Vedeli ste, že prevenciou proti obezite u detí sú napríklad aj pravidelné raňajky? Ako je to u vás? Stíhate ich doma? Naša Adelka ´raňajkuje´ len mliečko, ale ja som rada, že má niečo teplé v brušku 🙂 Ja si zase dám mliečnu kávičku a malé niečo k tomu, náš tatino neraňajkuje, teda až okolo desiatej 🙂
Booože čo sa mi práve "stalo" 🙈🙈 Sedim, kukam TV, konikujem, vela z vás to pozná, keď ďeťúrence zaspia.. Zrazu pozerám, mám hovor.. Jožko Š. Rozmýšlam, že pána beka, čo ten chce? Nezdvíham, načo.. (Spolužiak zo základky).. Volal zas, reku fu, bohvie čo chce, keď tak vyvoláva.. Zdvíham telefon: "No Jožko?" .. "Čau, kde si?" .. Tak odpovedám: "doma, ço sa deje?" .. Z druhej strany: "Halooo... Halooo BEATOOOO ( 😂 ) .. Je*al sem aj take ich telefóny, jak ich prozbíjam budú mnet.. " (záhorák jak repa..).. tu, tu, tu.. volam späť, nič.. V tom mu pisem sms, co sa deje, neodpisuje.. píšem znova, zase nič.. Zrazu niekto zvoni.. Zalial ma studený pot, že preboha čo sa muselo stať, že prišiel až ku nam zvoniť .. (hneď ma on napadol, u nás nikto nezvoní) .. Zdvihnem sluchatko, kto je? Jožko: "BEATOOO pod dole" .. letim jak debil, stres čo sa deje.. A ja idiot som zabudla, že on je kuriér, ako kuriéra ho mam uloženého podla mena a niesol mi balík.. 😂😂😂😂 Nevadi, pokračujeme, podáva mi balík, v tom mu poďakujem, otočím sa že idem hore.. A on: "A peníze má de?" .. Lovim v pamati reku bohača šak som to tušim platila, nevadi, ked tak napíšm pani, že nastal problém.. Letim hore pre peniaze, schadzam dole,už vidim toho koňa jak sa smeje.. Reku ço je? "Já sem si nevšimel, že je to už zaplacené" .. Diky chalaaaan 😂😂😂 Nasmiali sme sa teda dosť 😂😂😂
Dnes v Novom Case pre Zeny.Ja s dcerkou🙂
Baby poradite prosim niekoho kto tu štrikuje ciapky na objednavku? Dakujem ;)
Prosim viete poradit kedy je lepsie ist do Polska ? Vo stvrtok alebo v sobotu?Kde chodite vy????Dakujem
#inspiracia na peknú rohožku z kamienkov, ktorú si spravíte sami doma 🏡👍 Len rozmyšľám, aké lepidlo použiť, aby sa neodlepovali. 😊
Vecer ukladam baby spat a nasa 10 rocna so smutkom v hlase vyslovi otazku:"Mami,myslis,ze si ma raz nejaky muz zoberie za zenu???" Nestihla som ani odpovedat ked jej mladsia 5 rocna dala pohotovu odpoved:"Neboooj Nika,niekto si Ta raz zoberie....ale potom Ti povie,odchadzam od Teba prec zena moja." 😀😁😂🙈🙈🙈 Kde na take hlasky ta mala chodi,netusim 😊😊😊
Oo, Chris Powell bol v Teleráne? Ani som netušila! No nič, dnes si poobede spravím kávičku, zapnem #magio_tv Archív a idem si vychutnať tohto motivujúceho fešáka 😍 Snáď bolo jeho účinkovanie aspoň také dlhé, že si tu kávu stihnem vypiť 😄 Kto sa pridá? ;)
Dosť často sa tu vyskytujú otázky ohľadom ceny - akú cenu si povedať za niečo čo vyrobím...
... ja si nemyslím, že vec ktorá je šitá doma musí byť nutne lacná, pretože je šitá doma.
Že nemá to známe logo. Já si naopak myslím, že by mala byť minimálne rovnako tak drahá ako v obchode, ak nie drahšia. Je starostlivo ušitá, je na mieru, sedí, vyhovuje, páči sa látka, páči sa farba, nikde nie je nič naviac, ani nechýba... nerozpadne se to po pol roku, nie je po vypraní širšia než dlhšia....
Je to večná škoda, že sa ručná práca degraduje pod úroveň továrne... a možno je to i preto, že sa človek nevie oceniť a vážiť si svoju prácu, nemá odvahu si povedať, hej ja to robím dobre...
Má niekto na predaaj tričko na kojenie? dakujem.🙂
Babulky, #borymall chystá krásnu akciu 🙂 Ja som si síce vydata uz nejaký ten rôčik ale toto si určite nenechám ujsť ...
BORY BEAUTY & WEDDING SHOW
22.10.2016 | 10:00
22. - 23. 10. 2016
Pripravte sa na svoj deň “D“ a očarte! Ako na to sa dozviete na našom veľtrhu krásy a inšpirácii, kde nájdete všetko, čo k dokonalosti potrebujete. Tipy na trendové líčenie alebo chic účesy vám predvedú kreatívni hair-stylisti a vizážisti zo Slovak & Czech Fashion Awads priamo na pódiu v Bory Mall. Zúčastnite sa workshopov, prejdite absolútnou premenou alebo sa naučte vyrábať prírodnú kozmetiku.
Chcete byť princeznou svojej stužkovej, narodeninovej párty či dokonca svadby? Prečo toľko skromnosti – staňte sa kráľovnou! Či už ste o beauty novinkách jesene počuli alebo nie, jedno je isté, je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť.
Chceme vám však poradiť, preto sme oslovili tie najlepšie svadobné salóny. Prídu aj vychytení módni fotografi skúsení odborníci na organizáciu svadby, aby bolo všetko perfektné. Slávnostnú atmosféru dotvoria floristi a prehliadka tých najkrajších svadobných šiat.
Že vás ešte nepožiadal o ruku? Vezmite ho so sebou na Bory Beauty & Wedding show, možno mu to dôjde 🙂
Aj keď dnešné trendy pozitívneho posilňovania nabádajú k častému chváleniu, ľudia prirodzene nedôverujú tým, ktorí chválou nešetria. Množstvo komplimentov môže naznačovať neúprimnosť či bočné úmysly.
Prečítajte si zaujímavý článok o prijímaní a dávaní komplimentov.
Dobre ranko 🙂 Sledujete Dni s #rajo Brejky? Este cely den dnes bezi sutaz o skolske tasky Topgal, tak sa zapojte, ak mate doma skolkara, ci skolacika co rad pije mliecko 🙂

















