Ahojte, mate niektora androgennu alopeciu? Ako to zvladate? 😥 ja strasne
Dobry den .Je tu niekto prosím kto má moznost objednat maličkost z madarska ?Býva v madarsku? Viacej informacii dam tomu kto sa mi ohlási .Dakujem.
Baby potrebujem si urobit nejako poriadok v kuchyni v skrinkach, v suflikoch, aj si urobim a za chvilku opat jedno cez druhe a som z toho nestastna. Ako si poriadok udrziavate? Mam si podavat veci do nadobiek? Alebo jak?
Taliansko
Je niekto prosim v Taliansku ? Konkretne ideme do Lido di Pomposa ...ako tam je s kupanim ..
Inak vyber bankomatu je tam tiez spoplatneny ci je to v pohode ? Mam TB.
Dakujem 🙂
Dievčatá plánujeme kúpiť deckám poschodovú postel
7r a 9 r
Viete mi poradiť niečo kvalitnejšie, niečo čo sa po krátkej dobe nerozpadne
Máte nejaku skusenost s nejakou stránkou, pripadne kde ste kupovali 🙏
Ďakujem za kazdu skusenost
Niektorá ktorá sa rozumiete olejom, dottere a tak, prosím viete mi poradiť niečo, čo je dobré pri strese? Aby som ho lepšie zvládala?
1/9 @vero96 @sashinka25 , @forbym, @miskaamatko @lienka175 @mira 2/9 @lubicagasparik, @lenushka27 @jarusmischo 3/9 @skarabeus1111 @atunko , @zuzu9906, @marci987 @ivanna132 4/9 @katka244 @gala3 @placem 5/9 @elsinka29 , @janka @snickers01 , @janikes , @andy1985 @daniela87sk 6/9 @majka287 , @zuzanacoci , @lucyivo , @maria39, @salome51, @myrca_m , @marci987, @trinity246 @nitranka03 , @nataly86, @denisah 7/9 @mata90 , @lucy8lucy , @ink , @anabella111, @biba2014 , @krasota @23lussy23 @dorotkamoja @susy5 8/9 @ivka1404 , @janahladka , @danushik , @06katka , @lilie0307 @kaciatko88 , @1slniecko66 , @princeznasofi , @denisbg @jankka30 @cacka 9/9 @18dorot, @boriik @terezka1947, @tinka1601 , @originaltea , @juliankaaa @jamajkaback @juliaailuj1
Malé dievčatko hovorí dedkovi: ,,Niekedy mi spadne lyžica."
Dedko odpovie: ,,Aj mne sa to stáva."
Dievčatko zašepká: ,,Niekedy si cvrknem do gatiek, keď nestíham dobehnúť na záchod."
,,To sa stáva aj mne", povedal so smiechom dedko.
Dievčatko hovorí: ,,Často plačem."
Dedko so smutným pohľadom: ,,Aj ja."
Ale najhoršie", hovorí dievčatko, ,,Je, keď mám pocit, že dospelí mi nevenujú pozornosť."
Dedko ju objal a tichým hlasom povedal: ,,Viem veľmi dobre, čo tým myslíš." .... Cit.web
Od dnes je vládnucim znamením v zverokruhu znamenie Panna♍Všetko len to najlepšie 🍀
Tu je zopár pozitívnych vlastností🙂
Zväčša sú veľmi šikovní, v ručných prácach rýchli a presní, niekedy až puntičkári. Sú veľmi úslužní a vždy ochotní pomôcť. Keďže sú veľmi praktickí nie raz ich ľudia žiadajú o radu. Vo svojom živote nechcú byť nápadní, pred akýmkoľvek ruchom unikajú. Neznášajú hystériu, výstrednosti a neuvážené jednania. Sú spoľahliví ako v práci tak aj v osobnom živote. Neboja sa práce a zodpovednosti. V niektorých prípadoch je pre ne práca aj terapiou.
Pred nami sú posledné dni prázdnin a možno aj posledné horúce dni 🙂
S Chelsea sme zamávali 👋🏼👋🏼👋🏼 dovolenke a o chvíľočku nás čaká škôlka! 🙂🥹
Máme tu nejakých nováčikov ktorí sa tiež tešia prvý krát do škôlky? 😉💪🏼
Prišli vám už peniaze z ročného zúčtovania prosím? Mužovi na účet už dávno, mne napísali že poštovou poukážkou a stale nic nemam
Ahojte. Zaujimalo by ma.ake davky vitamonov c.d a zinku davate 5 rocnym. 🙏🙏🙏🙏
Ahojte dcérke vypadla blomba z mliečneho zubu bola robena január 2021 je možné to ešte reklamovať?
Ahojte prosím vás viete mj niekto poradiť ?
Po rd pôjdem na podporu keďže mi nemá kto deti vodiť do škôlky a potrebovala by som vedieť aké tlačiva k tomu treba a ako postupovať ..zatiaľ čo aom si zisťovala tak som nenašla tlačivo žiadne 🙈neviem pod čím to hľadať …_ a ešte sa chcem spytat že najskôr sa akoby evidujem na upsvar a potom žiadosť na socku?
Dakjjem ❤️
Do 24.8. nájdete v aplikácii Lidl Plus extra zľavu do Lidl online shopu.💰
👉👉👉Zľavu 6 €👈👈👈 si môžete uplatniť pri nákupe nad 50 €.
S cashbackom od #plnapenazenka získaš %
z nákupu späť do Tvojej peňaženky👇.
https://www.plnapenazenka.sk/peniaze-spat/99547...

















