Ahojte, mate niektora androgennu alopeciu? Ako to zvladate? 😥 ja strasne

Dnes som začala čítať túto hororovú chuťovečku. Zatiaľ to začína celkom dobre…👌🏻

Dobry den .Je tu niekto prosím kto má moznost objednat maličkost z madarska ?Býva v madarsku? Viacej informacii dam tomu kto sa mi ohlási .Dakujem.

Baby potrebujem si urobit nejako poriadok v kuchyni v skrinkach, v suflikoch, aj si urobim a za chvilku opat jedno cez druhe a som z toho nestastna. Ako si poriadok udrziavate? Mam si podavat veci do nadobiek? Alebo jak?

Tak v ramci srandy 😉

Včera večer vnučka ked prisla z denného tábora. U lekára boli ráno. Uvidíme ako sa to bude vyvíjať.

Taliansko
Je niekto prosim v Taliansku ? Konkretne ideme do Lido di Pomposa ...ako tam je s kupanim ..

Inak vyber bankomatu je tam tiez spoplatneny ci je to v pohode ? Mam TB.
Dakujem 🙂

Dievčatá plánujeme kúpiť deckám poschodovú postel
7r a 9 r
Viete mi poradiť niečo kvalitnejšie, niečo čo sa po krátkej dobe nerozpadne
Máte nejaku skusenost s nejakou stránkou, pripadne kde ste kupovali 🙏
Ďakujem za kazdu skusenost

❤️❤️❤️❤️❤️😴Baby poznate tuto stranku? Objednavali ste uz odtial niejedy prisiiim? Je seriozna? Velmi pekne dakujem za odpoved 🥰🥰🥰❤️

Niektorá ktorá sa rozumiete olejom, dottere a tak, prosím viete mi poradiť niečo, čo je dobré pri strese? Aby som ho lepšie zvládala?

avatar
matejakub
Správa bola zmenená    23. aug 2022    

Dobré ráno😀

Malé dievčatko hovorí dedkovi: ,,Niekedy mi spadne lyžica."
Dedko odpovie: ,,Aj mne sa to stáva."
Dievčatko zašepká: ,,Niekedy si cvrknem do gatiek, keď nestíham dobehnúť na záchod."
,,To sa stáva aj mne", povedal so smiechom dedko.
Dievčatko hovorí: ,,Často plačem."
Dedko so smutným pohľadom: ,,Aj ja."
Ale najhoršie", hovorí dievčatko, ,,Je, keď mám pocit, že dospelí mi nevenujú pozornosť."
Dedko ju objal a tichým hlasom povedal: ,,Viem veľmi dobre, čo tým myslíš." .... Cit.web

Čo si praje 13ročný chlapec k narodeninám? Môj chcel ísť do sushi baru 🍣🍱

(2 fotky)
avatar
lucindamax
Správa bola zmenená    23. aug 2022    

Žienky kde v BA mi urobia gél lak na nechty, robím si sama doma, no teraz po 3 týždňoch nutne potrebujem nové keďže som mimo domu a náčinia. A teda ja vôbec netuším kde tu robia nechty. Diky plus niekde kde ma zoberú bez nejakej 2tyzdnovej rezervácie termínu. 😘

Od dnes je vládnucim znamením v zverokruhu znamenie Panna♍Všetko len to najlepšie 🍀
Tu je zopár pozitívnych vlastností🙂
Zväčša sú veľmi šikovní, v ručných prácach rýchli a presní, niekedy až puntičkári. Sú veľmi úslužní a vždy ochotní pomôcť. Keďže sú veľmi praktickí nie raz ich ľudia žiadajú o radu. Vo svojom živote nechcú byť nápadní, pred akýmkoľvek ruchom unikajú. Neznášajú hystériu, výstrednosti a neuvážené jednania. Sú spoľahliví ako v práci tak aj v osobnom živote. Neboja sa práce a zodpovednosti. V niektorých prípadoch je pre ne práca aj terapiou.

#mgems #polodrahokamy #astrologia #zverokruh #panna #virgo

avatar
domichrumi
Správa bola zmenená    23. aug 2022    

Pred nami sú posledné dni prázdnin a možno aj posledné horúce dni 🙂
S Chelsea sme zamávali 👋🏼👋🏼👋🏼 dovolenke a o chvíľočku nás čaká škôlka! 🙂🥹
Máme tu nejakých nováčikov ktorí sa tiež tešia prvý krát do škôlky? 😉💪🏼

#fisherprice #barbiesk

1rok a 8r. ❤️

(3 fotky)

Prišli vám už peniaze z ročného zúčtovania prosím? Mužovi na účet už dávno, mne napísali že poštovou poukážkou a stale nic nemam

Ahojte. Zaujimalo by ma.ake davky vitamonov c.d a zinku davate 5 rocnym. 🙏🙏🙏🙏

avatar
noemikatka
Správa bola zmenená    22. aug 2022    

Ahojte dcérke vypadla blomba z mliečneho zubu bola robena január 2021 je možné to ešte reklamovať?

Ahojte prosím vás viete mj niekto poradiť ?
Po rd pôjdem na podporu keďže mi nemá kto deti vodiť do škôlky a potrebovala by som vedieť aké tlačiva k tomu treba a ako postupovať ..zatiaľ čo aom si zisťovala tak som nenašla tlačivo žiadne 🙈neviem pod čím to hľadať …_ a ešte sa chcem spytat že najskôr sa akoby evidujem na upsvar a potom žiadosť na socku?
Dakjjem ❤️

#tipnazlavu

Do 24.8. nájdete v aplikácii Lidl Plus extra zľavu do Lidl online shopu.💰

👉👉👉Zľavu 6 €👈👈👈 si môžete uplatniť pri nákupe nad 50 €.

S cashbackom od #plnapenazenka získaš %
z nákupu späť do Tvojej peňaženky👇.
https://www.plnapenazenka.sk/peniaze-spat/99547...