avatar
lubi_8 založila diskusiu
25. jún 2026    

Peľová alergiu u detí: Očné prejavy

Ahojte mamičky, od minulej jari riešime s malým (4r) očnú alergiu, pod dohľadom očnej aj detskej lekárky, minulý rok sme nejak “prešli”, tento rok sa to v rovnakom čase zopakovalo, očná aj detská hneď

Ahojte. Včera sme boli na očkovaní medzi 5.a 6r..dcéra bola úplne zdravá, včera večer začala ale že brutálne kašlať, dusivý kašeľ. Celú noc. Cez deň bola v pohode a teraz zase kašle. Je to reakcia na očkovanie, či náhoda?

avatar
maxblack založila diskusiu
25. jún 2026    

Parťák na ihrisko pre dvojročnú na trase Nová Dubnica-Trenčín

Ahoj, hľadám parťáka alebo partacku na ihrisko, bycikel alebo čokoľvek pre takmer dvojročnú dcéru. Najlepšie na trase Nová Dubnica - Trenčín 🙂

avatar
klaudia_123 založila diskusiu
25. jún 2026    

Detský fyzioterapeut v Košiciach

Dobrý deň, poraďte mi prosím dobrého detského fyzioterapeuta v Košiciach pre 4 ročné dieťa, potrebujem to kvôli správnemu držaniu tela, dcéra sa hrbí a mám pocit, že ramená ma spadnuté dopredu. Chcela

avatar
jankad57 založila diskusiu
25. jún 2026    

Školy s menším počtom detí v Bratislave a okolí

Dobrý večer chcem sa spýtať neviete o nejakej škole s menším počtom deti v triede druhý stupeň 5 ročník Bratislava okolie poprípade nejakú súkromnú ktorá nechce mesačne 500€ poprípade je nejaký príspe

Presne tak....

Skúsenosť s nalepovanymi mihalnicami z DM pripadne Action,chcem to len na týždňovú dovolenku, ktoré odporúčate?lahka aplikácia a dlhsie vydržia.
Dalujem

avatar
micinkak založila diskusiu
25. jún 2026    

Skúsenosti s prebaľovacím pultom

Má už niekto skusenosti s týmto prebaľovacím pultom od tejto značky? Oplatí sa?

avatar
stelly652 založila diskusiu
25. jún 2026    

Zlý prístup doktorov ku predpisovaniu liekov

Ahojte ľudia dneska ma to neskutočne vytočilo ich prístup bol som na konzultácií a potom som šiel na vyšetrenie ohľadom preverenia invalidného dôchodku áno prišiel mi papier o schválenie invalidného d

avatar
paulinafasangova založila diskusiu
25. jún 2026    

Pedagogické minimum v Leviciach

Ahojte..je tu niekto, koho prijali do Levíc na pedagogicke minimum?

avatar
eli43 založila diskusiu
25. jún 2026    

Skúsenosti so sadrovými odtlačkami bábätiek

Dobrý deň, aké máte skúsenosti so sadrovymi odlitkami na ručičku a nožičku? Zaujíma ma napr tento: https://m.alza.sk/hracky/pearhead-trojramik-na-odtlacok-nastenny-biely-d5137799.htm

avatar
diaszoky založila diskusiu
25. jún 2026    

Ako riešiť problém s večerným zaspávaním trojročnej dcérky?

Na obed spi hodinu hodinu a pol max. Spi od 11:35-13:20 o 19:45 sa kupe , tak vecierka vychadza z izby, pišať, tu hentontu tamto, oci cierne od unavy, cez den lieta dnes napr kupacka v bazene plakal

avatar
patka89
Správa bola zmenená    25. jún 2026    

Ak clovek berie Anopyrin 100mg denne, moze brat Paralen a Strepfen? Dala som si Strepfen asi 4 hodiny po Anopyrine a teraz citam, ze by sa nemal brat.

Dakujem

Ahojte kamoska robi cez agenturu, ma dohodu v ktorej ma 10h tyzdenne. Zdravotne aj sozialne za nu odvadzaju. Dnes si zlomila ruku, ma narok na PN aj ked je na dohodu?

Ahojte podarilo sa mi zamastiť antracitový stôl.Skúšala som odmastňovač za studena,teplá voda s jarou.Nezišlo.Čo by som ešte mohla skúsiť?Ďakujem za rady

Úplne teraz som dokončila takúto klokaniu maminu( obvykle končievam okolo polnoci 🤗) a pochválim sa: je háčkovaná v jednom kuse,s minimom šitia.

avatar
dominikam55 založila diskusiu
25. jún 2026    

Ktorú školu vybrať pre rozširujúce štúdium angličtiny?

Ahojte 😊 Zvažujem rozširujúce štúdium anglického jazyka a momentálne sa rozhodujem medzi UCM v Trnave, Trnavskou univerzitou, UKF v Nitre a Prešovskou univerzitou. Budem veľmi vďačná, ak sa podelíte

avatar
kvetinka091773 založila diskusiu
25. jún 2026    

Môžem pracovať na dohodu počas súdneho konania o zverení dieťaťa do mojej starostlivosti ?

Dobrý deň, neviete mi poradit prosím.. riešim akurát súdnou cestou zverenie 6 mesačného synčeka do osobnej starostlivosti. Tým že otec sa o malého nezaujíma, finančne neprispieva tak finančne to bude

avatar
kliklik založila diskusiu
25. jún 2026    

Výber medzi FHI EUBA a UNIZA Fpedas ekonomika: čo odporúčate?

Zdravím ,som budúca prváčka a stojím pred rozhodnutím ,ktorú VŠ zvoliť ,neviem úprimne ,čo si vybrať,obe školy sa mi pozdávajú a viem si predstaviť obe,pomohol by mi nejaký univerzálny názor....? Bliž

avatar
dominikam55 založila diskusiu
25. jún 2026    

Rozširujúce štúdium anglického jazyka: Skúsenosti a porovnanie

Ahojte 😊 Zvažujem rozširujúce štúdium anglického jazyka a momentálne sa rozhodujem medzi UCM v Trnave, Trnavskou univerzitou, UKF v Nitre a Prešovskou univerzitou. Budem veľmi vďačná, ak sa podelíte

avatar
kessica87 založila diskusiu
25. jún 2026    

Gynex a skúsenosti s predčasnou ovuláciou

Ahojte baby, chcem sa opýtať, či sa niektorej z vás stalo niečo podobné. Začala som brať Gynex a dnes, na 9. deň cyklu, mi lekárka na ultrazvuku v centre povedala, že už je po ovulácii. Nevidela žiadn

avatar
gregorzakarin95 založila diskusiu
25. jún 2026    

Aký máte názor na slovenskú konštitučnú monarchiu?

Taký nepopulárny názor. Uvítali by ste na Slovensku konstitučnú monarchiu? Podľa mňa by bola lepšia ako republika, pretože sa nemusí vyhadzovať kvantum peňazí každé štyri roky na prezidentské kampane,

Poradite alkohol tester? Na take bezne pouzitie