#eset #it_news #malware
Opatrnosti nikdy nie je nazvyš, ani keď sa jedná o vašu mailovú komunikáciu. Už dlhšiu dobu sa internetom šíri hrozba s názvom Nemucod, ktorá môže do vášho zariadenia stiahnuť balík škodlivého malvéru. Môžete tak nevedomky klikať na rôzne online reklamy alebo prísť o svoje uložené dáta.
Otvárate všetky prílohy vo svojej mailovej pošte?

#eset #it_news
Pokračovanie obľúbenej počítačovej hry je už v predaji. Ak rozmýšľate, či práve Mafia III je vhodným darčekom pre toho vášho hráča, pomôže vám jednoduchá reč symbolov. Viac v článku:
https://www.modrykonik.sk/blog/astarte123/article/deti-sa-chcu-hrat-bfh8cv/

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
8. okt 2016    

Tak tento film ma nikdy neomrzí 👌 Nahrávam na #magio_tv a viem, že si ho pokojne pozriem hoci aj zajtra 😄 Čo sa týka humoru, muž si zvykne robiť srandu, že to je to, čo mne chýba 🙈 Lebo priznávam, veľa vtipov mi príde akurát tak prízemných, niektoré "vtipné" hlášky taktiež, na seriály ako Profesionáli mám doslova alergiu. Ale tieto české filmy a ich humor veru môžem 👍☺️

Nič nezohreje viac, ako láska 🙂 Láska od priateľa, od rodičov, súrodencov a najlepších kamarátok 🙂 Uvedomovať si, že sú tu pre nás a my pre nich. Vzájomne sa podporujeme a zohrievame úsmevom. 🙂 A ak to nie je dosť, pridáme si k tomu horúcu tekvicovú polievočku :D http://www.lenivakucharka.sk/kremova-tekvicka/

Sme si vyrezali .. milujem toto obdobie 🙂

(2 fotky)

J+R

Ked sa sen stava skutocnostou ♥️👶🏼♥️👪

Ahojte zháňam tapety do izieb viete mi poradiť nejakú osvedčenú stránku?dakujem 🙂

#inspiracia 👌🔝 "nechajme deti snívať bláznivé sny, tvoriť a vidieť veci ich očami" (krásne to vystihol 👌)

AKÁ JE BOHATÁ ŽENA?

Bohatá žena je odvážna. Nebojí sa myslieť vo veľkom a mať sny, o ktorých zatiaľ nevie, ako sa zrealizujú.

Bohatá žena je sama sebou. Pozná svoje dary aj svoje temné stránky a nebojí sa byť taká, aká naozaj je. Vie, že jej cieľom nie je zapáčiť sa každému.

Bohatá žena je aktívna. Koná potrebné kroky, občas aj riskuje. Vie, že príbehy úspechu sa zvyčajne nezačínajú vetou: „Dnes večer som sa rozhodla, že sa mi už nič nechce a zapla som si seriál...“

Bohatá žena je vďačná. Oceňuje drobné radosti života, lebo už zistila, že keď to robí, jej život je ľahší a krajší. A dôvody, za ktoré môže byť vďačná, pribúdajú.

Bohatá žena miluje. Vie, že milovaní ľudia sú jednou z najcennejších zložiek jej bohatstva. Vie, že bez lásky by jej život nikdy nebol naplnený a tak vedome buduje svoje vzťahy.

Bohatá žena si žije po svojom. Nerieši, čo robia alebo si myslia susedia. Vie, že jej sloboda je jedna z tých najcennejších vecí, ktoré má.

Bohatá žena si dovolí byť nedokonalá. Nie je ideálna, a tak ani vyššie spomenuté vlastnosti nie sú u nej vždy pravidlo. Aj ona má chvíle keď plače, zúri, kričí, kritizuje, posudzuje, vyčíta si, pochybuje o sebe, koná pod vplyvom starých vzorcov... a potom povstane z popola a žije ďalej svoj život, ktorý stojí za to žiť.

Úryvok z knihy Tajomstvo ženskej prosperity.
==================================

farby anglicky 🙂

Prave vyskusany nový recept,,pečené šišky" su super makkučke

Perfektné,chutné mafinky, 🐻super recept, 1x som robila 👏

Matus:"halo,pohotovost?pridite ma osetrit,lebo pokusal dinosaurus rex" 😀

Och dievcata, prave som si to pozrela, uzasne som sa bavila, asi preto lebo som sa v mnohych veciach videlaaaa

http://www.google.sk/url?q=http://m.youtube.com...

#tip_na_vylet Zoo Košice 🐃🐅🐫🐆🐎🐐🐇🐏🐍🍁🌲🌳 určite odporúčam ak máte radi zvieratká 👍 ❤️

porate dobru stranku na decke vecicky

Ďalšia Konjakova hubka s kolagénom !!! Ta so zeleným čajom bola skvela tak verim, že ani tato nesklame 😊 večer horúca vaňa tešim sa !!! 🛀🛀🛀
#dm #ebelin #balea

Neviete mi prosím poradiť,či toto (myslim značku) predávajú aj na Slovensku? Máte skúseností? Oplatí sa kúpiť?!?

Baby prosim poradte nejaky dobry kolacik,s tymto tvarohom (najlepsie recept do tortovej formy,lebo plech nam je vela)
Dakujem

Kolegynkina Natinka si k meninám želala elzovú tortičku a kinderko...😋🙈😂🔝škoda, že sa nedá odfotiť, ako sa krásne trbliece...😳

Ahojte 😊 malemu vcera doktor predpisal antibiotika zinnat,kvoli angine 😕 neviete mi povedat kedy by mali zacat ucinkovat a stav sa zlepsovat?respektive kedy by uz nemali byt teploty? Dakujem vopred za rady 😊

Taaak presne to u nas funguje 🙂 a tak to ma byt ! 🙂

Dávid: kto je to Mama. Toto neje Mama to je krstná Povec krstná Ksma. Dobre tak kto je to Tama (Tatiana). On ju jednoducho miluje nieje to len jeho krstná ale zároveň aj staršia sestra ktorá ho učí všetky šibalstva 😘😍😀