...súťažíme v našej skupinke😍
https://www.modrykonik.sk/group/8505/
Budúci týždeň sa môžete tešiť na ďalšiu časť "rozprávkového sprievodníka" 🎉 Na základe vášho výberu to tentokrát bude rozprávka "MÁŠA A MEDVEĎ" 🙂
Cez víkend sa púšťam do toho 💪
Zatiaľ si však môžete prečítať niečo zaujímavé o rozprávke "KRTKO" - ak ste tak ešte nespravili ;)
https://www.modrykonik.sk/blog/dominika_c/article/rozpravkovy-sprievodnik-krtko-lb67w1/ 🙂
Ahojte, prosím vás, idem na hospitalizáciu na dojčenske oddelenie na kramaroch s 5 mesačnou dcérkou. Máte skúsenosti? Ako je to s ubytovaním a stravou a tak. Ďakujem
reklama na antikoncepciu - funguje presne ako ma 🙂 hlavne ze neublizila https://www.cas.sk/clanok/543982/nieco-taketo-s...
Začína nám trojdňový víkend a to treba osláviť! 😃 Najlepšie nejakou jednoduchou, rýchlou a očiam i jazyku lahodiacou dobrotou.Tak sa nechajte inšpirovať ❤ http://www.lenivakucharka.sk/malinovy-cheesecake/
...tak dlho som z piatku nebola nadšená ... ako od posledného piatku 😅

Ahojte, prosím vás ako dlho spí bábo/dieťa v detskej postieľke ? Také dva roky alebo aj viac ? Ďakujem 🙂
Mamicky, co dat rocnemu na hnacku? Banan mi nechce papat...dakujem
Dnes neuveriteľných 1000 dní ako manželia. (Nie, nie som taká fanatička aby som ti počítala- počítadlo je na mojejsvadbe.sk). Veľa sa za ten čas toho zmenilo v našich životoch. Ja som úspešne doštudovala, postavili sme domček, narodil sa nám krásny a zdravý synček ktorý nám robí každý deň radosť a sme spolu šťastní. Čo viac si môžem želať? Ja len každý deň ďakujem Bohu za mojich dvoch skvelých chlapov a za to že sme zdraví 🙏🏻🙏🏻🙏🏻. Čo je v zivote viac ako rodina? Nikdy som nebola šťastnejšia 😊❤️👪💑💋😊
Šelmička moja mala zubata už 8 zubkov ma vonku😆😆😆 a idu ďalšie 2 😊😊😊
Jéééj,koľko srdiečok 🙂 hneď je deň krajší 🙂 ďakujem 🙂
Veľmi pekne ďakujem za srdiečko,pretože tuším,od koho je,o to viac si to vážim.
Baby cateringáčky, prosím vás, koľko g jedla rátať na jednu osobu na recepciu, ktorá bude trvať asi 2 hodiny?

Testovali sme 🙂
10.4. 2017 mi prišla veľmi príjemná správa – firma Manufaktura si ťa vybrala, aby si otestovala ich produkt - Anti-aging sérum na okolie očí a pier so sedmokráskou, Q10, kyselinou hyalurónovou. Výborne, pozrela som sa na svoje vrásky od smiechu v oblasti úst a očí a hovorím si, oni ma snáď videli a uznali, že to potrebujem? 🙂
Čo sa mňa týka, už dobrých pár rokov chodím pravidelne každé tri týždne na kozmetické ošetrenia tváre a dekoltu. Aj v domácich podmienkach používam lekársku kozmetiku. Známi mi hovoria, že vyzerám oveľa mladšie ako v skutočnosti, avšak vrásky v okolí očí a pier mi robia spoločnosť už dlhšie a mám pocit, že sa čím ďalej prehlbujú a zvýrazňujú. Preto som sa zapojila do testovania, Manufakturu som ešte nikdy neskúšala, poznám ju iba z krémikov na ruky, ktoré používam a vyhovujú mi svojou príjemnou parfumáciou a ľahkosťou.
Balíček dorazil o týždeň a pustila som sa teda s očakávaním do testovania, ktorého čistý čas bol 14dní. Počas týchto dvoch týždňov kvôli čo najväčšej objektivite som vysadila svoje séra na pleť a okolie očí, ostala som iba pri dennom a nočnom kréme.
Prvý dojem z balenia bol príjemný, krabička matná a vzhľadná, poznáte taký ten pocit, že si ju máte chuť ponechať? 🙂
Po otvorení krabičky som zostala trochu zaskočená. Sérum má špeciálny kovový aplikátor, ktorý má zrejme uľahčiť cielenú aplikáciu a rovnako ma prekvapil spôsob aplikácie. Nie som fanúšik takýchto foriem a spôsobu aplikácie. Očakávala som jednoduchý roll-on alebo pipetku, na aké som zvyknutá a kde by aplikácia bola jednoduchšia a praktickejšia. Toto je ale ozaj čisto vec vkusu.
Čo sa týka vône, čakala som podľa vzoru mojich predošlých dermato-kozmetických prípravkov žiadnu alebo len veľmi jemnú neutrálnu vôňu. Toto ma nepríjemne prekvapilo, keďže moja prvá asociácia po privoňaní si, bola z oblasti nemocničného prostredia.
















