Ahojte prosim vas mate na tento
Bazen vysavač ak ano aky odporučate a aky nie ?

Dobrý deň,

obraciam sa na vás s prosbou o radu. Včera mi diagnostikovali diabetes 1. typu a začala som s liečbou inzulínom (4× denne).

Keďže je pre mňa všetko nové, rada by som sa spýtala tých, ktorí majú s inzulínom dlhodobejšie skúsenosti. Aké chladiace puzdro alebo spôsob uchovávania inzulínu používate počas cestovania a v horúcich letných dňoch? Budem vďačná za odporúčania na konkrétne produkty aj za vaše osobné skúsenosti.

Ďakujem za každú radu.

avatar
terkaabab založila diskusiu
Dnes o 09:31    

Odporúčte cenovo dostupného zubára v Trenčíne

Dobrý deň, môžte mi odporučiť prosím dobrého zubára/kliniku v Trenčíne? Poprípade blízke okolie? Cenovo dostupný a ľudský, mam strach zo zubárov. Ďakujem

Vtipná kresba na tému všetkým nám blízku... LÁSKA ❣️

avatar
nikola1507 založila diskusiu
Dnes o 08:16    

Ako predísť bolestiam pri obličkových kameňoch?

Ahoj mám 34 rokov a v pondelok mi bolo zistené pri sone obličkové Kameňe na pravej strane 3mm a na ľavej 5mm. Bola som na urologii kde ma posiela ešte na CT ... Vravel mi že mám veľa piť... Už som si

avatar
1slavuska založila diskusiu
Dnes o 08:09    

Prihláška do škôlky a jasli. Ako riešiť termíny?

Dobrý deň, prosím vás ako riešite situáciu s prihláškou do MŠ keď je vaše dieťa jasličkár. U nás je to tak, že musím dieťa z jasličiek odhlásiť do 15.6. aby bolo odhlásené už od júla. Dohodla som sa

avatar
tilly založila diskusiu
Dnes o 07:58    

Hľadám inšpiráciu na projekt ideálneho bungalovu

Ahojte, viacerí píšete, že bývate v bungalove, tak ma možno inšpirujete. Hľadám projekt, ale ani jeden mi nevyhovuje. Potrebujem max 17m na dĺžku a ideálne tak max 12-13 na šírku (malý pozemok 22 x 25

Ahojte.
Prosím,je tu nejaka mamina zo ZV, ktorá má dnes cestu do Sinsay? Nepotrebujem nič kúpiť,len sa pozrieť či tam majú konkrétnu vec. Mám to skoro 50km z domu a neoplatí sa mi isť len tak, ak to tam nekupim. Pošlem 5 💙srdiečok za ochotu 😊 Ďakujem ak sa niekto nájde 🫰🏻

avatar
charles91 založila diskusiu
Dnes o 07:24    

Aká je hranica krátkozrakosti pre zápis do vodičského preukazu?

Zdravim, neviete mi poradit, aka je hranica kratkozrakosti na zapis do vodicaku - ak vsetko ostatne je v poriadku? Od akej hranice lekar dava zapis? -1 alebo menej?

Ďalšia úplne zbytočná smrť. Mnohí rodičia ani len netušia, alebo nechcú vedieť, kde sa ich deti pohybujú a ako tráviš voľný čas. Zloženie na komíny, stĺpy, surfovanie na vlakoch, i to sú zábavky pubertiakov. A môžeš im 1000 krát povedať, že riskujú svoj život.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/5FQRuPH/chl...

Dobrý deň, chcem sa spýtať kto má zabezpečiť nákup potravín v školskej jedálni vedúca či kuchár ďakujem za odpovede.

Ahojte, ktorý aquapark v Poľku odporúčate? Termy Bukovina alebo Terma Bania? Syn má 7 rokov tak nech tam sú aj pre neho nejaké šmýkaľky.

Moje minulorocne sa mi odvdacuju, ze som ich v jeseni nevyhodila

Ako sa vam paci Kika Kevesova v Reflexe ako byva oblecena?

Baby čo dávate školákom ktorí majú výraznejšie reakcie na postipanie komárom?
Syna keď poštípe komár tak ma hneď pupence a svrbí ho cele telo ale reaguje citlivo na akýkoľvek hmyz

Ahojte. Prosim poradte mi. Chcem kupit dcere listky na BTS skupinu do Mnichova. Prosum kde ste kupovali vy na take koncerty listky? Na akych portaloch. Nieje to lacne a preto sa bojim ze ked to kupum zle ze sa ani dnu na stadion nedostaneme. Plus dalsie riziko se mi vyrabuju kartu ked to je nieco podvodne. Prosim kde mate dobre skusenosti s kupou listkou na taketo koncerty mimo SR? Ďakujem krasne

avatar
alex5896 založila diskusiu
Dnes o 05:36    

Použitie pekarbonátu sodného na farebné prádlo: postupy a rady

Použili ste aj na farebnejšie prádlo okrem bieleho ? Mám svetlo zlte šaty či môžem použiť na fľaky a aký je postup napíšte ak ste skúšali nespraví flaky

Krásny deň všetkým 🤗

avatar
vlucifuk
Správa bola zmenená    Dnes o 04:58    

Synovia dnes idú na školský výlet na dva dni, tak som rozmýšľala, čo sladké im dať, aby sa to neroztopilo, nepopučilo. Voľba nakoniec padla na perníčky. Syn mi teraz hovorí, že tak symbolicky to vyšlo, keďže je presne 6 mesiacov do Vianoc. Tak všetkým šťastné a veselé ( leto alebo čokoľvek chcete )!🌞

baby, prosím je nejaký kód na DrMax?