#test_podravka,okrem ineho som varila aj tvarohove rezance,co nasi doma zboznuju,no mne niesu az tak pochuti,tak ja si vzdy spravim Smotanovo-syrove rezance
Recept:Nakrajam si cibulku,zvyknem aj cervenu na mesiaciky,slaninku masitu na kocky,oprazimna panvici,pridam cibulku,popripade sunku,co kto ma rad,ked je to prepecene,pridam syrcek v crievku,alebo syrokrem,kyslu smotanu,nou nesetrim,nasekany cesnak,dochutim vegetou od Podravky a nakoniec provensalske bylinky,vsetko spojim a pridam rezance,tento recept stale obmienam,ci uz susenymi paradajkami,alebo cottage chees,olivy,je no rychle ale vynikajuce jedlo
Na tanier som dala cestiviny,posypala parmezanom a dozdobila olivami,MNAAAAAM
Tu som zabudla odfotit :( :( :( hned som zjedla

#test_podravka
Ahojte,nakolko nestiham,lebo cez vikend aj mne aj starsej dcerke bolo zle,necedela som ist sem a podat hlasenie.Ale teraz to vsetko napravim 🙂
Nedelny obed pozostaval z masovej polievky z br kosti,rezance,tam som pouzila okrem ineho aj vegetu bez glutamanu od #podravky 🙂
Bravcove kare na sposob rostenky,zo zemiakovou kasou alebo ryzou a ladovy salatik k tomu.Recept:bracvove kare som nakrajala na platky,trosku naklepala,osolila okorenila ml.c.korenim a nalozila na pol hodinku do horcici,medzi tym osmazila na masti cibulku.Br.masko som opiekla zvlast na panvicipa a spravila som si vyvar z hovadzieho bujonu,trisku vyvaru som dala do vypeku a nechala prevriet.Opecene masko som vlozila na cibulovy zaklad,posypala cervenou ml.paprikou a zaliala vyvarom a aj vypekom,nakoniec na male kocky zavarane uhorky a nechala dusit.Ked je masko makke,vyberieme ho z hrnca a vsetko rozmixujem ponornym mixerom,vlozim masko nechap spojit chute a mozeme podavat.Vynikajuce 🙂
#recenzia chut korenin od Podravky je jemna,nemam co vytknut,len asi v bujonoch sa nachadza Palmovy olej,co nieje velmi zdrave,ale ako som si mohla prestudovat bechadza sa, to asi v kazdom bujone.

(4 fotky)

Ahojte babule, hľadala som niečo v papieroch a našla som list z roku 1998 od mojej babičky, ktorá už dávno zomrela. Úplne ma to zobralo, revem tu ako krokodíl nad tým. 😢 Som si tak pomyslela, že to sa mojim vnúčatám asi nestane, jedine žeby nejaký mail po mne našli.

Ahojte maminky, poradte mi prosim nejaky uzitocny darcek pre novorodeniatko .. nie mega drahy, okolo 50€ .. taky, co sa naozajj vyuzije .. rozmyslam o tom plysakovi, co vydava zvuk maternice, vraj krasne upokojuje babatka .. mate este nejaky podobny typ na nieco, co vam pomohlo s ohladom na babatkom? nechcem nieco, co bude stat niekde len ako pamiatka .. dakujeem 🙂

Pre nášho fešáka 🧡

Zeleninkoví kamaráti našich detí

Na začiatku by sme sa chceli poďakovať, že sme mohli testovať nové bio chrumky Sunárek. Veľmi sme sa potešili, lebo veľmi radi skúšame a testujeme nové veci. Balíček prišiel v piatok poobede, ale do testovania sme sa pustili až na druhý deň, v sobotu, keďže cez týždeň sme veľmi rozlietaní, škôlka, škola a práca.

Predstavíme si druhy, ktoré sme dostali na testovanie, tieto tri: Mrkvové kolieska, Hráškové struky a Šošovicové prstienky.

Spolu s týmito sme pri otvorení balíčka našli aj plátené vrecúška, v ktorých bola šošovica a hrach a k tomu zväzok mrkvičky, všetko bolo v prútenom košíku, ktorý tiež veľmi potešil a určite nájde využitie v našej domácnosti. To bolo veľmi milé prekvapenie a tiež trochu aj zábavné.

Bio Mrkvové kolieska Sunárek

Sú to kukurično-mrkvové chrumky, ktoré sú vyrobené z BIO sušenej mrkvy, z BIO kukuričnej múky a krupice. Sú obohatené aj o vitamín B1 (tiamín). Nie je v nich pridaný cukor (obsahuje len prírodné cukry) a ani soľ, sú bez konzervačných látok, bez aróm a farbív.

Bio Hráškové struky Sunárek  

Moja princezná ako 3 ročná ❤
Krásna spomienka

Dnes je to už 14 rokov co sme spolu ❤️

Baby kde je aktualne nejaka akcia na pampers plienky zelene?

Baby poznáte prosím Vás niekto lekára Jozefa Merašického? Pracuje teraz v Trnave. Budem vďačná za každý príspevok, každú jednu recenziu. Pracuje v mamologickej poradni. Ďakujem a prajem pekný deň všetkým 😉

#test_martankovia nedelne rano (od 6:30 🙈) u nas patri korculovaniu. Aj sportom podporujeme imunitu. Ku "napoju sampionov - kakavku 😉) pytala Martanka. Mama ich tusim musi balit aj na lad 🤘

(2 fotky)

Baby ako robíte domáci jogurt v jogurtovači?

#test_martankovia Baby su opat hlavnymi hrdinkami mamickovskeho trhaku 40 odtienov zelenej. Sopliky, kasliky... Cmulame aj pijeme martankov pre rychlejsie uzdravenie. Dalej naordinujeme caj, ovocie a cerstvy vzduch. Vela cerstveho vzduchu. Martankovia sa stali kazdodennou rutinou. Aj najmladsia scucne svoju davku sirupu bez protestov.

(3 fotky)
avatar
simulienka2207
Správa bola zmenená    22. okt 2018    

#test_podravka

Krasny dnik vam zelam, tak opat tu mame pondelok, novy tyzden, novy zaciatok 🙂

U nas dnes na obed kuracie prsia nakrajane na pasiky, vopred nalozene v marinade z oleja a koreniacich zmesi na Kebab a gyros a Pikant od #podravka, orestovane vo woku so zmesou cinskej zeleniny. Ochutene je sojovou omackou a tiez ochucovadlom od #podravka. Podavane s hraskovou ryzou 😉
Vonia cely dom, dokonca az vonku (povedala postarka 🤣).

Majte krasny dnik a dobru chut k obedu 🙂

(2 fotky)
avatar
bubik91
Správa bola zmenená    22. okt 2018    

Pri vcerajsom obede sme vyskusali voňu Kašmíru 🤔🍂🍁🍃 Nam vonala tak trochu ako pansky parfem
#test_heartandhome

Jesenne dekoracie do skolky.. svetlonos, jablcko, sova a mys 😀

(4 fotky)

Náš recept na imunitu 💪😃 zima môže prísť, vitamínu máme dosť 🍲🍽️🤩

#test_martankovia

Krasny dnik, dnes opat do skolky... syncek mal ako aj minulu nedelu teplotku pred skolkou neviem co to je ale uz druhy tyzden mame pred skolkou nedelu horucku 39 potom dame sirupcek na znizenie a uz je akoby nic a cely tyzden nic 😣martanko nas podporuje a uz sme pridali aj bko a citrovital do cajiku 😣drzime si prsty. Dcerka sa zatial drzi, martankovia jej velmi chutia a citi sa bajecne aj napriek iducim stolickam ...
Vcera si pospinkala na cerstvom vzduchu v kociariku na slniecku tak uplna basen pre nas 😍dotestovania mamciky 😍😘

(2 fotky)

Bunda značky “Airbag”, tlmiče aj na zadku značky #pampers

Zn. Ale sa nám ochladilo, čo 🌥

bonprix baby treba objednať menšie velkosti či sedí??? dakujem

Dievčatá poraďte mi prosím..ako nájdem jednu súkromnú skupinu.viem ako sa volá ale nechce mi ju vyhľadať a tým pádom neviem požiadať o prijatie do nej

Ahojte zeny, zvazujem kupu robotickeho vysavaca, avsak neviem sa rozhodnut aky. Preto vas prosim o radu, tie ktore ho mate, aku mate znacku?... A ste spokojne?... V dome nemame ziadne schody, ani prahy, len tenke prechodove listy... Vsade dlazba a ziadne koberce... Za kazdu radu vopred velka vdaka 😀

Ahojte.Nenajde sa niekto z KE komu sauvolnili listky na spievankovo? Mala by som zaujem o kupu.dakujem

...vcerajsia nocnaa cyklo tour po Shanghai ❤️

(10 fotiek)

Ahojte baby, chcela by som sa vás opýtať,tie,čo máte doma princezné,že od koľkých mesiacov ste im kúpili kočík na hranie? 18 mesiacov je ešte skoro? mám vypozeranú kuchynku pre krsniatko na Vianoce a je k tomu aj kočík(rúčka 58 cm),no ja som mimo z týchto údajov a mamičky sa nechcem pýtať,chcem aby to bolo prekvapenie 🙂