Patrí k najstarším na našom území. Dokonca bol zobrazený aj na našej starej bankovke, pamätáte ešte? 😉

#o2_soda : https://soda.o2.sk/tema/ludia-a-miesta/jeden-z-...

Najskôr som sa nevedela, akú postel drobcovi vybrať, stále som váhala, či nejakú klasiku alebo teraz veľmi populárny domček. Keby máme viac miesta beriem oboje, jedno na spanie, druhé ako miesto na hranie a čítanie. Alex je nadšený už len z predstavy, každý deň mi ukazuje, kde bude jeho hniezdočko v tvare domu a je schopný spať aj na zemi, len aby tam už bol. Pôvodný plán bol, že mu ju vyrobíme, ale momentálne nie je vôbec čas, ani chuť sa do niečoho takého púšťať, tak sme si vybrali z ponuky na internete. Dôležitá otázka ale znie, máte skúsenosti so spaním na zemi? Prípadne nejaké výhody a nevýhody? My zvažujeme kúpu s nožičkami ale aj bočnicami, keďže Alexko je ešte veľký nočný cestovateľ. 🙂

niekedy treba nechať niečo odísť, aby sme sa my mohli slobodne nadýchnuť a ísť ďalej.

opäť prišiel ten čas, kedy poradňu vám pripomínam zas 🙂

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
25. okt 2016    

Ružovo-ružová s ružovými donutkami pre sestru 🎂🍩

Dalsie moje vyrezavane 🙊💕

Pane boźe daj, aby bola chyba v appke 🙈🙈 😂😂😂😂 Zajtra má končiť, no ešte ani neprišla 😃 🙈

Väčšina bábätiek má rada kúpanie pretože im pripomína pobyt v maminkinom brušku. Na kúpanie bez obáv z vysušenej pokožky je vhodné používať špeciálne kúpeľové prísady, ktoré pokožku nevysušia a nepodráždia. Ako to bolo u vás, kúpali sa vaše detičky radi?

Kde ma môžete stretnúť v Novembri a hlbšie preniknúť do princípov vylepšovania živtosprávy?
Najlepšie prakticky priamo na kurze varenia, kde vám rád zodpoviema vysvetlím aj komplexnejšie súvislosti správnej prípravy tukov, výberu proteínu, či prefíkaného časovania sacharidov 🙂
Link na prihlasenie tu: http://www.chefparade.sk/…/kurz-varenia-s-…/201...
P.S: Komplet powerlogy ochutnavka všetkých masiel i kávy s MCT vás neminie 🙂
Ak máte nejaké otázky, že čo presne na kurze, alebo tak...píšte.
#kurzvarenia #vedomosti #trening #skill #novepoznatky #zmenanavykov #kurz #zraverecepty #recept

Výsledok dnešného tvorenia s deťmi...neviem, či bolo úspešné. Ale vzhľadom na materiál, ktorý sme mali k dispozícii sme urobili, čo bolo v našich silách. 🙂

(3 fotky)
avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
25. okt 2016    

Ahojte 🙂 Keďže zajtra štartuje Telekom na cestách, rada by som vám v najbližšej dobe priniesla informácie o tomto projekte. V slovenských mestách môžete stretnúť kamión, ktorý bude fungovať ako mobilná predajňa. Nájdete v ňom napríklad aj detskú zónu s Ťuki omaľovánkami a vo vybraných mestách vás privíta aj samotný maskot Ťuki ;) Navyše budete môcť skúsiť šťastie a zatočiť si kolesom plným pekných výhier, ktoré vám tiež ešte určite predstavím 🙂
Pridávam zatiaľ info, kde môžete stretnúť kamión v najbližších dňoch. Okrem soboty vás v týchto mestách čaká aj Ťuki 🙂
#magio_tv

🍷😂

Jedna fotka z nedeľného fotenia...nech sa páči, moje milované zlatíčka :* :* :*

Na posede sa človek dozvie aj veľké životné pravdy. Dnes napríklad túto: Skutočná láska nemá konca, lebo nikdy nekončí!!! 😀 ❤

Vzhladom na atmosferu, ktora tu vladne, som sa rozhodla vymazat vsetky albumy s handmade. Ak ste mali rozpletene nieco podla mojich postupov, alebo fotiek tak sorry. Ak mi napisete co, tak vam poslem link na dany postup na FB.
A samozrejme, k tomu patria aj dalsie opatrenia:
-od dnes uz nepridavam fotky handmade na svoju nastenku ani do ziadnych skupin.
-cez MK uz neposkytujem ziadne rady ohladom pletenia, a ani ziadne vlastne navody.
Dakujem za pochopenie.

O takéto darčekové kufríky plné Linola produktov v celkovej hodnote 84€ súťažíme v našej fotosúťaži 🙂 Zaspomínaš si s nami na leto tiež? Poď, už ťa čakáme 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/dni-s-linolou/velka-sutaz-o-darcekovy-kufrik-plny-linola-produktov-spomienky-na-leto/

Hahaha...zlaticko male😀

Malé hlásenie odo mňa :
V našej skupinke prebieha jesenná súťaž o pekné pomôcky na pečenie od Tescoma. Viac info nájdete tu : https://www.modrykonik.sk/group/8342/pekny-pond...

A predstavujem jednu novinku, raz za týždeň vylosujem jednu výherkyňu/výhercu zo všetkých súťažiacich, ktorí sa zapoja do mojich súťaží v mojom blogu počas daného týždňa. Môžete si vybrať veľmi peknú sadu na pečenie muffiniek pre dievča alebo chlapca, viď foto v prílohe. 🙂
Teším sa na Vás ... už dnes si môžete vyskúšať hádanku... https://www.modrykonik.sk/blog/elmelpel/message...

Ahojte, nasaďte si okuliare, zoberte lupy a mikroskopy a ide sa hľadať a hádať 🙂
#hadanka #srdiecko
Koľko trojok vidíte na tomto displaji?

Naše zdravé chrumkanie😍

ahojte prosim vas mate tuto decku izbu

Sme sa pozabavali 🙂 #test_biomila

Ahojte, co myslite? Ako je lepsie susit sipky? V rure (na kolko stupnov?) alebo v susicke?