Novinky

#test_samsung3

wayfarer
2. sep 2019 Čítané 610x
Čítaj celý článok
wayfarer
16. aug 2019
@konik_testuje :heart:️ Jedno veľké ĎAKUJEME za celú moju rodinku za
možnosť testovať najlepšiu TV na :earth_africa: !

Samsung QLED 4K si nás doma všetkých získal a odporúčam ho ako najlepšiu voľbu každému náročnému divákovi :ok_hand:

:warning:️ Upozornenie: výrobok je prudko návykový

#test_samsung3
Zobraz celú správu
wayfarer
15. aug 2019
Ready :question:

Dnes posledný diel 3.série :tropical_drink:

Toto je inak asi jediný seriál, počas ktorého dúfam, že to je posledná séria.
Ja len dúfam, že týchto 60 minút neskončí ako posledná séria - a my budeme rok čakať, či deti preleteli, alebo nepreleteli do Kanady :see_no_evil:


#test_samsung3
Zobraz celú správu
wayfarer
Správa bola zmenená 14. aug 2019
Včerajšie ráno, som mala pre vás otázku za :blue_heart: a všetky ste odpovedali správne :clap: Samsung QLED dokáže zobraziť :100:% farieb, vďaka jeho technológii Quantum Dot. :ok_hand:

Tu však Samsung QLED nekončí, a okrem toho, že ponúka sledovanie realistických farieb v akýchkoľvek svetelných podmienkach :point_up:️ Ponúka aj ultraširoký pozorovací uhol, vďaka ktorému si užívate ostré farby z každého uhla, dokonca aj pri sledovaní z bočnej strany :point_up:

:heart:️ Počkala som si na náš večerný západ :sunny:️ kedy je naša TV stena najviac "svetlom ošlahaná", a pokúsila sa vám to, čo Samsung QLED sľubuje, ukázať v praxi :heart_eyes: Čo poviete? :blush:

#test_samsung3
Zobraz celú správu
wayfarer
13. aug 2019
Ahojte :sunny:

Dnes by som vám rada predstavila Bixbyho :thumbsup:

Bixby je kamoš na telefóne, v tomto prípade - na televízore :calling:

Stačí na neho zavolať "Hi, Bixby!"
A jeho reakcia je rýchlejšia, ako ktoréhokoľvek manžela :grin:

Môžte sa ho dokonca čokolvek opýtať, a zaručene nebude zapierať :grinning:

Odpovedá rýchlo a pravdivo :thumbsup:

Ja som to skúsila s otázkou: "Kto je režisérom filmu Bohemian Rhapsody?"

Bixby: "Bryan Singer" :clap::thumbsup:

Bixby, máš len dve chyby. Rozumieš iba anglicky a nevieš variť, inak si fakt super! :ok_hand::kissing_heart:

Čo poviete na Bixbyho? :blush:

#test_samsung3

PS: Nech mu veľmi nekrivdím, vraj ovláda aj mandarínsku čínštinu :point_up::muscle:
Zobraz celú správu
wayfarer
13. aug 2019
Dobré ránko všetkým :sunny:

Spolu s #test_samsung3 som si pre vás na dnešné ránko pripravila takúto tipovačku za :blue_heart::blue_heart::blue_heart: #srdiecka

So Samsung QLED 4K sledujete skutočne realistické farby. Vďaka technológii Quantum Dot dokáže Samsung QLED zobraziť až:

A) 95%
B) 98%
C)100%

objemu farieb. To znamená, že zobrazí presné a nezkreslené farby a to pri akýchkoľvek svetelných podmienkach.
:ok_hand:
Správnu odpoveď a viac o TV Samsung QLED - nájdete tu:
https://www.samsung.com/sk/tvs/qled-q80r/QE55Q8...
Zobraz celú správu
wayfarer
Správa bola zmenená 12. aug 2019
No čo, mamka potrebovala vyskúšať, z čoho, kto povýrastol :grin:

Samsung QLED 4K v spolupráci so Samsung klíma 26*C navodili správne podmienky :snowman2:

#test_samsung3
Zobraz celú správu
wayfarer
Správa bola zmenená 12. aug 2019
Ovládanie Samsung QLED 4K
s diaľkovým ovládačom One Remote

Tejto časti testovania som sa obávala najviac, ako bude niekto, kto nemal cez 15rokov televízor, vedieť ho vôbec ovládať? :person_shrugging::female_sign:

V skratke? Ovládač One Remote s jeho minimalistickým dizajnom je naozaj šikovný, a ovládanie TV je naozaj intuitívne. V podstate som doposiaľ nemusela otvoriť žiaden manuál :thumbsup: Všetky nastavenia pripomínajú prácu so smartfónom, takže žiadne ovládačové faus pais sa nekonalo :person_tipping_hand::female_sign:

Jeden z bonusov diaľkového ovládača One Remote od Samsung je, že sa môžte rovno rozlúčiť s ostatnými diaľkovými ovládačmi. S One Remote môžete pomocou jedného zariadenia pohodlne ovládať svoje AV prístroje bez dodatočných konektorov alebo komplikovaných nastavení. :ok_hand:
Ovládač proste stačí mať :o:️ne Remote :thumbsup:

#test_samsung3
Zobraz celú správu
wayfarer
11. aug 2019
Jedna obývačka - na tisíc spôsobov.

S režimom Ambient som sa skamarátila hneď. Zatiaľ najčastejšie volím motívy diel svetových fotografií, ktoré volím podľa nálady :blush: chystám sa aj na zostavenie albumu vlastných rodinných fotiek. Na ten sa teším obvzlášť :heart_eyes:

#test_samsung3
Zobraz celú správu
wayfarer
Správa bola zmenená 10. aug 2019
Dnes je jeden z tých dní, kedy mám potrebu svoju nie najlepšiu náladu podporovať hudbou.
Posledné mesiace siaham práve po tejto pesničke. Uhádnete z akého je filmu? :blue_heart:

Samsung QLED poskytuje nie len dokonalý obraz, ale rovnako zvuk, takže ma to už pár dní láka na nejaký hudobný film. A ak mám byť plne úprimná, láka ma to len a len na filmové repete s Freddiem :grin::heart_eyes::musical_score:

#test_samsung3 #srdiecka
Zobraz celú správu
wayfarer
8. aug 2019
Samsung QLED sa testuje až moc ľahko, horšie to je s výberom seriálov, keď dopozeráte všetko "rozpozerané" :see_no_evil:

Takže tu mám na všetky seriálové maniačky veľkú :pray_tone1:PROSBU:pray_tone1: za véľké :blue_heart::blue_heart::blue_heart: #srdiecka :blush:

Dnes je zo mňa "slamená vdova", a moja súkromná Tlapková patrola ide čochvíľa hajde. Chcem začať pozerať nejaký fajn seriál, takže, prosím, prosím, za nejaký seriálový tip :pray_tone1::pray_tone1:

Sedmilhárky, Chernobyl, Handmaid, Got, aj Stranger things mám už zhltnuté :grin:

Za mňa dám tip na Yellowstone :thumbsup:, ale ten nemôžem sledovať bez chlapa :grinning:

Prosím, nenechajte ma dnes na suchu :grin: :heart:

#test_samsung3
Zobraz celú správu
wayfarer
Správa bola zmenená 8. aug 2019
12.diel 3.série je vonku. 🥳
Kto tiež sleduje? :wink:

Posledný diel bol skvelý (konečne, keďže to už celé naťahujú ako gumu na gacoch..) Tak dúfam, že sa to opäť nevráti do nejakej "bezvýchodiskovej situácie" :rolling_eyes:
Inak toto je výnimočný stav, nie len, že obe decká cez obed spia, ale aj to, že si idem pustiť túto seriálovú depresiu počas dňa. Zatiaľ som každý piatok čakala na večer. Kvôli svetlu - kto pozerá vie, že 50% točia v noci a zvyšok v tmavom dome. Počas dňa som na to proste nikdy nemala náladu.

Lenže teraz testujem Samsung QLED
:point_right: A :point_right:
už mi žiadene detaily neuniknú :ok_hand:

:point_right: Direct Full Array 8X - optimalizuje svetlo a tiene pre fantastickú hĺbku obrazu a aj tie najmenšie detaily
:point_right: Procesor Quantum 4K - je umelá inteligencia, ktorá optimalizuje zvukové a obrazové nastavenie, na základe svetelných podmienok v miestnosti

:clap::clap::clap: Tákže, moja jediná starosť počas sledovania uprostred dňa je :warning:️SPOILERS:warning:️ prosím nech Waterfordovci hnijú v base po zvyšok celého seriálu :grin:

#test_samsung3 :point_right: Samsung Q85 55"
Zobraz celú správu
wayfarer
7. aug 2019
Z maminej záhradky :heart:

Alebo, ako Samsung QLED dokonale splynul s našou obývačkou.
V režime Ambient :heart_eyes: ktorý okrem schopnosti premeniť televízor na dizajnový prvok v interiéri, ponúka aj zvukový podmas. Takže to, čo na fotke nevidno, u nás dnes obedný relax prebieha v sprievode príjemného štebotu vtáčikov :musical_score:

#test_samsung3
Zobraz celú správu
wayfarer
6. aug 2019
Pomaly dokončujeme obývačku a nový televízor si našiel aj tých najmenších fanúšikov. Keďže je to pre nich niečo nové, zatiaľ neriešim limity, no zaujímalo by ma, koľko času denne dovolíte svojim deťom pozerať rozprávky? :hourglass_flowing_sand: (Teraz mám na mysli tie najmenšie, 0-4r)

#test_samsung3
Zobraz celú správu
wayfarer
Správa bola zmenená 6. aug 2019
Strange things - kapitola prvá :thumbsup:

Takže takto, pri každej jednej vete, ktorú som kedy na tieto internety napísala, som sa snažila byť vždy maximálne úprimná, a to som si vravela aj pred každým testovaním, nikdy nepísať nič, s čím by som mala morálny problém (rozumej, klamať, že je niečo super, ak to super nie je). No ale tento problém nastal. Hneď v prvý deň testovania TV SAMSUNG Q-LED.
:scream:
Táto groteska má nakoniec vtipné rozuzlenie, takže pri čítaní prajem príjemnú zábavu:

Príbeh začal tak, že sme ako rodina vyhrali televízor..., náš PRVÝ. (Dôvod prečo sme doteraz nemali telku vysvetlím asi v ďalšom z príspevkov, je to na dlhšie:slight_smile:
:monkey: No ale vráťme sa k tým pravekým ľudoopom, z 21.storočia, ktorý si po prvý krát zapli svoju telku s hyperrealistickým obrazom :heart_eyes:

Máme dve malé deti, takže prvé u nás bežali animáky, neskôr dokumentárne filmy. Nadšenie sa stupňovalo každou minútou. Manželovi do práce neustále chodili správy typu: “Ponáhľaj domov”, “Padneš na riť, je to šupa”, alebo “Dokonalá je, dokonalá!” :heart:
Posledný mesiac sme si odkladali seriál Stranger Things, aby sme si najnovšiu sériu mohli pozrieť už na novom - veľkom - dokonalom.
Konečne decká zaspali, a my sme si mohli pustiť prvý diel. Seriál začal. A mne sa začalo chcieť plakať, muž sa začal smiať. Bolo to ako sledovať nejakú zlú telenovelu. Po troch minútach sme seriál stopli a museli sa začať baviť, čo to akože je. Horko-ťažko sme to dopozerali a vo vydesenom stave šli spať. Nasledujúci deň, v miernych stavoch úzkostí som začala premýšľať, ako môžem testovať televízor, bez toho, aby som úprimne nespomenula tento negatívny zážitok z pozerania seriálu. Ako vidíte, píšem vám s tým s úplnou ľahkosťou…, LEBO:

Večer bežím susedom, či ich nová telka je tiež ako zo zlého sna, vysvetlím im svoje prvé dojmy, v skratke, prírodné dokumenty úplne mega, rozprávky mega, a potom sme pustili seriál a jedna veľká katastrofa. A do toho sused z gauča len na pohodu kričí, “šak si vypni to oné, MOTION, či ako sa to volá..."

Drahý moji, takže v prvom príspevku mám za povinnosť vysvetliť vám to oné - “funkciu Auto Motion Plus” (Vopred sa ospravedlňujem všetkým televízorovoznalým, ak vám to bolo od prvej chvíle jasné, pre nás to bola totiž úplná novinka):see_no_evil:

Auto Motion Plus je funkcia, kedy si dokážete navoliť režim obrazu, podľa programu, ktorý sledujete. Slúži na vyhýbanie sa pohybu, ktorá odstraňuje duchov a rozmazanie, ktoré sa vyskytuje pri rýchlo sa pohybujúcich obrazoch. Auto Motion Plus vyzerá skvele na živej televízii, ako sú športové udalosti alebo prírodné dokumenty, ktoré sa filmujú rýchlosťou 30 snímok za sekundu. Väčšina filmov sa však filmuje rýchlosťou 24 snímok za sekundu a nie je určená na sledovanie touto funkciou. Pokiaľ je teda Auto Motion Plus zapnutý na nie na to vhodnom programe, vytvára to naozaj obraz ako zo zlej telenovely. Každopádne - IDE TO VYPNÚŤ / zapnúť podľa potreby, a odvtedy budem písať už len toľko, že SAMSUNG Q-LED je DOKONALÝ a my sme nevyspatí, lebo s mužom hltáme seriály do 1 rána už 3 dni :grin:🥳

PS: Návod, ako sa dá v nastaveniach zmeniť funkcia Auto Motion Plus, pridávam fotky do komentáru

#test_samsung3
Zobraz celú správu
wayfarer
Správa bola zmenená 2. aug 2019
Mňa má Niekto tam hore veľmi rád :heart:

Dnes oslavujem 30ku :sunny:
Už to je dar sám o sebe :heart:

No nedávno som mala to šťastie, že :blue_circle:koník na testovanie Samsung Q-LED vybral práve našu rodinku a náhodou sa tento megatelevízor dostal ku nám práve v deň mojich 30tich narodenín :champagne::heart_eyes:

Je to náš prvý televízor, takže si viete predstaviť tú explóziu radosti u nás doma 🥳

Tešíme sa veľmi, a kto je zvedavý na výstup z testovania, rada vás uvidím na mojom blogu @wayfarer :wink:

PS: Tá šupa za mnou je SAMSUNG Q85 55" 🥰 #test_samsung3
Zobraz celú správu
konik_testuje
Správa bola zmenená 20. jún 2019
Keď je zapnutá, ukáže vám všetky filmy, rozprávky i hry v tých najkrajších farbách. Keď je vypnutá, poslúži ako štýlový doplnok interiéru. Reč je o TV Samsung QLED :tv: Vďaka režimu Ambiente môžete na vypnutej TV zobraziť rodinné fotky alebo ju nechať, nech sa prispôsobí tapetám vo vašej obývačke.

Napíšte nám, čo najradšej v televízii sledujete, a pošleme vám 3 srdiečka :heart:

Ešte máte čas zapojiť sa do testovania smart televízora Samsung QLED! Viac informácií nájdete v článku: https://www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/ar... :slight_smile:

#test_samsung3
Zobraz celú správu
konik_testuje
17. jún 2019 Čítané 5403x
Čítaj celý článok
konik_testuje
10. jún 2019
Televízia - vo väčšine domácností je stredobodom obývacích izieb. Večer sa u nej schádza celá rodina a spoločne sleduje správy, filmy, hrá na nej hry. Ako u vás doma najčastejšie využívate televíziu? :tv:

A) na hranie hier
B) na sledovanie správ a filmov
C) deti na nej sledujú rozprávky
D) len ako lapač prachu

Každú odpoveď odmeníme 3 srdiečkami :blush: Sledujte náš blog, pretože už čoskoro ohlásime nové testovanie. Iste uhádnete sami, o čo pôjde :wink:

#test_samsung3
Zobraz celú správu
nelakuzelnecitanie
20. sep 2019
Dávam do pozornosti práve prebiehajúcu akciu na celý sortiment Kúzelné čítanie :slight_smile: Viac info tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-kuzelnym-...
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia