Ktosi u nás posluchal 😉

Baby tie ktore mate francuzske okna, cim ich umyvate?

Kočky tie co ste z BA prosim vas neviete ako ordinuje medzi sviatkami MUDr.Dušan Taborský?Dakujem😊

Vcerajsie farby, zapad slnka, no filter 😊

Ahojte,neviete prosim kedy byvaju povianocne zlavy,kedy sa ozaj oplati nieco kupit?

avatar
felindaOverená organizácia
Správa bola zmenená    25. dec 2018    

Mamičky , zienky...a mame ten najkrajší deň v roku za sebou, nielen my, ale aj detičky v našom krízovom centre.
Vďaka Vám mali detičky bohatého Ježiška, vďaka Vám sa im splnili všetky hmotné sny (až na jeden neskoro vymyslený 🙄 ) , vďaka Vám mohli mamičky aj detičky aspoň na pár chvíľ zabudnúť na svoje ťažké osudy.... a za to práve Vám patrí obrovské ĎAKUJEME!
Prosím o like,nech toto poďakovanie obetí celý MK, však sviatky nie sú iba o darčekoch,no hlavne o tom,čo máme v našich 💜....

Želáme pohodové Vianočné sviatky v kruhu najbližších

(2 fotky)

👧❤️

Šťastné a sladko napečené

Nie, ja som sa vôbec nehrala s tvojim rúžom maminka🙈🙈

Dievčatá môže sa toto použiť aj na varenie?

Zienky z Kysuc, sneh mate? Vela? 😁 ale da sa ist bez retazi? 😄

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
25. dec 2018    

Nech sú vaše Vianoce krásne... rozprávkové 🎄♥️

Mile nase zakaznicky a fanusikovia,
dakujeme Vam za Vasu priazen a prajeme Vam stastne a vesele Vianoce, plne radosti, hojnosti, pokoja a carovnych chvil stravenych so svojimi blizkymi.
Vase NAVONKA.sk 🙂

zimná zastávka 😀

Prajeme štastné a veselé

Dievčatá, neviete, kde by som zohnala tieto košíky? Už sa nám rozpadávajú

.. neustále by som stromček fotila 🎄🤣🤦‍♀️
... detail...

teplo sme sa všetci obliekli😉

Noačo 🎄😅

Rozkvitli "barborky" 🍒

poradte aky mobil robi najlepsie fotky 🙂
dakujem

Krasne Vianoce prajeme 🙂