Patrí k najstarším na našom území. Dokonca bol zobrazený aj na našej starej bankovke, pamätáte ešte? 😉
#o2_soda : https://soda.o2.sk/tema/ludia-a-miesta/jeden-z-...
Najskôr som sa nevedela, akú postel drobcovi vybrať, stále som váhala, či nejakú klasiku alebo teraz veľmi populárny domček. Keby máme viac miesta beriem oboje, jedno na spanie, druhé ako miesto na hranie a čítanie. Alex je nadšený už len z predstavy, každý deň mi ukazuje, kde bude jeho hniezdočko v tvare domu a je schopný spať aj na zemi, len aby tam už bol. Pôvodný plán bol, že mu ju vyrobíme, ale momentálne nie je vôbec čas, ani chuť sa do niečoho takého púšťať, tak sme si vybrali z ponuky na internete. Dôležitá otázka ale znie, máte skúsenosti so spaním na zemi? Prípadne nejaké výhody a nevýhody? My zvažujeme kúpu s nožičkami ale aj bočnicami, keďže Alexko je ešte veľký nočný cestovateľ. 🙂
Kde ma môžete stretnúť v Novembri a hlbšie preniknúť do princípov vylepšovania živtosprávy?
Najlepšie prakticky priamo na kurze varenia, kde vám rád zodpoviema vysvetlím aj komplexnejšie súvislosti správnej prípravy tukov, výberu proteínu, či prefíkaného časovania sacharidov 🙂
Link na prihlasenie tu: http://www.chefparade.sk/…/kurz-varenia-s-…/201...
P.S: Komplet powerlogy ochutnavka všetkých masiel i kávy s MCT vás neminie 🙂
Ak máte nejaké otázky, že čo presne na kurze, alebo tak...píšte.
#kurzvarenia #vedomosti #trening #skill #novepoznatky #zmenanavykov #kurz #zraverecepty #recept
Ahojte 🙂 Keďže zajtra štartuje Telekom na cestách, rada by som vám v najbližšej dobe priniesla informácie o tomto projekte. V slovenských mestách môžete stretnúť kamión, ktorý bude fungovať ako mobilná predajňa. Nájdete v ňom napríklad aj detskú zónu s Ťuki omaľovánkami a vo vybraných mestách vás privíta aj samotný maskot Ťuki ;) Navyše budete môcť skúsiť šťastie a zatočiť si kolesom plným pekných výhier, ktoré vám tiež ešte určite predstavím 🙂
Pridávam zatiaľ info, kde môžete stretnúť kamión v najbližších dňoch. Okrem soboty vás v týchto mestách čaká aj Ťuki 🙂
#magio_tv
Vzhladom na atmosferu, ktora tu vladne, som sa rozhodla vymazat vsetky albumy s handmade. Ak ste mali rozpletene nieco podla mojich postupov, alebo fotiek tak sorry. Ak mi napisete co, tak vam poslem link na dany postup na FB.
A samozrejme, k tomu patria aj dalsie opatrenia:
-od dnes uz nepridavam fotky handmade na svoju nastenku ani do ziadnych skupin.
-cez MK uz neposkytujem ziadne rady ohladom pletenia, a ani ziadne vlastne navody.
Dakujem za pochopenie.
O takéto darčekové kufríky plné Linola produktov v celkovej hodnote 84€ súťažíme v našej fotosúťaži 🙂 Zaspomínaš si s nami na leto tiež? Poď, už ťa čakáme 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-linolou/velka-sutaz-o-darcekovy-kufrik-plny-linola-produktov-spomienky-na-leto/
Hahaha...zlaticko male😀
Malé hlásenie odo mňa :
V našej skupinke prebieha jesenná súťaž o pekné pomôcky na pečenie od Tescoma. Viac info nájdete tu : https://www.modrykonik.sk/group/8342/pekny-pond...
A predstavujem jednu novinku, raz za týždeň vylosujem jednu výherkyňu/výhercu zo všetkých súťažiacich, ktorí sa zapoja do mojich súťaží v mojom blogu počas daného týždňa. Môžete si vybrať veľmi peknú sadu na pečenie muffiniek pre dievča alebo chlapca, viď foto v prílohe. 🙂
Teším sa na Vás ... už dnes si môžete vyskúšať hádanku... https://www.modrykonik.sk/blog/elmelpel/message...
Sme sa pozabavali 🙂 #test_biomila
Ahojte, co myslite? Ako je lepsie susit sipky? V rure (na kolko stupnov?) alebo v susicke?















































