená a ani zaliezajúci mráz nespôsobí podráždenie a začervenanie. Ľahko sa roztiera a nezanecháva mastný film.

MICELÁRNY ŠAMPÓN šetrne umýva detské vlásky, je citlivý k pokožke. Vyskúšajte jemné micelárne zloženie a užite si umývanie vláskov bez plaču, podráždenia a suchej pokožky hlavičky

MICELÁRNY GÉL umyje i tú najcitlivejšiu pokožku – bez vysušovania a podráždenia. Doprajte svojmu dieťatku upokojujúci kúpeľ pokojne každý deň. Doprajte svojmu dieťatku upokojujúci kúpeľ pokojne každý deň.

OŠETRUJÚCI OLEJ s mandľovým olejom šetrne čistí a zanecháva citlivú pokožku hebkú, vláčnu a hydratovanú.

KRÉM NA TVÁR, TELO A ZADOČEK ochráni detskú pokožku vďaka jemnému a bezpečnému zloženiu s prírodným mandľovým a slnečnicovým olejom. Pri vývoji prvého krému pre vášho drobčeka sme sa inšpirovali tým najlepším z originálneho NIVEA BABY Creme. Všetko, čo pokožka vášho bábätka potrebuje, sa ukrýva v praktickej plechovej dóze.

Ak vás zaujali NIVEA Baby produkty pripravené na testovanie a chceli by ste sa dozvedieť ešte viac, nechajte sa uniesť do sveta NIVEA Baby. Užívajte si výhody naplno, majte vždy tie najnovšie informácie a nezmeškajte exkluzívne testovania a súťaže. Prihláste sa do NIVEA Baby Klubu, je to celkom jednoduché.

Koho hľadáme

Na testovanie hľadáme 10 mamičiek s detičkami do 3 rokov. Tieto mamičky by sa mali zaujímať o kozmetiku a mali by rady siahať po kvalitných, rokmi overených značkách. Hľadáme aktívne mamičky, ktoré rady fotografujú, vychutnávajú si každý deň so svojimi ratolesťami a s radosťou sa podelia o svoj názor a skúsenosť z testovania.

Ako sa zapojiť

Ak by ste spolu so svojimi drobcami rady testovali balíček týchto NIVEA Baby produktov, stačí sa zapojiť napísaním komentára pod tento článok. Prezraďte nám, ako vyzerá váš večerný rituál pred spaním. Užíva si váš malý poklad kúpanie? Pokojne sa rozpíšte a nezabudnite spomenúť aj vek svojho dieťatka.

Čas na zapojenie máte do nedele 24.3.2019 a v pondelok 25.3.2019 prebehne výber. Až 10 mamičiek a ich drobčekov si užije toto jemné a voňavé testovanie.

Všetkým držíme palce a tešíme sa na vaše komentáre.

konik_testuje

#test_nivea

Čítaj celý článok
konik_testuje
21. mar 2019
Aj vy si pamätáte, ako vám v detstve natierali líčka krémom z modrého, guľatého obalu? NIVEA Baby patrí k overenej značke, ktorej dôveruje už niekoľko generácií. Viete, v akom roku začal jej príbeh? Odpoveď odmeníme 3 srdiečkami :blue_heart:

A) 1911
B) 1951
C) 1991

Odpoveď nájdete v našej výzve k testovaniu balíčkov NIVEA Baby produktov pre našich najmenších: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar....

#test_nivea
Zobraz celú správu
konik_testuje
11. mar 2019
Máte doma malú žabu, ktorá sa rada kúpe a šantí vo vode? Ktorý produkt pri vašom večernom kúpaní nesmie chýbať?

A) Jemné umývacie gély.
B) Klasické tuhé mydlo.
C) Pena do kúpeľa.
D) Chýbala by mi iba voda, ostatnému neprikladám dôležitosť.

Už onedlho budeme testovať fantastický balíček NIVEA Baby produktov, ktoré sa postarajú o pokožku vašich najmenších počas kúpeľa, ale aj po ňom.

#test_nivea
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia